Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Vševestavbový slet čechy,morava a slezsko 2018: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Vševestavbový slet čechy,morava a slezsko 2018

Poslední aktualizace před 5 let
ShebaShebaČlen
Přidáno před 6 let
Já bych se,co se týče díků a chvály organizátorům plus jejich poradcům,taky jen opakoval,inspirací a nápadů tam bylo opravdu hodně,něco snad z toho použiji při neustálém vylepšování exteriéru i interiéru mé malé útulné skromňoučké vestavbičky. Poznal osobně mnohé lidi z Caravan24 i skupin facebookových,vítěze s Meďourem vybavil kempingovýma křesílkama a od Signbosse vykšeftil tričko a samolepky(díky Franto) a na skládačce Esce téměř zdolal kopec z města do kempu.No a stejně jako ostatní se těším na sraz jedenáctý,tentokráte asi zahraniční. (y)(y);)
Vozidlo : Ludwik XV (Citroen Jumper L2H1, r.v.2010)
Posádka: Já a moja
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 6 let
Teď na to koukám, s kým se chtěl dát řeč a nedal. Příště si budu muset do poznámek napsat, koho navštívím..........
Díky Romane.......................(y)
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
Mirek a IvaMirek a IvaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj všem. Říkal jsem si, že chvíli počkám se svou reakcí na Slet až budou nějaké komenty, ale vrátili jsme se až dnes večer, tak jdu do toho teď.
Takže: pro "Tivat" - píšeš pár drobností, které Ti vadily. Jedna z nich je, že vlastně ani nevíš, kdo byli organizátoři letošního setkání. A mě napadá, že - ve všech kempech u nás i jinde v Evropě je pravidlo, že při příjezdu do kempu se kempr nejprve hlásí na recepci kempu a až po té do kempu vjede. To určitě známe všichni. Na naší akci všem v recepci oznámili, že druhý krok je, přejít silnici na druhou stranu a tam se u "pořadatelů" letošního Sletu zaregistrovat a zaplatit registrační poplatek. Není jednodušší cesta, jak se s pořadateli seznámit. Mohl bych mít otázku, zaregistroval jsi se? Předpokládám, že ano a potom nechápu, proč říkáš, že vlastně ani nevíš kdo byl pořadatelem.
"Lepší informovanost", kupříkladu kdy bude vyhlášení výsledků jsme nevěděli ještě ani v 18.00. Všechny jsme osobně oběhli a termín sdělili. Otevření věže šlo tak trochu mimo nás, takže nevím.... Rádi bychom, kdyby další ročníky probíhaly nadále v tomto duchu, kdyby to bylo hlavně o setkání a o "dni otevřených dveří", což je většinou všem známo a že toto probíhá v sobotu od rána. A celé oceňování tří, či šesti účastníků a předávání cen, je jen takovou třešinkou na dortu, takový bonus pro zpestření celé akce. Někdy mám já osobně pocit, že pro hodně účastníků je právě to oceňování nejdůležitější na celém setkání. Škoda! Při jedné debatě jsem zaslechl něco, s čím se naprosto ztotožňuji a to, že si někdy účastnící takové a i jiné výjezdy pletou s cestovní kanceláří. Očekávají jakéhosi velitele /delegáta/, který se o ně bude starat, podávat informace kdy bude oběd, co mají dělat dopoledne a co odpoledne, kdy je "otevřená věž" apod. Tak to fakt není a do budoucna snad nebude. Jsme velcí kluci a holky a dokážeme se snad o sebe postarat sami a zjistit si sami vše potřebné.
