Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Montáž micro heki: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Montáž micro heki

Poslední aktualizace před 6 let
G
georgecotaggeČlen
Přidáno před 6 let
Zdar, chci se zeptat jak se řeší situace kdy mám strop hrubší než 60mm a instalační sady jsou do 60mm?

Automatické sloučení 22.06.2018 10:02:
A ještě dotaz, sílu stropu chápu správně jako sílu od vnějšího plechu skrz izolaci po vnitřní obložení?
Upravil georgecotagge dne 22.06.2018 10:02, před 6 let
Tomas BrabecTomas BrabecČlen
Přidáno před 6 let
Myslíš mini heki (40x40cm) nebo mikro heki (28x28cm)? 60mm je hodně, to máš do vlastní vestavby, kde je tolik izolace nebo kam? A ano, myslí se od plechu po vnitřní strop.
G
georgecotaggeČlen
Přidáno před 6 let
Myslím micro heki. Jo vlastní vestavba, ale strop (bílé plastové desky a izolace) už tam byl. Dneska to zmerim přesně AMD když jsem dával solar tak se mi zdálo že je to hrubší než 60
CibiCibiČlen
Přidáno před 6 let
Mohu dotaz k Micro heki? Přišlo mi rozbalené a nemá podobně jako Mini heki zespodu rámeček, přes který to stáhnu a teprve pak tam nacvaknu rámeček s moskytierou. Měl jsi ho v balení nebo jak se tohle montuje?

Díky za odpově´d.
VW LT 35 maxi
Tomas BrabecTomas BrabecČlen
Přidáno před 6 let
K micro heki musíte objednat montážní sadu, podle tloušťky střechy. Není součástí balení.
https://www.frank...#v_206_264
Vlasta1Vlasta1Člen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
spodní rámeček žádný není, musíš mít montážní sadu - viz odkaz výše - dle tloušťky střechy a rámeček
se síťkou drží za ''sponky'' dodané v sadě.
CibiCibiČlen
Přidáno před 6 let
Díky za radu, tak tohle mi nebyli schopni v karavan.cz říct, že k tomu potřebuji tu montážní sadu. A ještě jsem se na to extra ptal... Dá se to nahradit nějakým L-profilem nebo jak to v detailu vypadá?
VW LT 35 maxi
Vlasta1Vlasta1Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Cibi napsal:

Díky za radu, tak tohle mi nebyli schopni v karavan.cz říct, že k tomu potřebuji tu montážní sadu. A ještě jsem se na to extra ptal... Dá se to nahradit nějakým L-profilem nebo jak to v detailu vypadá?


Podívej se na odkaz výše - ty "Z" držáčky, které drží okno udělat půjdou. Jejich délka je právě dle síly střechy. Vruty jsou stejné pro všechny síly střechy. Jen ty spojky, co drží rámeček se síťkou bude asi problém vyrobit. Jsou nasazeny na rámeček síťky a celé je to zamáčklé v drážce na okně. Leda nějak přilepit, ale zase aby to bylo rozebíratelné. Jinak ta sada zase není extra drahá.
CibiCibiČlen
Přidáno před 6 let
O cenu jako takovou nejde, spíš mne štve, že to samé bude stát poštovné. Ještě kdybych se na to neptal, zda to je potřeba či ne...V nabídce jsem stejně viděl jen do síly střechy 34/35mm, já tam mám rám 36mm plu s plech s těsněním. Uvidíme, zatím okno montovat tedy nebudu a koupím to, až budu objednávat něco dalšího.

Ale nenapadlo by mne, že to bude jiná konstrukce, než Mini Heki.
VW LT 35 maxi
Vlasta1Vlasta1Člen
Přidáno před 6 let
Já to sice objednané měl, ale zase to zapomněli
přibalit. Ale poslali obratem, samozřejmě již zdarma.
Ten 1mm si myslím již nebude hrát roli.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: georgecotagge, Tomas Brabec, Cibi, Vlasta1

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,039,018 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18696 sekund | Průměrně za: 0.18696 (0) sekund | Dotazy: 92 | Použitá paměť: 1.93MB/2MB