!Zúčastněte se prázdninové soutěže!

Mediální partner

Přihlášení

Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem

Zapomněli jste heslo?
Klikněte sem.
hvcaravans.cz

Kdo je on-line

· Hosté on-line: 34

· Členové on-line: 7
Ivan a Hanka, Vitek a Alena, martindo, Vlasta1, emjirka, Honza1312, LucieP

· Registrovaní členové: 11,801
· Nejnovější člen: cestounecestou

Nástěnka

Abyste mohli napsat zprávu, musíte se nejprve přihlásit.

Jaroli
17.09.2018 21:20
Ještě volná místa: Ukončení karavanistické sezony 24.9. - 3.10.2018 v maďarském campingu v městě Pápa a přilehlých termálních lázních. Přihlášky: www.campingclubroz
nov.cz

bydlikemevropou
26.08.2018 11:42
SVIJANSKÝ ÚJEZD Pivobraní ----- Všem, kdo má zájem.... vložili jsme fotky ze srazu na https://jedemeevro
pou.rajce.idnes.cz
/Svijany_2018/ Bobeška a Zdenda

Roman a Aja
23.08.2018 20:01
Poradte...Klimatiz
ace na strechu nebo do ulozneho prostoru. Rozvod vzduchu problem neni. Vykon chlazeni.. Roman

Yenkee
21.08.2018 13:32
Libore1964 - jestli je to ještě aktuální tak doporučuji Kemp Karolina, Kemp Dřenice na Jesenické přehradě.... Je tam toho dost ale tohle jsou mé srdcovky.

libor1964
16.08.2018 09:39
Vítáno Shock Shock

www.karavanypro.cz

Číst diskuzi

Caravan24 » OSTATNÍ » Zaujalo vás
 Vytisknout diskuzi
Nehoda nového obytňáku
Fungl nová obytka.

http://tydenikpol...il-na-bok/
fun přiloženo následujícíobrázky:
dsc_9300-1024x683.jpg dsc_9311-1024x683.jpg dsc_9322-1024x683.jpg

Upravil/a fun dne 04.07.2018 08:17
Fun
Míra a Šárka, polointegrál Mobilvetta

Upravit
Já bych tipoval, že obytňáček si jel lážo plážo kolem kila, bawor za ním jel kolem 180 - 200, na poslední chvíli to strhnul, napálil to do levého zadního růžku, nadzvednul ho a otočil na bok.
Eura mobil novej, bávo taky zánovní, obě auta totálky, škoda tak 2 mega?
Jo a za měsíc budou v aáčkách jako mírné ojetinky po německých dúchodcích !h

Upravit 1
Nevím, jestli ten plast jde opravit. Ale zaujala mě ta rezerva. Musím se podívat pod auto, jestli by sem mi tam také vešla.
Fun

Upravit
Krásna laminátová podlaha. Len ma zaujalo, že nemá žiadne nádrže pod autom. To ich má v dvojitej podlahe?
copy přiloženo následujícíobrázky:
header-activa-one.jpg aone630ls-18.jpg

Upravil/a copy dne 04.07.2018 15:39

Upravit
Přesně to samé mě napadlo při pohledu na ten podvozek

Upravit
To bude ve dvojitý podlaze.
Fun

Upravit
Ten pohled zabolí!!! J.

Upravit
Euramobil snad ani bez dvojité podlahy neviděl a tam je všechno jak nádže na čistou i odpadní vodu, baterie i veškeré kohouty. Proto je tak dobrý na zimní karavaning. Jarda
!y Jarda , :y Lenka , :a Lukáš a !z Štěpánka
Fiat Ducato Euramobil

Upravit 1
fun napsal:

Nevím, jestli ten plast jde opravit. Ale zaujala mě ta rezerva. Musím se podívat pod auto, jestli by sem mi tam také vešla.

Rezerva je přeci standartní pro Ducato, spouštěcí na lanku. Měl jsem 3 Ducata, různé značky a délky a vždy se vešla. Jen je třeba občas spustit a promazat lanko, jinak zarezne.

Upravit
V nových obytných dodávkách rezerva není.Musel jsem si ji tam dodělat.asi není ani v obytkách.Dávají tam kvůli váze opravnou sadu.
Pohoda,klídek,sluníčko......cesta kamkoliv.

Upravit
PPPmyto napsal:

V nových obytných dodávkách rezerva není.Musel jsem si ji tam dodělat.asi není ani v obytkách.Dávají tam kvůli váze opravnou sadu.

To jo, to máš pravdu, také jsem je dodělával u všech tří obytek. Vždy ale pasoval originální lankový držák rezervy pro Ducata.

Upravit 1
Když řešíte držák rezervy - tak já laboroval jak ji spustit . Nemám originál klíč na spouštění tak mi chvíli trvalo než jsem zjistil že se rezerva začne spouštět až po stlačení pojistky která je pod tou hrídelkou spouštění . Musel jsem prodloužit drážku v dělaném nádstavci.

Hlavně kolečkama dolu Gut
Denke daran: Amateure bauten die Arche, Profis die Titanic!!

Upravit
fun napsal:

To podle me nebude origo...mam EM PRS695SB z letosniho roku a zadna rezerva pod autem neni a ani origo moznost. Odpadni nadrz mam izolovanou a vyhrivanou za zadni napravou,tedy neni mozne pouzit ani origo Fiat zdvih rezervy. V miste na foto kde je rezerva je spousta mista pro samo domo tvorbu...
1970 + 1977 + 2002
Fiat Ducato EuraMobil PRS695SB
!g my photos:http://karlosvw.r....idnes.cz/
AHCL.CZ vše pro car hifi & car styling & car camping

http://www.ahcl.cz Upravit
Přejít na fórum:
Vygenerované za: 0.52 sekund
175,247,343 návštěv