Dál bych zmínil ještě pár drobností. Zaslechl jsem několik poznámek, že příště by měly být k dispozici reproduktory a mikrofon, protože špatně slyší. Tím samozřejmě nemám na mysli, že snad mají špatný sluch. Ano, zrovna já jsem ten, kdo s použitím této techniky nesouhlasí, takže můžete kamenovat mě, ale považuji tuto vylepšenost za kontraproduktivní. Dám obě ruce do ohně, že úměrně k zesílenému mluvenému slovu bude všech 260 účastníků zesilovat svůj hlas a vznikne tak zvukový guláš. Já osobně nechápu proč se hledá chyba jinde a ne u sebe a proč se nedokáže 260 shromážděných lidí unormálnit a ztišit. Mohli bychom diskutovat o tom, že moderátorka měla slabý hlas, ale prosím, byla to jedna z organizátorek, která si to chtěla odmoderovat sama a měla na to plné právo.
Dál jsem z davu zaslechl, ve chvíli kdy jsem se snažil se svou kamerkou něco málo z vyhlášení natočit, cituji "a co GDPR". Trochu jsem se zarazil, můžu věřit, že to bylo myšleno jako vtípek, ale vlastně nevím. A tak si říkám, že možná bacha na to! Může se to někomu fakt nelíbit!
Ale co s tím. Nefotit, netočit?
A jako poslední se chci podělit o náš zážitek z dnešního dne. Předesílám, že nebudu a nechci jmenovat! Zastavili jsme na chvíli u benzinky před Prahou a za chvíli vedle nás přistála jiná vestavba. Majitelé vystoupili, položili nám otázku zda jedem také z Hořic a já se ze slušnosti zeptal, jestli se jim líbilo. Dostal jsem dost rozhořčenou odpověď, že ani v nejmenším, že to celé setkání je jedna velká nespravedlnost a že takhle by to být nemělo. Oni, že se zúčastnili prvního ročníku a ten, že vůbec nebyl v Hořicích a vůbec se nejmenoval "Vševestavbový slet....", ale "Zlaté české ručičky" a že se to nespravedlivě posunulo úplně někam jinam. Že dřív to bylo pouze a jenom o samodomorobo a ne o tom, že se tam sjíždí tovární auta atdatd. Poseděli jsme půl hodiny a myslím si, že jsme si celou věc náležitě vysvětlili. Nicméně nás napadá, jak to asi mohlo vypadat v Hořicích, kolik lidí si vyslechlo tuto verzi a s jakými pocity z tohoto setkání odjížděli. Ano setkání "Zlaté české ručičky" kdysi existovalo, vymyslel jej a pořádal Zděnda Vondráček, ale tyto dvě akce neměly spolu nikdy nic společného.
Dobře naše setkání popsal ve svém příspěvku Mekie, ale rád bych uvedl na pravou míru to, že setkání "Vševestavbový slet..." vymyslel a uspořádal jen a jen pan Radek Sladký z Havířova a my ostatní jsme se vždy snažili pouze nezištně pomáhat.
A jako poslední bych chtěl připomenout, že za všechny výsledky hodnocení nejlepších vestaveb na všech Sletech si můžete svými hlasy vy sami a nikdo jiný. Ať už je to domorobo od základu, polodomorobo majitelů různých dílen a firem, expedičáků a.j. Tovární vestavby dostávají na frak, ty jsou z této slávy od čtvrtého ročníku vyjmuty.
Mějte všichni pěkný podzim a příští rok na 11. Sletu ahoj.
M + I
Upravil Mirek a Iva dne 15.10.2018 21:13, před 6 let
pnovopnovoČlen
Přidáno před 6 let
Link k videu ze srazu :

