Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Drahe chorvatsko...: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Drahe chorvatsko...

Poslední aktualizace před 6 let

Anketa: Chorvatsko mi za ty ceny stoji...

    ano [21/83]25 %
    ne [44/83]53 %
    je mi to fuk [18/83]22 %
D
DDTČlen
Přidáno před 6 let
https://ekonomika..._android_z

Minulý týden jsme se vrátili z HR, kemp Mareda. Plně to odpovídá článku. Kemp hezký, ceny nechutné. Moře je navíc špinavé a prázdné života.
Knaus Van i650MEG, 2017
Upravil DDT dne 30.06.2018 10:10, před 6 let
lubodanolubodanoČlen
Přidáno před 6 let
Tak to som prekvapený,more špinavé ako si napísal?Ja som sa s tým nestretol za posledných trinácť rokov a to chodíme stále inde.S tými cenami máš pravdu stúpa to z roka na rok ale máš aj drahšie kempy niekde v inej destinácii v europe.A ceny ? to stačí kempovať aj doma a za obyčajnú varenú kukuricu dáš jedno euro a o ostatných jedlách alebo službách ani nehovorím.
S pozdravom Lubo
D
DDTČlen
Přidáno před 6 let
Mluvím o Maredě. Moře je tam kalné a mrtvé. Na konci pobytu všude plno trávy ve vodě. Za 13 nocí 17.000 Kc jen za parcelu. Zmrzlina 10 kun, pivo z bublinama jako s balony-27kun.
Vím, že HR má normálně vodu průzračnou, ale tady to neplatilo.
Jinak mi HR připadá za posledních pár let jen jako továrna na tahání peněz.

Loni Řecko, dva týdny, stání u moře...13.000 Kč. Ano nadivoko, což s přívěsem nedáš.

A k Česku? Co jsi napsal platí jen pro ty, co jdou do kempu. Já si Česko užívám za jiné peníze. Ale to je myslím v jiném vláknu.
Knaus Van i650MEG, 2017
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 6 let
No jo , ale za pěkným mořem a teplem musíš jet do Chorvatska a ne na sever, Chorvatsko začíná od Splitu na jih.
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
lubodanolubodanoČlen
Přidáno před 6 let
V tom je myslím to čaro kemparov -Som nespokojný tam kde som?Tak zbalím švestky a idem o stovky Km ďalej.
S pozdravom Lubo
copycopyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

lubodano napsal:

V tom je myslím to čaro kemparov -Som nespokojný tam kde som?Tak zbalím švestky a idem o stovky Km ďalej.


lenže s prívesom ťažko, keď sú kempy obsadené.
lubodanolubodanoČlen
Přidáno před 6 let
Možno máš pravdu neviem to celkom posúdiť pretože s prívesom idem prvykrát do chorvátska vo vrchole sezony ale roky dozadu som to tak trošku mapoval a všimol som si že napr.malé rodinné kempy mali kde tu volné miesto a za celkom prijatelnu cenu.
S pozdravom Lubo
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 6 let
Za 18 roků cest do HR,moře špinavé-NIKDY
Velkým kempům se vyhýbáme,pokud ano,tak jedině mimo sezónu a na kartu ACSI,pak je cena OK. Využíváme malé rodinné kempy a cenou se pohybujeme maximálně kolem 20 E/noc (2 os. + obytka a lektrika). Do HR jezdí prakticky celá Evropa,asi proto,že je tak DRAHÉ. :D
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
H
HanaČlen
Přidáno před 6 let
Když jsou lide blbý a chtějí se nechat chorvaty odírat tak ať tam jezdí a nestižují si. Za mě už nikdyyy. Chorvaté přesně ví co si můžou dovolit a když na to někdo skáče tak proč né.
Řecko to je úplně jiný level a o lidech ani nemluvím. To je ale zbytečná diskuse. Protože zarytí chorvaté tam budou jezdit stále:)
Michal LeviceMichal LeviceČlen
Přidáno před 6 let
Úplne súhlasím nikdy viac Chorvátsko
M a M Mercedes Le Voyageur integrál
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 6 let
Fajn alespoň nás tam nebude tolik:_
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
H
hugo 007Člen
Přidáno před 6 let
Jo přesně tak, akorát mě zaráží srovnávat kemp s pobytem nadivoko v Řecku,
to není ok, porovnávejte kempy v HR a Řecku+ 2x delší cesta a potom chorvati nebudou tak zlí.....
případně je tady jiné vlákno jestli platit pokuty za stání nebo jet do Řecka k soudu.....
a hlavně tam nepřestante jezdit nebo se do Hr fakt nevejdeme....
Upravil hugo 007 dne 02.07.2018 22:58, před 6 let
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 6 let
jojo taky bych chtel dojet az do Recka a konecne to poznat. Bohuzel predevcirem jsem nedojel ani k Olomocu, zustal jsem v Pekle nad Zdobnici asi s ulomenym pistem/ojnici, mozna potkanym motorem. To jeste nevim to mi teprva zjistej :c Tak si kamaradi nezoufejte nad drahym Chorvatskem a budte radi ze vam to aspon jede. At je to kamkoliv....
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
JurajSKJurajSKČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

