!Zúčastněte se prázdninové soutěže!

Mediální partner

Přihlášení

Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem

Zapomněli jste heslo?
Klikněte sem.
www.karavanypro.cz

Kdo je on-line

· Hosté on-line: 20

· Členové on-line: 3
md, Nemilany, Mysak

· Registrovaní členové: 11,676
· Nejnovější člen: arecuk

Nástěnka

Abyste mohli napsat zprávu, musíte se nejprve přihlásit.

libor1964
16.08.2018 09:39
Vítáno Shock Shock

libor1964
16.08.2018 09:37
Zdravím,potřebuji poradit nějaký slušný kemp v západních Čechách.Máme pejska.Tak ať nemáme problém.Koupání výtáno.Libor

Michal Levice
14.08.2018 17:16
Rýchla pozvánka víkend Oáza kemp Komoča dobrá strava pekná pláž super voda .

Majli
14.08.2018 12:29
@ ZdendaAla : D1 pokud teda máš auto do 7 osob . Kup ji tady: https://ematrica..
..tiutdij.hu

ZdendaAla
13.08.2018 22:19
Ahoj,jel teď někdo obytným autem do 3,5t po maďarské dálnici? Platí známka D1 nebo D2? díky za info

campi-shop.cz

Číst diskuzi

Caravan24 » TECHNIKA » Dotazy
 Vytisknout diskuzi
Přídavná zrcátka.
Ahoj, neví někdo jak je to s přídavnými zrcátky? Jestli jsou povinná jak u nás tak v zahraničí? Díky . M.
Mirek a Lenka Volkswagen Caddy Maxi + Bürstner Club 460 TN :_

Upravit
Přídavná zrcátka jsou povinná vždy a všude pokud neuvidíš "vedle" karavanu. Když se ti policista postaví na konec karavanu a neuvidí tě v zrcátku, máš problém.

Upravit
Tuším, že z předpisů nějak vyplývá nutnost vidět za soupravu - zadní roh soupravy.

https://www.carav...owstart=20

"Praxe z Rakouska:
Policista si stoupne za karavan a na vystrčené ruce u boku karavanu ukáže několik prstů, pokud neodpovíte správně máte smůlu.
Osobně bez zrcátek nemám přehled na dálnici při přejíždění z pruhu, jestli za mnou již někdo nejede nebo jestli se už můžu vrátit.
Ale to při šířce 250cm je asi jasné.
..."
L + Z + (D+A+H 2004-2009)+pes;
TEC 510TR Siena, Citroen C4GP
-----------------------------------
Ze země nic nespadne.

Upravit
Zrcátka jsou faj, při projiždění tunely v Rakousku, v noci jsem byl asi nějaký nepozorný a a tukl do mýtný brány levým přídavným zdrcátkem, stálo mě to krytku ny konci tyčky a hned jsem točil víc do prava, nemít je mohl jsem bránu sundat karavanem a skončit kompletně...v servise a jetě jim tu parádu sundat Smile
Takže zrcátka jsou vlastně takový tykadla co byli na Praga V3S( s tím jsem jezdil). Pomáhaj ti kam se vejdeš a kam ne Smile))
Mondeo combi 2,2 Aut. + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2

Upravit
Přejít na fórum:
Vygenerované za: 0.38 sekund
172,681,694 návštěv