Upravil Fun dne 17.10.2018 10:56, před 6 let
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 6 let
Moje fotky ze srazu budou, ale zatím se mi nedaří udělat galerii a nemám moc času se tomu věnovat intenzivněji. Zatím jsou k vidění jen na Facebooku a pokusím se to nějak pořešit.
Martin
Facebook- Martin Havelka
Mirek a IvaMirek a IvaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

pnovo napsal:

Link k videu ze srazu :

https://youtu.be/...


Nádhera! (y) Dobrá práce pane. Díky za to.
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Mirek a Iva napsal:


........ Oni, že se zúčastnili prvního ročníku a ten, že vůbec nebyl v Hořicích a vůbec se nejmenoval "Vševestavbový slet....", ale "Zlaté české ručičky" a že se to nespravedlivě posunulo úplně někam jinam. ..... Ano setkání "Zlaté české ručičky" kdysi existovalo, vymyslel jej a pořádal Zděnda Vondráček, ale tyto dvě akce neměly spolu nikdy nic společného.......
"Vševestavbový slet..." vymyslel a uspořádal jen a jen pan Radek Sladký z Havířova....

Mějte všichni pěkný podzim a příští rok na 11. Sletu ahoj.
M + I



Mirek od Ivy /ahoj oba/ má svatou pravdu. Akce "ZČR" vznikla rok před "Sletem" a s vestavbami neměla nic společného. Pouze snad to, že kdysi na akci pořádané na Stvořidlech nás navštívil Radek
Sladký se svojí typickou vestavbou, v jednu chvíli se velmi zhluboka a fakt dlouze zamyslel a to byl
pravděpodobně ten moment, kdy v jeho hlavě vznikl nápad! Jsem pyšný na to, že jsem byl přítomen okamžiku zrodu myšlenky, která je a bude stále živá! Neskromně se domnívám, že naše
sdružení "ZČR" bylo pro něho alespoň částečně inspirací! Obdivuji, že tak, jak je to v jeho rodu zvykem myšlenku přetavil ve skutek a to "do roka a do dne"! Radku, mrzí mě, že jsem letos nemohl, když ten nahoře dá, tak do roka a do dne určitě AHOJ!

Zděnda (y) :D
ShebaShebaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

vondracek napsal:

Citovat

Mirek a Iva napsal:


........ Oni, že se zúčastnili prvního ročníku a ten, že vůbec nebyl v Hořicích a vůbec se nejmenoval "Vševestavbový slet....", ale "Zlaté české ručičky" a že se to nespravedlivě posunulo úplně někam jinam. ..... Ano setkání "Zlaté české ručičky" kdysi existovalo, vymyslel jej a pořádal Zděnda Vondráček, ale tyto dvě akce neměly spolu nikdy nic společného.......
"Vševestavbový slet..." vymyslel a uspořádal jen a jen pan Radek Sladký z Havířova....

Mějte všichni pěkný podzim a příští rok na 11. Sletu ahoj.
M + I



Mirek od Ivy /ahoj oba/ má svatou pravdu. Akce "ZČR" vznikla rok před "Sletem" a s vestavbami neměla nic společného. Pouze snad to, že kdysi na akci pořádané na Stvořidlech nás navštívil Radek
Sladký se svojí typickou vestavbou, v jednu chvíli se velmi zhluboka a fakt dlouze zamyslel a to byl
pravděpodobně ten moment, kdy v jeho hlavě vznikl nápad! Jsem pyšný na to, že jsem byl přítomen okamžiku zrodu myšlenky, která je a bude stále živá! Neskromně se domnívám, že naše
sdružení "ZČR" bylo pro něho alespoň částečně inspirací! Obdivuji, že tak, jak je to v jeho rodu zvykem myšlenku přetavil ve skutek a to "do roka a do dne"! Radku, mrzí mě, že jsem letos nemohl, když ten nahoře dá, tak do roka a do dne určitě AHOJ!

Zděnda (y) :D


Takové krásné povídání a zrovna v den narozenin. VŠECHNO NEJLEPŠÍ !!! (y)(y);)
Vozidlo : Ludwik XV (Citroen Jumper L2H1, r.v.2010)
Posádka: Já a moja
Mirek a IvaMirek a IvaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj Zdendo. Vzhledem k tomu, že my narozeniny moc nedáváme, zvlášť s přibývajícím věkem o nich radši nechceme vědět, tak ani nekoukáme na narozeninovou nabídku C24ky. Díky Shebovi se to provalilo a tak využíváme příležitost a i toto vlákno a přejeme Ti touto cestou vše dobré a hlavně pevné zdraví do budoucnosti a hleď za rok na Slet určitě naklusat. Jo, a jdeme si s Ivou dát na Tebe panáka.
M + I
TivatTivatČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

pnovo napsal:

