Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Přídavná zrcátka.: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Přídavná zrcátka.

Poslední aktualizace před 6 let
mikivanmikivanČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, neví někdo jak je to s přídavnými zrcátky? Jestli jsou povinná jak u nás tak v zahraničí? Díky . M.
Mirek a Lenka + Carado T334
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 6 let
Přídavná zrcátka jsou povinná vždy a všude pokud neuvidíš "vedle" karavanu. Když se ti policista postaví na konec karavanu a neuvidí tě v zrcátku, máš problém.
rodinny_typrodinny_typČlen
Přidáno před 6 let
Tuším, že z předpisů nějak vyplývá nutnost vidět za soupravu - zadní roh soupravy.

https://www.carav...owstart=20


"Praxe z Rakouska:
Policista si stoupne za karavan a na vystrčené ruce u boku karavanu ukáže několik prstů, pokud neodpovíte správně máte smůlu.
Osobně bez zrcátek nemám přehled na dálnici při přejíždění z pruhu, jestli za mnou již někdo nejede nebo jestli se už můžu vrátit.
Ale to při šířce 250cm je asi jasné.
..."
L + Z + (D+A+H 2004-2009);
TEC 510TR Siena, Citroen C4GP 1,6HDi
-----------------------------------
Ze země nic nespadne.
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 6 let
Zrcátka jsou faj, při projiždění tunely v Rakousku, v noci jsem byl asi nějaký nepozorný a a tukl do mýtný brány levým přídavným zdrcátkem, stálo mě to krytku ny konci tyčky a hned jsem točil víc do prava, nemít je mohl jsem bránu sundat karavanem a skončit kompletně...v servise a jetě jim tu parádu sundat :)
Takže zrcátka jsou vlastně takový tykadla co byli na Praga V3S( s tím jsem jezdil). Pomáhaj ti kam se vejdeš a kam ne :)))
Mondeo combi 2,0 154Kw + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2 + 1
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: mikivan, Tomik Kralu, rodinny_typ, Valteracci

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,030,424 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16097 sekund | Průměrně za: 0.16097 (0) sekund | Dotazy: 59 | Použitá paměť: 1.7MB/2MB