Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 3D tisk a karavan: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

3D tisk a karavan

Poslední aktualizace před 3 roky
HrenyHrenyČlen
Přidáno před 6 let
Délá se i průhledný fillament,... Pet-g je celkem odolný a pružný
M
matorskČlen
Přidáno před 6 let
Na te smerovky najlepsie spravit silikonovu formu a odlievat nasledne.
H
hroznejpetaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
o vytisknutí několika dílů jsem už uvažoval, ale zatím jsem to vyřešil jinak. Teď potřebuji další díl. Nemám problém díl nakreslit, ale nemám 3D tiskárnu, a tak musím sehnat tisk externě. Byl by někdo schopen a ochoten vytisknout přiložený díl?
hroznejpeta Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
vsazavskyvsazavskyČlen
Přidáno před 6 let
Máš SZ, zkusím to vytisknout. Běžně dělám strojní části i díly z flexi materiálu (guma). Protože je to pro mě hobby moc za to nechci. Cca 40 Kč vč. materiálu.
Vladimír + Ivana, Dethleffs + Boom
mafi8mafi8Člen
Přidáno před 6 let
Mi tiskárna po dlouhém čekání dorazila teprve před pár dny. Mám v plánu také plno tisku do bydlíka a ostatních vozidel a klíč na lahve vypadá parádně. Když něco užitečného objevím, určitě taky nasdílím. Tisku zdar!
martulinmartulinČlen
Přidáno před 6 let
už mě nebavilo pořád při napouštění vody složitě strkat hadici ( zvlášť když, je tam docela velký ohyb do nádrže a hadice se nedá do ní dobře strčit, aniž by vytékala voda při plném proudu vody )

navrhl jsem si na míru víčko pro připojení rychlospojky,

nyní již pohoda
martulin Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
martulinmartulinČlen
Přidáno před 6 let
jaksi neumim uploadovat dalsi foto tisku ..... :-((((

stejny format .jpg a pise nepodporovany format souboru pri vlozeni prilohy :-((((

flash povolen
Upravil martulin dne 20.09.2018 10:09, před 6 let
martulinmartulinČlen
Přidáno před 6 let
foto
martulin Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
R
RudyČlen
Přidáno před 5 let
Oživím toto starší vlákno.
Potřebuji vymodelovat podložku pod DuoControl ( mám v kastlíku šikmou stěnu), asi nic složitého. Tak mne napadlo v rámci sebevzdělání se to pokusit nakreslit v 3d a nechat vytisknout. Poradíte software ( free) ve kterém bych mohl tu podložku vymodelovat?
H
hymer662Člen
Přidáno před 5 let

Citovat

Rudy napsal:

Oživím toto starší vlákno.
Potřebuji vymodelovat podložku pod DuoControl ( mám v kastlíku šikmou stěnu), asi nic složitého. Tak mne napadlo v rámci sebevzdělání se to pokusit nakreslit v 3d a nechat vytisknout. Poradíte software ( free) ve kterém bych mohl tu podložku vymodelovat?

Znamy co tiskne tak pouziva [url][https://www.tinkercad.com/#//url], ale tvrdi, ze lze pouzit jakykoliv free podle slozitosti ovladani. Dale rika, ze i nejjednodussi online funguji spravne.
dablikhasicdablikhasicČlen
Přidáno před 5 let
pouzivame tento free a je super https://cad.onsha...
lordKOKMANlordKOKMANČlen
Přidáno před 5 let
Prosím neřešil někdo tisk jako L tvaru na zakrytí háků dveří na stopě z pohledu z auta co jsou na stopě? Prostor na přišroubování ke stropu by se našel. Nebo pokud existuje jiná varianta budu rád za info, moc díky.
Jirka a Hani v Andílkovi (Peugeot Boxer)
lordKOKMAN Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
dracekvodracekvoČlen
Přidáno před 5 let
Fusion 360. Je to od autodesk zdarma pro nekomerční využítí. Na youtube je i nějakej ten návod v čj.
Jarda_1Jarda_1Člen
Přidáno před 5 let

Citovat

Rudy napsal:

Oživím toto starší vlákno.
Potřebuji vymodelovat podložku pod DuoControl ( mám v kastlíku šikmou stěnu), asi nic složitého. Tak mne napadlo v rámci sebevzdělání se to pokusit nakreslit v 3d a nechat vytisknout. Poradíte software ( free) ve kterém bych mohl tu podložku vymodelovat?


tak třeba DesignSpark Mechanical, je v češtině, free, a na webu spousty návodů
https://cz.rs-online.com/web/generalD...mechanical
dracekvodracekvoČlen
Přidáno před 3 roky
Když potřebujete speciální kónickej klíč na povolování přetlakáče. Dřív jsem to dělal sikovkama, ale ten ventil by byl zachvilku zničenej.
Tímto klíčkem to jde naprosto libově. Půl hodinky modelování. Cca 2,5 hodinky tisku a je to.
Upravil dracekvo dne 01.04.2021 20:16, před 3 roky
dracekvo Připojili následující obrazek:
1617300750858.jpg 1617300750862.jpg
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,821,327 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.85612 sekund | Průměrně za: 0.85612 (0) sekund | Dotazy: 125 | Použitá paměť: 2.17MB/4MB