Link k videu ze srazu :



Video velmi fajne!
Radek SladkyRadek SladkyČlen
Přidáno před 6 let
Ahojte - jsem rád, že jste byli spokojeni.
Počasí byl bonus, ale poděkování zcela vážně patří všem zúčastněným, kteří vzali pozvání také vážně a přijeli. A hlavně to pak dávali v rámci obvyklých zvyklostí. Rozhodně bych ale chtěl poděkovat organizátorce Táně - loňský vítězný trošku neobvyklý extrabuřt - expedičák - a jejímu týmu. Chudák tam proseděla u registrací celý pátek a vlastně i celou sobotu, neb - popravdě - courali jsme se s příjezdy jako švábi na pivo až do sobotní noci. A ona to vzala skutečně zodpovědně. Má můj velký respekt a pozoroval jsem, že i mnohých z vás. A měla i připraveno hodně cen pro vás všechny. Na cenách se podílel také BlueRent, který měl ukázkové vozy a Jablotron, který měl trvalou aktivní expozici přímo u restaurace (SigneBoss - asi byli na jídle, když jsi je u ní neviděl - anebo jsi to nějak nedal, byli přímo pod tím altánem u stolů venku ;-) ) a ti dodali výhercům kamery se záznamem. Poháry zajišťovala moderující organizátorka Zuzka, byly doopravdy hezké. Megafon, který jí bohužel chyběl, by možná pomohl, ale musíme být prostě naučeni ztišit se. Daň za počet účastníků daný zájmem.
V prvním a druhém ročníku jsme se vešli všichni do salónku. To už se nezopakuje. Proto také tenkrát mohly být promítání a tematické diskuse - méně aut - více času, méně lidí - snadněji jsme se vešli dovnitř. Dnes neřešitelné.
Avšak - oproti době před deseti lety se významně posunula kvalita vašich výtvorů a i jejich počet. Takže logicky ani už není čas na nějaké vysedávání kdekoliv. Ale bude-li avizovaný zájem, tak to určitě půjde. Budeme si však muset vystačit sami se sebou. Je totiž takřka neřešitelný problém dostat na sraz profíky. Zcela je chápu. Vestavbář je od přírody člověk, který si vystačí s rozumy a utrácet u nikoho už dál nemíní, neb si vše chce koupit na netu a pak udělat sám (soláry, měchy, boostery, topení Planar atd.). A na to se může každý profík vykvajznout, aby jezdil dělat o víkendu osvětu s vyhlídkou na nulový byznys. Na druhou stranu - s časem se změnila kvalita vestaveb právě díky vám všem s obrovským nárůstem znalostí a dovedností, což by mohlo v budoucnu vést k tomu, že odborné přednášky nahradí diskuse bez potřeby přednášejícího a bude stačit průměrný moderátor, což už není tak náročné.
Vysoký počet účastníků zároveň vyžaduje jejich větší "samostatnost". Prostě nelze obíhat jednoho po druhém. Zrovna tak nelze příliš plánovat dopředu, vše se vyvíjí od toho, kolik se doopravdy sjede lidí, tedy nemůže nikdo čekat, že si vše přečte před odjezdem na netu. S rozhlednou to byla klika, mluvil jsem o ní s majitelem v pátek navečer, patří však městu, tak v sobotu dopoledne někoho z města uhnal a aspoň na hodinu to otevřeli.
Cedulky za okno auta jako vlastní výtvor byl v těchto počtech velmi užitečný počin, od příště vás prosím, aby to byl standart. Udělám si ji také.
Co se týče toho příště - vypadá to, že je velká šance jet na sraz do zahraničí. Je to trochu z ruky, ale vítězové ze Slovenska si to letos dle mne skutečně zaslouží a ruku na srdce - pokud by nám vadilo ujet pár km navíc, tak na co si ta auta vlastně pořizujeme? No a já se zamyslím, jak změnit název akce, aby respektoval historický vývoj.
XI. ročník je v rukou vítězů Michala s velmi útulným a osobitým Mercedesem a chrobáčikov Pe3kovcov, tak si počkáme, co vymyslí. Já jsem opět "pouze" vyhlašovatel a samozřejmě konzultant.
Díky všem, kteří opět pomohli (sčítací komise apod.), dopnili vysvětleními diskusi po sletu a to video - to je až záviděníhodné - paráda! No a musím se obrátit na Zdeńka Vondráčka - člověče Zděndo, asi stárnu a množí se mi výpadky paměti. Mikeše jsme si přivezli na Mikuláše 2008 a první sraz byl v září 2009. Nějak nemohu přijít na to, kde jsem byl s Mikešem rok před srazem, abychom se tam mohli potkat. Pravdou však je, že existenci pojmu "zlaté české ručičky" jsem v diskusích tehdy velmi četných registroval, takže připouštím, že mne mohly ovlivnit při myšlence na sraz ;-) ......
Tedy ještě jednou dík a těším se na příště.
Radek S.
p.s. Fun děkuje za předání příspěvku na stránky a konstatoval, že se pokusí za onen příspěvek zakoupit nějaký megafon, který by se pak využíval na takovýchto akcích. Bezva nápad a nezištný.
Radek
E
erboschČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj, ještě jsem na vašem sjezdu nebyl, ale moc se mi líbí, jak to děláte.
Doufám, že ten příští už dám, protože k tomuto tématu mám hodně blízko, několik let si stavím bydlíky sám a posledních 6 let jsme v jednom žili nepřetržitě :)

