Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Centrála je to ona ?: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Centrála je to ona ?

Poslední aktualizace před 6 let
G
gutČlen
Přidáno před 6 let
Centrála je v akci, je to ta pozlacená posvěcená od Karla?

https://www.carav...d_id=33757

Díky za info. Gut
Denke daran: Amateure bauten die Arche, Profis die Titanic!!
M
mariaČlen
Přidáno před 6 let
pokud máš na mysli toto https://www.lidl-...100238227, tak asi ne. Koupil jsem ji minulý týden, je menší než ta "posvěcená" a lacinější. Podle popisu jsem laicky nenašel rozdíl. Jen mi přišla kompaktnější.

1000W fén ji potrápil, 750W flexa fungovala.

Za ty prachy asi dobré. Problémem je, že pokud to koupíš přes e-shop, nejde odečíst DPH.

Zdá se mi, že se s těmi centrálami roztrhl pytel. Jsou všude. Nebo jsem si toho doteď nevšímal.

V Bauhausu jsem narazil na tuším 700W za 3190Kč. Scheppach nebo tak nějak.
pachtapachtaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

maria napsal:

pokud máš na mysli toto https://www.lidl-...100238227, tak asi ne. Koupil jsem ji minulý týden, je menší než ta "posvěcená" a lacinější. Podle popisu jsem laicky nenašel rozdíl. Jen mi přišla kompaktnější.

1000W fén ji potrápil, 750W flexa fungovala.

Za ty prachy asi dobré. Problémem je, že pokud to koupíš přes e-shop, nejde odečíst DPH.

Zdá se mi, že se s těmi centrálami roztrhl pytel. Jsou všude. Nebo jsem si toho doteď nevšímal.

V Bauhausu jsem narazil na tuším 700W za 3190Kč. Scheppach nebo tak nějak.




To není ona tu co testoval Karel Prokop má stejný udávaný výkon ale to ucho pro přepravu je jiné a celá vnější konstrukce taky.Tato vypadá úplně jinak.
Hanka a Pavel
G
gutČlen
Přidáno před 6 let
Tak že jsou střeva stejné budu doufat obal je trochu jiný. Proč by nešlo odečíst DPH přes e-shop nevím. Je to objednané na firmu a dojde to do firmy.

Pěknou neděli Gut
Denke daran: Amateure bauten die Arche, Profis die Titanic!!
Jana a Petr VJana a Petr VČlen
Přidáno před 6 let
.. centrálu co Karel testoval jsem objednal v březnu přes E shop. Došla do týdne, po vybalení z nepoškozené krabice byla na boku prolomená, Následovala tedy reklamace, vrácení, po týdnu došly zpět peníze. Lidl při vrácení výrobku nemění kus za kus ale dobropisuje a vrací peníze. Objednal jsem tedy podruhé, opět
dorazila do týdne, odzkoušel jsem ji, vše se zdálo ok, tak jsem ji uložil do garáže.
Před dvěma týdny jsem ji vyndal a zjistil, že je pod ní kaluž oleje. Po zapnutí ukazovala kontrolka nedostatek oleje. Během odstavení v garáži všechen nalitý olej protekl pod centrálu. Následovala druhá reklamace. Byla uznána, servisní technik mi ale sdělil že centrálu nemá možnost opravit, nemá potřebné díly a nemá ji za co vyměnit. Na můj dotaz zda nelze vyměnit za nyní prodávaný typ a vrátit finanční rozdíl mi technik řekl že si není jistý, zda tato nově dodávaná centrála má shodné parametry jako předchozí typ a výměnu nedoporučil . Tak nevím, výměnu jsem neriskoval.
pachtapachtaČlen
Přidáno před 6 let
Já si jí objednal taky do dvou dní byla doma akorát při přepravě jí asi položili na bok a olej z motoru se vylil do krabice doplnil jsem olej a zatím OK.
Hanka a Pavel
M
mariaČlen
Přidáno před 6 let
to GUT: mají to v podmínkách na e-shopu, že není určeno třetím osobám, Nebo tak nějak. Zadal jsem místo jména firmu. Faktura došla, nebylo tam IČ ani DIČ, účetní mě s tím vyhodili.

Další jsem koupil přímo v obchodě na paragon. Olej jsem tam neměl, byla suchá.
_P_H__P_H_Člen
Přidáno před 6 let
Centrálu z Lidlu jsem si koupil před dvěma lety na jiný účel než karavaning (tam si ji nedovedu představit). Řešil jsem buď půjčovnu nebo nějakou jeb.. koupit. A na ten účel byla dobrá... Pokud bych chtěl spolehlivý stroj, co nevyžaduje přílišný servis, tak určitě sáhnout po něčem osvědčeným. Naměřené hodnoty dobrý, ale spolehlivost už né. Je to stroj u kterého po delší době odstavení, je potřeba udělat rozborku karburátoru a vyčistit. U značkových strojů se nemusí vymlouvat na kvalitu benzínu, resp. bio složek. Ty prostě po zimě fungujou. A samozřejmě by měla být z obchodu suchá, bez oleje, tzv. nová
Jeep Commander, Hobby De Luxe 540,
jarous350jarous350Člen
Přidáno před 6 let
_P_H: Tak moje zkušenost je přesně opačná. Nová moderní sekačka s motorem Honda je na kvalitu benzínu tak přecitlivělá, až je to k pláči. Na obyčejnej natural sice nějak jede, ale za studena houpou otáčky a občas musím kvůli startu zatáhnout za šňůru víckrát. Od tý doby, co leju Vervu 100, funguje jako švýcarský hodinky.
A jenom ještě doplním, že ten obyčejnej natural nebyl žádnej roční ležák, ale čerstvě natankovanej do kanystru a spotřebovanej maximálně do dvou měsíců.
CHATEAU LA CAR 380
r.v. 1988 :^
G
gutČlen
Přidáno před 6 let
Tak nevím ale dnes jsme ji jako součást výjezdu nalili olejen a benzinem z nového kanystru. Otáčky tak kolísaly že jsme se usnesli že napojovat na obytku je nebezpečné. Občas i jakoby vynechala tak nevím.
Tři kolegové z obytek navrhovali že je zralá na vrácení.

Tož tak Gut
Denke daran: Amateure bauten die Arche, Profis die Titanic!!
_P_H__P_H_Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

gut napsal:

Tak nevím ale dnes jsme ji jako součást výjezdu nalili olejen a benzinem z nového kanystru. Otáčky tak kolísaly že jsme se usnesli že napojovat na obytku je nebezpečné. Občas i jakoby vynechala tak nevím.
Tři kolegové z obytek navrhovali že je zralá na vrácení.

Tož ttak Gut


Vrátil bych ji dokud je čas, ono to lepší nebude......ona není špatná, ale jak jsem psal, vyžaduje neustálou servisní pozornost. Je to takový typický "čínský"stroj spolehlivosti. Nenaskočí za pět minut jó atd.....mě do prvni zimní pauzy aspoň nekolísala, teď bojuju. Zase vrtačku 880watt bez problémů na můj účel utáhne a víc od ní nechci. Spolehlivej stroj to není!
Jeep Commander, Hobby De Luxe 540,
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: gut, maria, pachta, Jana a Petr V, _P_H_, jarous350

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,825,462 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19415 sekund | Průměrně za: 0.19415 (0) sekund | Dotazy: 97 | Použitá paměť: 1.98MB/2MB