Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Zamrzlá truma C 3400 Zamrzlý bojler.: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Zamrzlá truma C 3400 Zamrzlý bojler.

Poslední aktualizace před 6 let
G
gutČlen
Přidáno před 6 let
Zdravím, poradíte čím opravit prasklinu na bojleru.

Rozdělali jsme bojler který zamrzl a vypadá to že je prasklý jen v jednom místě.
Materiál vypadá jako hliník tak si ho majitel vzal na zavaření. Bohužel se svar nechce slít s origo materiálem a okolo prosakuje voda.
Pokoušeli jste se někdo bojler lepit . Nebo nemáte někdo tuto polovinu dobrou ?

Díky za info. Gut
Denke daran: Amateure bauten die Arche, Profis die Titanic!!
gut Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
D
DudlajsaciČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, určitě to je hliník, nebo je to nerez? Jaká je síla stěny?
G
gutČlen
Přidáno před 6 let
Určitě to není nerez, je to něco jako hliník to poškrábané udělal pilník šlo to pěkně.
Síla stěny odhaduji pocitově 3mm asi ne víc tlak tam není,voda se pouští mikrospinačem v kohoutku tak akorát tlak a roztažnost při ohřevu.
Hliníkem to prý nejde zavařit.


Gut
Denke daran: Amateure bauten die Arche, Profis die Titanic!!
pachtapachtaČlen
Přidáno před 6 let
Sežeň si firmu která se specializuje na sváření barevných kovů vím o člověku který mi zavařil kartery na jawa robot a ty jsou vyrobené z elektronu a jak víme elektron hoří a jde to zavařit oni si zjistí co je to za materiál a podle toho zvolí technologii svařování.
Hanka a Pavel
LadaverkaLadaverkaČlen
Přidáno před 6 let
Zdravím. Myslím, že ho má kámoš v garáži. Pozeptám se. L
G
gutČlen
Přidáno před 6 let
Bojler se pravděpodobně podařilo opravit. Svařování bylo komplikované pokoušelo se o to několik profíků. Prý to bylo jako bublinková čokoláda. Nakonec to majitel nějak dotěsnil lepidlem. Snad to nepoteče. Já natrénoval rozdělání a složení. Příště to bude se vší parádou. Ačkoliv se to nezdá je bojler solidně zadrátovaný . Z boku jsou dva ventilátory pod obalem dvě čidla takové pecky nahoře čidlo . A dole u hořáku přívody k el.mag ventilu, jiskření a jonizace. Zbyl nám jeden konektor který nebyl kam zapojit snad určený na napájení pojistného ventilu,tady byl nechanický.

Po opravě bojleru jsme léčili ještě ventilátory na lednici které se točily při zaplém vnitřním osvětlení a svítící žárovce. Pravděpodobně po poruše napájení el.schodku zapojil někdo napájení ventilátoru na vypinač osvětlení. Tam nebyla přivedená kostra tak to jelo jen když svítila žárovka a bralo to kostru přes ni.

Re LadaVerka. Pokud máš náhradní obal nebo celý bojler leží ti doma poklad.
Prosím prověř možnost odkoupení jde asi o nesehnatelný díl. Náhrada novějším je finančně náročná.
Denke daran: Amateure bauten die Arche, Profis die Titanic!!
LadaverkaLadaverkaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj. Tak jak jsem psal, má obal v garáži a neví co za něj. LV
W
weinsbergNováček
Přidáno před 6 let
Ahoj, Já právě řeším totéž. Až teď jsme se chystali poprvé vyjet, tak jsem napustil vodu a zjistil, že bojler je děravý. Po rozdělání kotle se ukázalo, že původní majitel nebyl až takový dobrácký důchodce a bojler byl min.2x opravovaný avšak velmi špatným svařováním :-) Místo odjezdu a po marných pokusech sehnat narychlo nový bojler zkouším různé varianty epoxidových plastelin a v tuto chvíli to vypadá tak, že poslední verze by měla držet. Pokusy jsem zjistil, že nejde ani tak o materiál tmelu jako o důkladně připravený povrch, který musí být bezpodmínečně vybroušený až na čistý hliník těla bojleru, jinak nepřilne nic. Zítra udělám tlakovou zkoušku a dám vědět.
Pokud bude plastelína dostačující, půjde o jednoduchou variantu opravy cenově naprosto nesrovnatelnou s cenou nového bojleru.
Zdeněk
LadaverkaLadaverkaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj. Tak jak to dopadlo s bojlerem.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: gut, Dudlajsaci, pachta, Ladaverka, weinsberg

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,949,588 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17031 sekund | Průměrně za: 0.17031 (0) sekund | Dotazy: 89 | Použitá paměť: 1.92MB/2MB