Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Zatékání přes dveře garáže.: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Zatékání přes dveře garáže.

Poslední aktualizace před 6 let
B
BlaskaVitaČlen
Přidáno před 6 let
Přátelé, kamarádi. Při každém dešti, je jedno jestli jedeme nebo stojíme, nám zateče přes pravé garážových dveře. Nejsou nijak ohlé ani nic podobného. Zkoušel jsem ubrat podložku pod zámky aby se víc přitáhly k rámu. Nepomohlo. Zvažuju proto zdvojit těsnění. Má někdo z vás obytku Carado nebo Sunlight a poskytl by mi VIN pro možnost objednání těsnění?
Přikládám foto svých dveří. Poslední foto jsou dveře Carado s těsnění ktéré potřebuju.
Nebo má někdo nějaký jiný nápad?
Obytka je Burstner Ixeo 726.
http://gravityracing.rajce.idnes.cz/D...re_garaze/
Vita
C
caravanmanČlen
Přidáno před 6 let
pokud se nevytočíte tak, že ty dveře nakonec vyhodíte a dáte tam jiné, o kterých si budete myslet, že těsní, pak se nabízí dvě schůdnější řešení. Jako první bych vyzkoušel dát okapový žlábek

https://hellors.c...-stop.html

pokud to nepomůže a i přesto bude uvnitř stále voda, pak bych zkusil dát dovnitř hlinkový U profil se zaslepenými konci. Na ten profil navařit dvě až tři výtokové trubičky tak dlouhé, aby se daly protáhnout podlahou , mám to vyzkoušené u karavanů, nevím jak u aut. Koukněte na přiložené foto, jak to vypadá v reálu.
caravanman Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
PetrDubiPetrDubiČlen
Přidáno před 6 let
A teče to opravdu přes to těsnění? Co mám zkušenost, tak ve výrobě občas dají málo tmelu při montáži rámečku na stěnu a potom tam někde začne časem zatýkat.. Viděl jsem už i okno, kde na některých místech nebyl tmel téměř žádný a projevilo se to až při určitých podmínkách.
Takže já bych zkusil nejdřív přetěsnit ten rámeček. :_
pachtapachtaČlen
Přidáno před 6 let
Největší pravděpodobnost je že tam teče kolem futra nebo kolem rámečku dveří.I když nebude těsnit guma tak za normálního deště ti tam nenateče zateče tam za jízdy nebo když je pořádný fičák a tu vodu tam natlačí vzduch.Mně netěsní guma u vchodových dveří a nenateče mi ani za jízdy dovnitř.
Hanka a Pavel
C
caravanmanČlen
Přidáno před 6 let
nejlépe být na to dva, jeden bude uvnitř koukat a druhý bude venku "dělat déšť":^
P
PilotekČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

caravanman napsal:

nejlépe být na to dva, jeden bude uvnitř koukat a druhý bude venku "dělat déšť":^

Presne tak. Ja som napríklad zistil, že mi to nezateká ani tesnením, ani poza pevný rám servisných dvierok Thetford, ale cez krídlo dvierok - vonkajší plastový rám dvierok nebol poriadne (trvalo pružným pásikom butylu, nič iné tam dlhodobo neobstojí) zatesnený voči výplni - výrezu sendviča bočnej steny karavanu. Voda zatiekla spredu dole poza plastový rám krídla dvierok, zvnútra dvierok vytiekla na spodnú časť "zárubne" a odtiaľ sa už prelievala aj dovnútra auta na podlahu úložného priestoru.
Peugeot J5 2.5D Knaus Traveller 570 1992 náš veterán :-)
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

caravanman napsal:

nejlépe být na to dva, jeden bude uvnitř koukat a druhý bude venku "dělat déšť":^


No jasne. Jinak to ani nejde. Jednou se jeden eda u nas divil, ze na to nemame diagnostiku.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
J
Jarda36Člen
Přidáno před 6 let
Řešil jsem něco podobného. Po vymýšlení různeho těsnění se nakonec ukázalo, že voda protéká od rohu rámu a stěnou dveří. Celý rám jsem objel sikaflexem a už třetí rok mám klid.
B
BlaskaVitaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj a díky všem. Momentálně se chystám přetěsnit rám a pak se uvidí.
Vita
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 6 let
Ja jsem na mem Burstneru dopadnul takhle. Spatne nalepeny ram klapky, na jedne strane sklouzlo lepidlo do fuky mezi stenou a plast ramem klapky. preci jenom vyrez otvoru pro klapku je vzdy vetsi nez samotna klapka a holt to padlo k jedne strane.

http://www.bydliky.cz/burstner-flippe...lipper-500
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
I
Ivan a HankaČlen
Přidáno před 6 let
Před týdnem jsem řešil obdobný problém. Zatekalo mezi rámem a vyplní dveří garáže. Pretesnil jsem to Dekasylem MS2. Pro jistotu oblepuji rám i plochu dveří malirskou zakrývaci páskou, aby to nebylo vše opatlane. Pak klasický vyhladit prstem s jarovou vodou. Už nezateka. :)
Ivan, Hanka a psice
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: BlaskaVita, caravanman, PetrDubi, pachta, Pilotek, JiPe Highlanders, Jarda36, Dudla, Ivan a Hanka

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,353,534 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15469 sekund | Průměrně za: 0.15469 (0) sekund | Dotazy: 103 | Použitá paměť: 2.03MB/4MB