Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Demontaz varice: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Demontaz varice

Poslední aktualizace před 6 let
P
peckycupNováček
Přidáno před 6 let
Ahoj,
Ceka mne vymena varice, bohuzel si nejsem jist jak se k nemu nejlepe dostat resp. nevim je-li treba nejdrive vyndat lednici, aby byl l varici pristup zespodu, nebo je treba vyjmout/zvednout celou kuchynskou desku? Na lednico jsou vyvedeny plynove ventily ke vsem plynovym spotrebkxum.
Dekuji za rady
M

Automatické sloučení 12.07.2018 22:59:
Jeste foto
Upravil peckycup dne 12.07.2018 22:59, před 6 let
peckycup Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
H
hymer662Člen
Přidáno před 6 let
Minimálně pokud vyndáš lednici bude výměna lehčí. (u některých vestaveb to ani bez vyndání lednice nejde...)
P
peckycupNováček
Přidáno před 6 let
I s tou ale trochu bojuju, idsrouvoval jsem srouby, ktere jdou skrz bocnice, ale sta se ani nehne.. :(


Citovat

Nemilany napsal:

Minimálně pokud vyndáš lednici bude výměna lehčí. (u některých vestaveb to ani bez vyndání lednice nejde...)
H
hymer662Člen
Přidáno před 6 let
Neporadím, u mého obytka jsem desku vařiče odpojil a následně vyndal s boční skříňky, kde mám přístup k plynu a elektřině.
H
hugo 007Člen
Přidáno před 6 let
[quote]peckycup napsal:

I s tou ale trochu bojuju, idsrouvoval jsem srouby, ktere jdou skrz bocnice, ale sta se ani nehne.. :(

To je věčný problém, všichni výrobci to staví postupně a vůbec neřeší,
že by to někdo rozebíral i když je to logické.
Stačí 1 šroub pod deskou a nehneš se. Někdy pomůže jemné násilí,
ale poradit prostě nejde, chce to cit a trpělivost, skus se podívat na boky skřínky
lednice, potom vyndej venkovní mřížky, jestli nějaký aktivista nedal šrouby zezadu a taky mřížku pod lednicí, po vyndání lednice bude všechno jasnější.
milan59milan59Člen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
podle fotky je to ten samý vařič, co mám v bydlíku.
Na vrchu v rozích vařiče jsem odšrouboval čtyři vruty a potom šel vašič přizvednout dostatečně na to, aby šly odpojit trubky plynu. Na trubkách to dostatečně pruží.
Já jsem ho nesundával, ale dával jsem pod něj el. zapalovač.
Ať se daří. Ahoj :_
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: peckycup, hymer662, hugo 007, milan59

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,814,742 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13463 sekund | Průměrně za: 0.13463 (0) sekund | Dotazy: 75 | Použitá paměť: 1.8MB/2MB