A napadá mě možnost, jak bych mohl dobrou věc podpořit a to, že nabídnu zdarma můj kemp k pořádání nějakého z dalších srazů.
Pokud bude zájem, stačí se ozvat :)

Takže moc gratuluju k super počinu a na příštím sletu se snad už potkáme.
Cestování zdar :)


https://erbosch.w...m/kempnebe
Sprinter 412 krabice domo róbo
Radek SladkyRadek SladkyČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj,
ty budeš asi dobrý číslo - na ten sraz rozhodně přijeď, evidentně zapadneš ;-), tvoje vestavba vypadá, že je vytvořená se skutečným nasazením a účelně, určitě by si ji nás rádo prohlédlo více....
Záleží na organizátorech následujícího ročníku, kde bude, ale tvoje nabídka je hezká. K vám bych se ale myslím přijel podívat i za peníze a mimo sraz, vypadá to dobře i když vaše webovky se v mém Exploreru tváří pasivně. Viděl jsem na fotkách kitery, znamená to, že u vás pravidelně a stabilně fouká? Využil bych to pro něco jako windsurf..
Pěkného Silvestra a dobrý příští rok,

Automatické sloučení 27.12.2018 15:07:
Ahoj,
ty budeš asi dobrý číslo - na ten sraz rozhodně přijeď, evidentně zapadneš ;-), tvoje vestavba vypadá, že je vytvořená se skutečným nasazením a účelně, určitě by si ji nás rádo prohlédlo více....
Záleží na organizátorech následujícího ročníku, kde bude, ale tvoje nabídka je hezká. K vám bych se ale myslím přijel podívat i za peníze a mimo sraz, vypadá to dobře i když vaše webovky se v mém Exploreru tváří pasivně. Viděl jsem na fotkách kitery, znamená to, že u vás pravidelně a stabilně fouká? Využil bych to pro něco jako windsurf..
Pěkného Silvestra a dobrý příští rok,
Radek
Upravil Radek Sladky dne 27.12.2018 16:07, před 5 let
M
mara1113Člen
Přidáno před 5 let
erbosch : ...taky se tam v létě chystáme ... V3Ska jako obytnák má ještě vjezd povolen? :-) ....
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,688,003 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22361 sekund | Průměrně za: 0.22361 (0) sekund | Dotazy: 113 | Použitá paměť: 2.14MB/2MB