Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Karavan Weinsberg 420 qd zapnuti vody: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Karavan Weinsberg 420 qd zapnuti vody

Poslední aktualizace před 6 let
S
SkaliNováček
Přidáno před 6 let
Zdravim, jsem bezradny, pujcil jsem si jiz zmineny karavan uplne novy a vyjel na zazitky, ale mam problem. Nevim, kde je spinac na vodni cerpadlo, karavan je pripojeny kabelem na elektriku, vse sviti, lednice bezi, ale nespina cerpadlo na vodu.. nevite, kde je spinac? Prosel jsem celej karavan asi 100krat.. moc dekuju za rady..
RudyHRudyHČlen
Přidáno před 6 let
Já mám ve Weinsberg obytce nade dveřmi malý panel, kde uprostřed je černý knoflík, kterým lze otáčet...otáčí-li se proti směru hodinových ručiček ukazuje stav baterie, pokud na druhou stranu pak stav čisté vody a následně stav v odpadní nádrži, poslední poloha ve směru hod.ručiček rozsvítí symbol pumpy, když se v této poloze knoflík stiskne, zapne se el.napájení k pumpě a pod symbolem pumpy se rozsvítí kontrolka....
H
Honza-PHČlen
Přidáno před 6 let
Většinou jen pustíš vodu a buď je spínač ve vod.baterii nebo pokud je to tlakové tak ti sepne tlak. spínač.
Honza, Romča, Honzík (13)
S
SkaliNováček
Přidáno před 6 let
Spinace ve vodni baterii asi ma, protoze do kazde vede kablik, ale i tak se z kohoutku ani ze zachoda nic netece..
CaraBLANSKOCaraBLANSKOČlen
Přidáno před 6 let
Šel bych po pojistkach na energobloku. Když nezafunguje, dej vědět, mám CaraOne 400, a bude to stejný.
Než na to pujdes, tak zkus přímo potřepat čerpadlo v nádrži - muže být jen seknuty, anebo tam ti odpadnul dratek.
!y!^ OPEL ASTRA J + WEINSBERG
maregreemaregreeČlen
Přidáno před 6 let
Zdravim ja ked som kupil noveho weinsberga tak bolo cerpadlo odpojene pri nadrzi normalne tam bola wago svorka na cervenom kabli a nebol spojeny s cerpadlom
Optimista je člověk, který nechá běžet motor svého auta, zatímco jeho žena nakupuje v obchodním domě
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Skali, RudyH, Honza-PH, CaraBLANSKO, maregree

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,643,362 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13628 sekund | Průměrně za: 0.13628 (0) sekund | Dotazy: 70 | Použitá paměť: 1.78MB/2MB