!Prázdninová soutěž skončila!

Mediální partner

Přihlášení

Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem

Zapomněli jste heslo?
Klikněte sem.
www.karavanypro.cz

Kdo je on-line

· Hosté on-line: 30

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 11,982
· Nejnovější člen: Jarek a Helena

Nástěnka

Abyste mohli napsat zprávu, musíte se nejprve přihlásit.

trutnovak
14.11.2018 13:15
Ahojky, můžeme se už přihlásit na Velikonoční sraz do Hegyka? a jak se přihlásit? dík za info

Haudke
09.11.2018 16:11
Prodám Fiat Knaus r.v. 2005 výborný stav, alkovna, 4 místa, najeto 130000, krátký vzadu má homologovanou přídavnou bednu, tel: 603482592 e-mail haudke@centrum.cz

PeJa
07.10.2018 18:46
Chtěli bychom tímto poděkovat LÁĎOVI za báječný sraz v Kostelci, všechno bylo super včetně i jídla a snad i pro nás objednat tam nahoře to krásné počasí. Díky Láďo,, zdraví Pepa a Jarka

jarda a danka
07.10.2018 17:44
Prodám našeho mazlíka fiat ducato1.9TD registrace 5/200 s alkovnou spaní pro 5 jízda 4, najeto 108500 cena 295000 tel.702878818

serbik54
30.09.2018 19:28
Poděbrady, prosím, která žena odložila svoji bundu a nechala ji v kempu na lavičce má ji uloženou v restauraci k vyzvednutí.

campi-shop.cz

Číst diskuzi

Caravan24 » OSTATNÍ » Zaujalo vás
 Vytisknout diskuzi
3D tisk a karavan
Délá se i průhledný fillament,... Pet-g je celkem odolný a pružný

Upravit
Na te smerovky najlepsie spravit silikonovu formu a odlievat nasledne.

Upravit 1
Ahoj,
o vytisknutí několika dílů jsem už uvažoval, ale zatím jsem to vyřešil jinak. Teď potřebuji další díl. Nemám problém díl nakreslit, ale nemám 3D tiskárnu, a tak musím sehnat tisk externě. Byl by někdo schopen a ochoten vytisknout přiložený díl?
hroznejpeta přiloženo následujícíobrázek:
vstiek_42.jpg

Upravit
Máš SZ, zkusím to vytisknout. Běžně dělám strojní části i díly z flexi materiálu (guma). Protože je to pro mě hobby moc za to nechci. Cca 40 Kč vč. materiálu.
Vladimír + Ivana, Dethleffs + Boom

Upravit
Mi tiskárna po dlouhém čekání dorazila teprve před pár dny. Mám v plánu také plno tisku do bydlíka a ostatních vozidel a klíč na lahve vypadá parádně. Když něco užitečného objevím, určitě taky nasdílím. Tisku zdar!

Upravit
už mě nebavilo pořád při napouštění vody složitě strkat hadici ( zvlášť když, je tam docela velký ohyb do nádrže a hadice se nedá do ní dobře strčit, aniž by vytékala voda při plném proudu vody )

navrhl jsem si na míru víčko pro připojení rychlospojky,

nyní již pohoda
martulin přiloženo následujícíobrázek:
adria_vicko_cad_1.jpg

Upravit
jaksi neumim uploadovat dalsi foto tisku ..... :-((((

stejny format .jpg a pise nepodporovany format souboru pri vlozeni prilohy :-((((

flash povolen
Upravil/a martulin dne 20.09.2018 10:09

Upravit
foto
martulin přiloženo následujícíobrázky:
tisk.jpg adria_vicko_tisk_zadek.jpg adria_vicko_tisk_predek.jpg

Upravit 3
Oživím toto starší vlákno.
Potřebuji vymodelovat podložku pod DuoControl ( mám v kastlíku šikmou stěnu), asi nic složitého. Tak mne napadlo v rámci sebevzdělání se to pokusit nakreslit v 3d a nechat vytisknout. Poradíte software ( free) ve kterém bych mohl tu podložku vymodelovat?

Upravit
Rudy napsal:

Potřebuji vymodelovat podložku pod DuoControl ( mám v kastlíku šikmou stěnu), asi nic složitého. Tak mne napadlo v rámci sebevzdělání se to pokusit nakreslit v 3d a nechat vytisknout. Poradíte software ( free) ve kterém bych mohl tu podložku vymodelovat?

Znamy co tiskne tak pouziva [url][https://www.tinkercad.com/#//url], ale tvrdi, ze lze pouzit jakykoliv free podle slozitosti ovladani. Dale rika, ze i nejjednodussi online funguji spravne.

http://www.lmfoto.cz Upravit 1
pouzivame tento free a je super https://cad.onsha...

Upravit 1
Prosím neřešil někdo tisk jako L tvaru na zakrytí háků dveří na stopě z pohledu z auta co jsou na stopě? Prostor na přišroubování ke stropu by se našel. Nebo pokud existuje jiná varianta budu rád za info, moc díky.
lordKOKMAN přiloženo následujícíobrázek:
20180910_154354.jpg

Jirka a Hani v Andílkovi (Peugeot Boxer)

Upravit
Fusion 360. Je to od autodesk zdarma pro nekomerční využítí. Na youtube je i nějakej ten návod v čj.

Upravit 1
Rudy napsal:

tak třeba DesignSpark Mechanical, je v češtině, free, a na webu spousty návodů
https://cz.rs-onl...mechanical

Upravit 1
Přejít na fórum:
Vygenerované za: 0.44 sekund
179,047,986 návštěv