floridan79 napsal:

jojo taky bych chtel dojet az do Recka a konecne to poznat. Bohuzel predevcirem jsem nedojel ani k Olomocu, zustal jsem v Pekle nad Zdobnici asi s ulomenym pistem/ojnici, mozna potkanym motorem. To jeste nevim to mi teprva zjistej :c Tak si kamaradi nezoufejte nad drahym Chorvatskem a budte radi ze vam to aspon jede. At je to kamkoliv....


Tak to je prúser.
D
DDTČlen
Přidáno před 6 let
"zarytí chorvaté tam budou jezdit stále"
... to jsem právě pochopil...asi je to tak správně. Různorodost je hezká. Přeji všem, kdo na HR nedají dopustit, ať je to nikdy neopustí. Možná se tam jednou, z nostalgie, zase podívám. Hlavně nikdy neříkat nikdy.

"akorát mě zaráží srovnávat kemp s pobytem nadivoko"
...mě to nezaráží. Do kempu nejezdím ani tady. Nevidím na tom nic přitažlivého. Kdyby to HR tak nepotíralo, nejezdil bych do kempu ani tam. Nejsem kemper, jsem tramp na kolech. Když jsem jako kluk jezdíval na víkend do lesa, porušoval jsem prý zákon. Dostávali jsme pokuty za oheň na ohništích, které tam byli od nepaměti. Ale žádný kemp by mi takové vzpomínky, jaké mám z té doby, nedal.

"jestli platit pokuty za stání nebo jet do Řecka k soudu"
Ono to s tím není tak horké, jak se ve vláknu psalo. Byl jsem v Řecku jenom jednou a líbilo se mi stát přímo na písčité pláži. Vedle nás stáli Rakušani tři měsíce v kuse. Jenomže se nepohodli s nějakým usedlíkem a ten na ně poslal policii. Policie přišla, poprosila je, aby odjeli a nás tam nechali bez povšimnutí. Kdyby se nezměnilo počasí, tak jsme tam aż dodnes.

Nutno dodat, že manželce se Řecko zas tak nepozdávalo. Příště tedy zkusíme Itálii... Uvidíme...

