Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Fiat Ducato zadní světla: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Fiat Ducato zadní světla

Poslední aktualizace před 6 let
bazenovavodabazenovavodaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj potřebuji poradit jak u vestavby vyměnit zadní žárovku, nevím jak sundat světlo...
díky předem
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let
Strč ruku do prostoru světla zezadu a nahmatej tam takové dlouhé matice. Jsou tam dvě, měli by jít povolit jen rukou,
Bacha na vykloubení rukou :-)
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
TivatTivatČlen
Přidáno před 6 let
Přiznám se, že jsem už taky myslel, jak to provést, až na to dojde a hlavně na pravé straně jsem zjistil, že tam ruku nedám ani omylem. A rozebírat kvůli žárovce celou dřevěnou almaru se mi teda moc nechce....
JozaJozaČlen
Přidáno před 6 let
díval jsem se to na výstavě a kupodivu někteří výrobci vestaveb tak trošku pozapoměli na to že žárovka je někdy potřeba vyměnit a ten přístup zevnitř zastavěli. Jo a někteří tam mají "montážní otvor" ale velikost je srandovní .......

pravdou je, že bez demontáže světla žárovku nevyměníš a matky jsou přístupné zevnitř - jinak to nejde.
HecikHecikČlen
Přidáno před 6 let
Pokud máš originál kastlik na nářadí, kde je hever, klíč na kola, a šroubovák. Tak zrovna ten šroubovák má na konci rukojeti otvor na tyto matice a nemusíte si lámat ruce, případně pokud by to nešlo povolit, vyndá se ocelová část (křížový nebo plochý šroubovák) a prostrčí se příčně skrz rukojeť pro lepší otočení.
Ahoj:_ Zdeněk.
Zdeněk,Božena a Šárka
Fiat Ducato
U
upotreblenciČlen
Přidáno před 6 let
Jestli je tam almara nebo jen ostění, jako to bylo v našem případě, nezbývá nic jiného než měřit a vyřezat nebo vyvrtat otvor pro přístup. Prostě soudruzi udělali chybu.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: bazenovavoda, JiPe Highlanders, Tivat, Joza, Hecik, upotreblenci

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,037,561 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.10662 sekund | Průměrně za: 0.10662 (0) sekund | Dotazy: 69 | Použitá paměť: 1.77MB/2MB