Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Náhrady tlumičů nájezdových brzd - BPW, Alko, Knot, atd.: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Náhrady tlumičů nájezdových brzd - BPW, Alko, Knot, atd.

Poslední aktualizace před 6 let
K
karlicČlen
Přidáno před 6 let
Podělím se s vámi se zkušenostmi, okolo shánění tlumiče na tlumič nájezdové brzdy BPW GTA 1. 0 3 .

Oslovil jsem několik firem, kterým jsem poslal jak typ ze štítku nájezdové brzdy, tak fotografii štítku, tak fotografii tlumiče a okótovaný výkres s rozměry tlumiče. Výsledky jednotlivých firem níže:


1. www.provleky.cz - originál se již nedělá, náhradou je od jiné firmy KNOTT - Tlumič do nájezdové brzdy KF 13 Knott za 956Kč. Pan Navrátil ochotně prohledal sklad a našel náhradu a tu jsem zakoupil.

2. vapp.cz - Tlumič nemáme, už se nedělá, možnost je koupit celou novou brzdu za 4.728Kč + DPH
Jako náhradu přesné rozměry jsem nenašel. Zkuste se podívat na výkresy, které máme u tlumičů viz odkaz níže a zvážit, zda je to možné nahradit. My to schopni posoudit nejsme.

3. alko-tech.com - nájezdová brzda podle vámi zaslaného typového štítku je již stará a nevyrábí se a ani tlumič do ní není na skladě. Jako alternativu vám nabízíme jinou celou nájezdovou brzdu za 4.728Kč + DPH. Náhrada - Dle rozměrů nelze identifikovat.


Závěr, jediná firma provleky.cz měla zájem najít odkudkoliv náhradu. Pokud se dostanete do podobných potíží, snad vám tato informace pomůže. Tlumič KNOT přesně sednul do konkurenční brzdy BPW a funguje perfektně.
lubodanolubodanoČlen
Přidáno před 6 let
Veľmi dobrá imformacia . vďaka
S pozdravom Lubo
BountyBountyČlen
Přidáno před 6 let
S firmou KNOTT (konkrétne s jej slovenskou pobočkou v Modre) mám veľmi dobrú skúsenosť. Vyrobili mi na môj obytný príves na mieru novú nápravu stavanú na vyššiu záťaž (žiadal som 1800 kg oproti pôvodnej 1350 kg) a lacnejšie ako originál BPW, ktorý mi ponúkal dovozca karavanu. Veľmi ochotní, typický kapitalizmus, od ktorého som si už pomaly v našich končinách začal odvykať ...
VW Touareg V6 + Weinsberg 480 QDK
---------------------------------------------------
www.collies.sk
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: karlic, lubodano, Bounty

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,178,958 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14914 sekund | Průměrně za: 0.14914 (0) sekund | Dotazy: 62 | Použitá paměť: 1.72MB/2MB