Ať jste, kde jste, ať vám to nic, ani potkaný píst, nezkazí. How.
Knaus Van i650MEG, 2017
Jarda a MaruJarda a MaruČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Hana napsal:

Když jsou lide blbý a chtějí se nechat chorvaty odírat tak ať tam jezdí a nestižují si.....
Řecko to je úplně jiný level a o lidech ani nemluvím. To je ale zbytečná diskuse. Protože zarytí chorvaté tam budou jezdit stále:)


Ano, máš pravdu, "zarytí Chorvaté" tam budou dál jezdit, "zarytí Italové" budou jezdit do Itálie a všichni "zarytí cestovatelé ostatní" budou jezdit tam, kde se jim líbí ... A kvůli tomu přece nemusíme být "my Chorvati" blbí !!
smileys.cz/smiles/smajlici-gesto-ruky/smileys-cz-40.gif
Ať je to jak je to, hlavně že to je....
bestpage.cz/smiles/veci140.gif
H
hugo 007Člen
Přidáno před 6 let
To DDT: Ano, souhlasím s tebou at si každý jezdí kde se mu líbí, chápu tvůj přístup
v mládí jsem začínal jako tremp se spacákem a celtou a bylo nám hezky.
S porovnáním kempů jsem myslel jen objektivnost, to znamená srovnávat
stejnou kategorii ubytování.
Ani si nemyslím, že bych byl "zarytí chorvaté tam budou jezdit stále"
já jen využívám jejich moře, moje děti tam prožili dětsví a jak se tady píše
Istrie a Krk vlastně není Hr, ale italoněmecko a podle toho se odvíjí ceny.
Doporučil bych oblast Murteru.Do Řecka se chystám taky, ale ne s přívěsem a později bez dětí,
jen si myslím, že ta zlatá doba, kdy se dalo stát všude už bude pryč, i díky
takovým lidem jak popisuješ.
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 6 let
Vidíte a já tady napsal svůj názor a hned jsem byl napaden v SZ.
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
Petr ZPetr ZČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

hugo 007 napsal:

To DDT: Ano, souhlasím s tebou at si každý jezdí kde se mu líbí, chápu tvůj přístup
v mládí jsem začínal jako tremp se spacákem a celtou a bylo nám hezky.
S porovnáním kempů jsem myslel jen objektivnost, to znamená srovnávat
stejnou kategorii ubytování.
Ani si nemyslím, že bych byl "zarytí chorvaté tam budou jezdit stále"
já jen využívám jejich moře, moje děti tam prožili dětsví a jak se tady píše
Istrie a Krk vlastně není Hr, ale italoněmecko a podle toho se odvíjí ceny.
Doporučil bych oblast Murteru.Do Řecka se chystám taky, ale ne s přívěsem a později bez dětí,
jen si myslím, že ta zlatá doba, kdy se dalo stát všude už bude pryč, i díky
takovým lidem jak popisuješ.


Ahoj, jezdím všude Řecko výborná kuchyně:-),Korsika Sardinie - super pláže za dobrou cenu, ale kvůli dětem více do kempů , mají přece jen vyžití a ohledně CHorvatska - pobřeží je jedna stránka, ale jezdím i na lodi- půjčené plachetnice z Murteru na Vis , Lastovo , Kornati apod. a je to úplně jiný svět.Tam je CHorvatsko nepřekonatelné. Takže kdo chce at to zkusí:-) Ahoj Petr
Petr, Lenka děti 3,7,17 :_
CibiCibiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

floridan79 napsal:

jojo taky bych chtel dojet az do Recka a konecne to poznat. Bohuzel predevcirem jsem nedojel ani k Olomocu, zustal jsem v Pekle nad Zdobnici asi s ulomenym pistem/ojnici, mozna potkanym motorem. To jeste nevim to mi teprva zjistej :c Tak si kamaradi nezoufejte nad drahym Chorvatskem a budte radi ze vam to aspon jede. At je to kamkoliv....



Tak to zamrzí, tak pěkně se o něj staráš a takováhle fatální závada...Držím palce, ať škod je co nejméně. Blok to přežil? Měl vyletěl píst rovnou blokem ven a celý polomotor byl na vyhození.
VW LT 35 maxi
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete upravit anketu v tomto vlákně.
Vy nemůžete hlasovat v anketě v tomto vlákně
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,715,261 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22594 sekund | Průměrně za: 0.22594 (0) sekund | Dotazy: 145 | Použitá paměť: 2.34MB/2MB