Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Dotaz krabička ENC: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Dotaz krabička ENC

Poslední aktualizace před 6 let
atlanticatlanticČlen
Přidáno před 6 let
Dotaz mam ENC Chorvatskou krabičku skupina 2 ( obytné auto ) nemate někdo zkušenost jak se chovají mýtné brány pokud bych ještě zapřáhl vozík ?Jestli se cena automaticky změní a platím víc nebo mě to ani nepustí dál a budu brzda mýtných bran ?Uvažuji že bych nafukovací člun vezl na vozíku místo v autě kvůli váze . Krabičku jsem kdysi koupil takže není psaná ani na mě a prý je problém ji i vyměnit údajně to muže jen majitel který ji koupil Díky
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, co vím, tak ENC je vydáváno pro danou kategorii vozidla. Nemůžeš si tedy měnit skupinu za takovou která je pro tebe.
Takže pokud máš II. jsi ve skupině II, nemůžeš jí použít na III.
Teda takhle použiješ a ani si tě najdou na další bráně a máš problém.
Pokud chceš vyměnit ENC za jinou krabičku, můžeš to udělat sám..žádný doklad po mě nikdy nechěli.
Mondeo combi 2,0 154Kw + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2 + 1
Ludek LiberecLudek LiberecČlen
Přidáno před 6 let
Změnu v ENC ti udělají pouze na majitele krabičky .Je zbytečné krabičku měnit .Mě na Lučku přenastavil krabičku z 1 na 2 a ještě výhodné dobytí krabičky. Co se týče tahání za autem,by ti řekli na mýtnici jinak bych to nepokoušel,hned u výjezdu tě sklapnou aspoň tak mi to líčil celňák na Maďarsko - Chorvatské hranici i do klepet. Dobré pořízení a návrat.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: atlantic, Valteracci, Ludek Liberec

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,964,647 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.12978 sekund | Průměrně za: 0.12978 (0) sekund | Dotazy: 62 | Použitá paměť: 1.72MB/2MB