Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 3D tisk a karavan: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

3D tisk a karavan

Poslední aktualizace před 3 roky
E
EXPEDICE APALUCHAČlen
Přidáno před 6 let
Amatérsky jsme začali s 3D tiskem, pořídili jsme českou tiskárnu a věřím, že je v tom velká budoucnost a možnosti. Narazil jsem na web, kde jsou již hotové projekty, soubor se stáhne do pc, proženou se softwarem tiskárny kde se nastaví kvalita, režim tisku a je to. Jsou tam i různé plastové díly, kličky a mřížky na karavan.
Možná se to bude někomu hodit: https://www.thingiverse.com/search?q=...b1fcd99b31
Již jsme tiskli plastové pojistky na tlakovou vodu, držák měřiče plynu truma a jiné.
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 6 let
3D tiskárnu mám skvělá stránka, hned mě napadá co si vyrobím
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
H
hymer662Člen
Přidáno před 6 let
Dobrý tip i nabídka.
K
karlicČlen
Přidáno před 6 let
Tak mi kámoš hned na zkoušku vytiskl klíč na plyn. Dobrý tip!
karlic Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
martulinmartulinČlen
Přidáno před 6 let
jj 3D tisk je pěkná věc

posledně mi praskl držák uchytu dvířek, tak jsem si jej vymodeloval a vytisknul, a je plně funkční

jinak taky různé háčky, úchytky, klíče atd. si tisknu do obytky
martulinmartulinČlen
Přidáno před 6 let
nějak se mi nedaří vložit fotky, tak znovu :
martulin Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
E
EXPEDICE APALUCHAČlen
Přidáno před 6 let
Super, mě dělá největší problém to nakreslit v programu. Jaký máš software na 3D
martulinmartulinČlen
Přidáno před 6 let
a taky jedny klice na plyn vel. 27 a 30 :)
martulin Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
JurajSKJurajSKČlen
Přidáno před 6 let
A kurva. Číňan nebude mít co žrát.:P
martulinmartulinČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

EXPEDICE APALUCHA napsal:

Super, mě dělá největší problém to nakreslit v programu. Jaký máš software na 3D



dělám v profi 3D-CADu T-FLEX
martulinmartulinČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

EXPEDICE APALUCHA napsal:

Amatérsky jsme začali s 3D tiskem, pořídili jsme českou tiskárnu a věřím, že je v tom velká budoucnost a možnosti. Narazil jsem na web, kde jsou již hotové projekty, soubor se stáhne do pc, proženou se softwarem tiskárny kde se nastaví kvalita, režim tisku a je to. Jsou tam i různé plastové díly, kličky a mřížky na karavan.
Možná se to bude někomu hodit: https://www.thingiverse.com/search?q=...b1fcd99b31
Již jsme tiskli plastové pojistky na tlakovou vodu, držák měřiče plynu truma a jiné.



tento server využívám taky, je to zdroj pěkné inspirace, kolikrát žasnu co všechno jsou lidi schopní vymyslet :-)

navrhuji, že bychom do tohoto vlákna, jako majitelé 3D tiskáren, mohli dávat již vytištěné věci, které se nám osvědčili, pro inspiraci ostatních,
samozřejmě s patřičným odkazem na tvůrce návrhu, pokud jste si to nevymodelovali sami
P
petr a pajaČlen
Přidáno před 6 let
Nedávno se nám pokazilo čerpadlo ,po rozmontování jsem zjistil že jsou rozsypané 3 plastové čudlíky které se "vrtí a tlačí do membrány a tím se čerpá voda,jeden z čudlíků je v pořádku,myslíš že by se to dalo podle toho vytisknout?a co by to stálo?musel jsem kvůli nedostatku času koupit celou novou hlavu čerpadla zn.Fiama.ale rád bych opravil tu starou do reservy,guma je v pořádku jen takové plastové hříbečky jsou popraskané asi tam zůstala troška vody přes zimu.Díky za odpovědˇ.
Petr
E
EXPEDICE APALUCHAČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

petr a paja napsal:

Nedávno se nám pokazilo čerpadlo ,po rozmontování jsem zjistil že jsou rozsypané 3 plastové čudlíky které se "vrtí a tlačí do membrány a tím se čerpá voda,jeden z čudlíků je v pořádku,myslíš že by se to dalo podle toho vytisknout?a co by to stálo?musel jsem kvůli nedostatku času koupit celou novou hlavu čerpadla zn.Fiama.ale rád bych opravil tu starou do reservy,guma je v pořádku jen takové plastové hříbečky jsou popraskané asi tam zůstala troška vody přes zimu.Díky za odpovědˇ.
Petr


Vytisknout by to zřejmě šlo, ale já to zatím nedokážu. Začali jsme tisk s materiálem, který je jednoduchý na tisk, ale nemá takové kvality. V čerpadle jsou velké vibrace a tento materiál by to zřejmě nevydržel. Jsou tiskové struny, které jsou hodně kvalitní, ale ty ještě neumíme tisknout. :-(
AmperAmperNováček
Přidáno před 6 let
vyhoda tisku je ze kdyz to vytisknes treba z PET-G tak to mozna bude horsi nez originalni (treba nylon) ale je ti to jedno protoze ty 4kc co te stoji tisk takove drobnosti klidne zaplatis preventivne a vymenis to vzdy na jare.

Ovsem zjistil jsem ze veci z 3D tisku se vyplaceji vetsinou pouze pokud mas tiskarnu doma :-D Pokud se to nekomu zadava tak uz to neni takova lace.
Jarda_1Jarda_1Člen
Přidáno před 6 let
Materiály různé, většinou PET-G, vytvrzené HD PLA, ASA
Jarda_1 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
copycopyČlen
Přidáno před 6 let
Dá sa aj priesvitný materiál? Konkrétne kryty na smerovky?
bambulabambulaČlen
Přidáno před 6 let
To je úžasná stránka, díky za odkaz!!!
Katka a Vlasta
E
EXPEDICE APALUCHAČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

copy napsal:

Dá sa aj priesvitný materiál? Konkrétne kryty na smerovky?


Zatím jsem neviděl takovou tiskovou strunu. V jednom pořadu, kde renovovali starou motorku odlévali kryty blinkrů z pryskyřice.
Jarda_1Jarda_1Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

copy napsal:

Dá sa aj priesvitný materiál? Konkrétne kryty na smerovky?


Dá se, děláme různé signalizační světélka, ale nebude mít atest, bude poměrně křehké protože kvůli průsvitnosti bude tenké
Pošli foto jak moc je složité
copycopyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Jarda_1 napsal:

Citovat

copy napsal:

Dá sa aj priesvitný materiál? Konkrétne kryty na smerovky?


Dá se, děláme různé signalizační světélka, ale nebude mít atest, bude poměrně křehké protože kvůli průsvitnosti bude tenké
Pošli foto jak moc je složité


Na starého Hymera smerovky.
Celé nemecké osadenstvo sa hrozí momentu, keď im praskne pôvodná. Nová smerovka komplet 200-300 €. Robila to Hella, a už nerobí.
copy Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,022,757 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17987 sekund | Průměrně za: 0.17987 (0) sekund | Dotazy: 143 | Použitá paměť: 2.27MB/4MB