Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Výběr alkovny poradte prosím.: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Výběr alkovny poradte prosím.

Poslední aktualizace před 6 let
H
hugo 007Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Cibi napsal:

Připrav si 50tis a počítej, že tam padnou, než opravíš to zateklé a vyměníš všechny díly na autě, které xx let nejezdilo (brzdy, rozvody, oleje, u těhle starých často i zadní péra bývají již unavená, asi i pneumatiky...). Dokážeš to špatné místo opravit sám nebo to budeš muset dát do karavan servisu? Pak by ta částka mohla být i jiná...

Přesně takhle jsem to myslel v jednom příspěvků, dále je potřeba promyslet za
kolik takové auto prodám za 5 let. Jinými slovy dobré auto za 300-400 000 bude
skoro levnější, ale je to jen můj subjektivní názor.
A pokud se tím vyloženě nebudeš bavit tak bych počítal dejme tomu 100 hodin x potencionální výdělek ve své práciB)
Upravil hugo 007 dne 03.07.2018 09:07, před 6 let
CibiCibiČlen
Přidáno před 6 let
Problém je, že kdo hledá v této cenové kategorii, prostě najednou 400tis nedá. Dají do 200tis a pak postupně to naskáče. I já to tak kolikrát mám. Na druhou stranu vím, že jsem v autě vyměnil vše, o čem jsem měl pochyby a mělo by tedy bez problémů fungovat.

Ale na dnešní provoz bych fakt raději chtěl auto s turbem.
VW LT 35 maxi
K
kubastNováček
Přidáno před 6 let
Tak nakonec jsme ho nevzali.asi zvítězil rozum nad srdcem.auto nebylo vyloženě spatne ale pár velkych much tam bylo.omrknem ještě další.v úvahu přichází i navýšení investice.stacilo by nám asi něco kratšího jde nám jen o přespání a vysprchovani ,jinak jsme venku.vetsina kulatých ducat okolo r. 1996 je s motorem 1.9 TD.libi se nám třeba knaus c 510. Co ten motor?60kw,co jsem pročetl tak nic moc.je nějaká lepší alternativa v těchto starších ducatech do 300 tis.?hledali byste pěkného hranatého s 2,5d nebo TD,nebo priplatili a vzali trochu novějšího ale s jakým motorem?díky moc ....
H
hugo 007Člen
Přidáno před 6 let
Už mám pocit, že tě pořád někam rvu, ale na 1.9 fakt nebrat,
na alkovnu nevhodné, jsou levnější protože o ně není zájem.
K
kubastNováček
Přidáno před 6 let
Hugo:supr. Usetrime za naftu kterou bysme projeli za obhlídky 1.9tek. A 2.8 JTD ?nebo?výběr jedině na mobile.de něco tam je.nicmene jsou to jen o pár let mladší boudy takže zatékání je stále pravdepodobne.
H
hugo 007Člen
Přidáno před 6 let
Jestli není alkovna podmínkou, a nepoteče tam...
https://auto.bazo...sl-Duo.php
To jsem našel náhodou, nejsem majitel.
A ta 2.8 co píšeš je ideální.!y
K
KoralovciČlen
Přidáno před 6 let
Pokud máš takto omezený rozpočet,kup si raději přívěs, to je nejrozumnější varianta....
K
kubastNováček
Přidáno před 6 let
To je asi jediná věc ve které mám jasno.karavan ne.jezdime na hory, a kempy nemusíme.
K
KoralovciČlen
Přidáno před 6 let
To jako že s karavanem se nedá jezdit na hory a na divoko? Rozhodnutí je na každém, pred koupí staré obytky si hlavně pořádně přečti vše co se tady píše, hodně lidí tohoto rozhodnutí už litovalo....
K
kubastNováček
Přidáno před 6 let
Je to tak ze, lítám na padáku a veškerý dovolený a cesty jsou s mým lítáním spojeny. Často spíme přímo na kopci u startovacky kde je klid ,výhled, prijemny klima,žádný lidi.vetsinou tam ale vedou dost úzké serpentinovate cesty.proto co nejkompaktnější alkovna.s karavanem by to bylo často až nereálné.obcas se musí i kousek couvat aby ses vešel s protijedoucim autem,navíc manželka snaz zvládne jízdu velkým autem než s přívěsem.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: kubast, matorsk, Abul, Cibi, Kratas68, copy, gut, Lumajr, hugo 007, Koralovci

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,350,242 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19747 sekund | Průměrně za: 0.19747 (0) sekund | Dotazy: 92 | Použitá paměť: 1.94MB/2MB