Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 bezkempu: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

bezkempu

Poslední aktualizace před 4 roky
dedededeČlen
Přidáno před 6 let
daluksdaluksČlen
Přidáno před 6 let
Pro mě ne :k
Myšlenka dobrá, ale výběr lokalit zatím nic moc (což se může zlepšit), ale ceny jsou značně přemrštěné.
Za cenu některých pronájmů je možno nalézt klidný kemp s veškerým zázemím, které zde není. Jen místo na stání.
Pokud by to bylo vyjímečně atraktivní místo tak ok, ale to bohužel není.
H
hugo 007Člen
Přidáno před 6 let
Mně se to líbí, a ceny ?. Pro 2+2+pes, el., jsou všechny
kempy u nás okolo 500 Kč.
Jen tak dál.:^
A za 100 bych to na svým pozemku taky neprovozoval.
Upravil hugo 007 dne 12.07.2018 17:24, před 6 let
V
vladkamarekČlen
Přidáno před 6 let
Zatím jsem stránky nevyužil ale na některá místa se už těším ;) Místa pravidelně přibývají. GRATULACE a vydržet!!! :^
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let
Mne by svazovala ta rezervace a nemoznost servisu . Ale doufam, ze to vsechno jsou prenatalni stadia prirodnich stellplatzů.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
copycopyČlen
Přidáno před 6 let
tiež som nad tým kedysi rozmýšľal, taký AirBnB ale na parkovacie (kempovacie) miesta. Ale kedže sedím pri PC až príliš často, a kradne to čas, tak som rád, že sa do toho niekto pustil.
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
také jsem na to koukal. Dost míst je za mokra zřejmě nedostupných pro jednu poháněnou nápravu. Se soupravou o to hůř. Jinak dobrý počin.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
Q
AnonymČlen
Přidáno před 6 let
Pokud by někdo potřeboval přenocovat v podkrkonoší u Dvora Králové n/L 8km od ZOO nabízím možnost stání u mně na zahrádce. Počet neomezuji, je to ale bez zázemí, za to ale zdarma 776304888
haskyhaskyČlen
Přidáno před 6 let
Zdravím.Tak jsem dnes chtěl zarezervovat místo na tento prodloužený víkend na www.bezkempu........ Nápad je to asi dobrý,ale vadí mi že přesné místo(souřadnice)se dozvím až po provedení platby.Z tohoto důvodu jsem rezervaci nedokončil a v nejbližší době tento web určitě nevyužiji.
Hasky
Upravil hasky dne 26.09.2018 19:15, před 6 let
M
mariaČlen
Přidáno před 6 let
jo,jo, provozovatelé portálu jsou o krok napřed. Vědí naprosto přesně, jak tu žijeme a jak jsme vyčůraní. Já osobně bych to na své zahradě za ty prachy nedělal
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 6 let
Také mi vadí, že nejsou uvedené souřadnice, ale na druhou stranu se vůbec nedivím že jsou majitelé parcel opatrní.
haskyhaskyČlen
Přidáno před 6 let
Opatrnost,vyčůranost,všechno chápu.Ale pokud mám něco zaplatit,tak musím vědět co,a nebo se pletu???
Hasky
M
mariaČlen
Přidáno před 6 let
namátkou jsem se podíval na pár míst a je to plus mínus jasné. Napsat souřadnice a dodat, že je volně přístupné je pro mnohé volná vstupenka
haskyhaskyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

maria napsal:

namátkou jsem se podíval na pár míst a je to plus mínus jasné. Napsat souřadnice a dodat, že je volně přístupné je pro mnohé volná vstupenka


Přeci nelze podle jedinců soudit všechny.Každé podnikání,každá činnost sebou nese nějaká rizika.Živím a starám se sám o sebe a pár zaměstnanců již 25 let a vůbec si nedokáži představit že bych měl na někom chtít platbu předem s tím,že výsledek práce uvidí až někdy.Chtěl jsem někomu,nevím komu zaplatit,a bohužel nezaplatím.Budu pokračovat dál ve svém navyklém cestování a stát nadivoko kde uznám za vhodné.
Hasky
fidofidoČlen
Přidáno před 6 let
Já jsem také chtěl zkusit službu bez kempu, ale při pročítání recenzi na to místo jsem narazil na jednu i s fotkama, kde pisatel uvádí, že i když je to pro OA tak se tam dá velice špatně projet a na fotkách bylo vidět jak mu větve dřou boky. To vše se dá zjistit až po zaplacení a příjezdu na místo, kde zjistíte že tam raději nevjedete a o pár stovek lehčí pokračujete v hledání bezpečnějšího místa. Takže díky této recenzi nevyužijeme. Docela by mě zajímalo jak je to s pojištěním, kdyby se na tom pozemku něco stalo. Myslím třeba spadlá větev na karavan apod.
Fido&Fidorka
M
mariaČlen
Přidáno před 6 let
shodou okolností také podnikám a starám se o sebe a pár zaměstnanců. Nejen díky několika jedincům, kteří si myslí, že fakturou si mohou vytřít řiť si nechávám platit zálohy a práci uvidí třeba až za půl roku. Předpokládám, že lze jako všude jinde reklamovat. S tím pojištěním to asi moc slavné nebude. Nicméně každý je zodpovědný za škody způsobené. Je tedy v jeho zájmu to mít pojištěné. Za ty prachy, co to ale nabízí, by patrně nevydělali ani na pojistku. Tento způsob podnikání mi přijde poněkud nešťastný, jak jsem psal, já bych svůj pozemek nenabídl.
haskyhaskyČlen
Přidáno před 4 roky
Tak jsem po skoro dvou letech zkusil Bezkempu.cz.Je to stále stejné,bez možnosti vědět kam vlastně pojedu.Ale je tam "tlačítko" vznést dotaz.Když se na něj klikne,váš dotaz přepošlou majiteli pozemku a pak už jen záleží na jeho ochotě zda vám prozradí kde se to místečko nachází.Já měl šťestí a po vysvětlení majiteli že 13 metrů a 4 tuny potřebují vědět kam jedou,mi ochotně sdělil kde to je.Rezervace už potom probíhá klasicky přes Bezkempu.cz.
Petr ZPetr ZČlen
Přidáno před 4 roky
Ahoj, myslím , že každá služba dobrá. Využil jsem 2 x a zatím spokojenost. Výhoda- omezený počet aut a klid večer. Možnost si opéct buřta:-) Mohu vyndat stul, židle a vybalit se bez strachu, že na mě někdo naběhne.Na divoko také super , ale s dětmi raději někam , kde je mohu vypustit. Vše má své a někdy lepší , než v narvaném kempu. Budme rádi, za každé místo, kam se může v klidu zajet a pobýt. Ahoj Petr
Upravil Petr Z dne 22.04.2020 06:33, před 4 roky
sipadansipadanČlen
Přidáno před 4 roky
Ahoj,
je jasné, že čím větší jedeš, tím větší starosti jsou akm že to jedeš, ale všichni víme, proč to tak je (zprostředkovatel by byl hned po našem obcházen).
Jinak, schválně jsem mrknul třeba na toto
https://www.bezkempu.cz/detail/75 a za mne tedy vyčerpávající popis.
Jestli je to 10 km východně, nebo severně bych osobně neřešil, ale z místa vyzařuje pohoda, garance 2 posádek skvělá.
Mě se to zkrátka líbí, minimálně jako alternativa k STPL, ale považuji tuto variantu dokonce za lepší než STPL.
haskyhaskyČlen
Přidáno před 4 roky
Také neříkám že to je špatné.Jen jsem k jistému místo potřeboval více info.Toť vše.Na tvém odkazu je vše krásně vidět,na tom námi vybraném to bylo v lesích,tak nějaké info chybělo.
Upravil hasky dne 22.04.2020 10:34, před 4 roky
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,018,690 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.30062 sekund | Průměrně za: 0.30062 (0) sekund | Dotazy: 137 | Použitá paměť: 2.25MB/4MB