Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Rád Chorvatsko: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Rád Chorvatsko

Poslední aktualizace před 6 let
S
sunlightNováček
Přidáno před 6 let
Nemáte prosím někdo zkušenosti s kempy na RABu?
Jsou tam i nějaké pěkné kempy mimo těch dvou velkých.
Mám strach že budou plné na přelomu prázdnin a bude problém narychlo večer něco sehnat.
SunlightSmile
copycopyČlen
Přidáno před 6 let
neviem ako kempy, ale hlavne si rezervuj dostatok času na čakanie na trajekt.

webkamery: Rab https://www.skyli...sland.html

trajekt na Rab:
www.hak.hr/info/kamere/235.jpg


trajekt z Rabu na pevninu:
www.hak.hr/info/kamere/238.jpg
R
ramtlah1Člen
Přidáno před 6 let
Milujeme more a jak jak jinak Chorvatsko je blizko a krasne. Nebudu vyjmenovavat co za uskali na cestach smerem tam za ty leta pribylo a jak se zvedly ceny za dvacet let co tam jezdime. Nicmene deti vyrostly a letos budeme slavit a to jednu zasadni a zakladni vec, ze do Chorvatska jedeme naposledy v sezone !!!!! Tak ze stejne jako nez zacly deti chodit do skoly, uz mne nikdy nikdo do Chorvatska v sezone nedostane ani parem volu. Byl jsem tam minuly ty den sam bez rodiny a nadhera, uzasny klid, vsude jsem projel, ubytoval se kde se mne chtelo, kde jsem si usmyslel.Vsichni mili,usmevavi, odpocati cekajici na sezonu.Projel jsem se po pobrezi od Rjeky az za Zadar podel pobrezi a prazdno,zadna kolona,cestou koupacka kde se dalo, zaparkovani ve mestech bez problemu. Jedu nyni naposledy s rodinou v den vysvedceni a uz ted z toho mam osipky a husi kuzi. Kdybych nejel na robinzonadu na ostrov vzdal bych to :) Budu jak loni vyjizdet ve ctvrtek,horsi to bude zpet to je odjezd v sobotu.Co se tyce trajektu jezdil jsem hodne na Cres a na trajektech to byla sazka do loterie, nekdy fakt kolony obrovsky,ale jezdil jsem kemp Cikat na Losinu a nikdy nebyl s karavanem problem, vzdy jsem se vesel. Pred tremi lety ale u Rjeky, jsem se vecer kdyz uz jsem byl utahanej dostal az do tretiho kempu. Pokud to jde a vis kdy a kam jedes a mas to jasne dany doporucuji si rezervaci v kempu hodit. Na strankach maji mapu parcel a.tak budes na miste ktere se ti libi a ne u vchodu k zachodum :) Stastnou cestu Tom
S
sunlightNováček
Přidáno před 6 let
Na Čikatu jsme byli vloni , trajekt v neděli pohoda (30min. čekání). Přejezd po ostrově zejména přez Osor byl ale nekonečná kolona. V kempu totálně přeplněno, personál nic moc. Jinak aquapark a zátoka ke koupání v pohodě. Zdálo se mi trochu draho v restauraci oproti Itálii. A nebo jsme byli více rozežraný
SunlightSmile
MarloMarloČlen
Přidáno před 6 let
Jaký termín jste byli v tom kempu Čikat ?
Taky uvažuji že by jsme se tam přesunuli v pátek 6. července z Itálie.
Mám ale strach z kolony u trajektu (dostal bych se asi na ten v 18:00 hod.) a pak i případné kolony na cestě.
Také v recenzích čtu docela negativní reakce na sociálky na Čikatu a že to tam je hodně předražené.
Zase ale to prostředí tam vypadá hezký a je to hlavně ve stínu pod stromy.
Nějak se mi nedaří najít na Istrii či někde v horní polovině Chorvatska slušný kemp pod stromy s nějakou pěknou bližší promenádou či městečkem, kam člověk mohl večer zajít pocourat.
Máte někdo nějaký tip ? Jsme už bez dětí tak že žádné vyžití pro děcka už nepotřebujeme.
vlastnoruční vestavba - Fiat Scudo
copycopyČlen
Přidáno před 6 let
Na ostrove je vždy drahšie, než na pevnine. Možno okrem Krku, lebo ten je s pevninou spojený mostom.
M
mariaČlen
Přidáno před 6 let
na Istrii pod stromy Be Village. Promenáda do města Fažany.
S
sunlightNováček
Přidáno před 6 let
Na Čikatu jsme byli na přelomu července a srpna což je asi nejhorší možný termín. Aquapark i pláž je ok, pracovníci kempu nic moc, sociálky v ranní a večerní špičce nestíhají kapacitně na tak velký kemp. Doporučuji trajekt v týdnu.
SunlightSmile
MarloMarloČlen
Přidáno před 6 let
Díky za info.
Na trajekt hodláme dorazit příští čtvrtek na ten v 18:00.
No a doufám, že bude na Čikatu ještě nějaké rozumné místo pod stromy ve stínu a že to s těma sociálkama nebude nějak moc špatný.

Jinak nezkoušel jste někdo jezdit pak po ostrově nějakým autobusem (třeba do Cresu) jezdí tam vubec něco ?
Nevím, jestli bude ještě volná nějaká parcela a nebudeme mít jen nějaké neoznačené místo o které bychom mohli přijít, když by jsme ten flek opustili s autem ve kterém i spíme na nějaký delší výlet.
vlastnoruční vestavba - Fiat Scudo
jirkajjirkajČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Marlo napsal:

Díky za info.
Na trajekt hodláme dorazit příští čtvrtek na ten v 18:00.
No a doufám, že bude na Čikatu ještě nějaké rozumné místo pod stromy ve stínu a že to s těma sociálkama nebude nějak moc špatný.

Jinak nezkoušel jste někdo jezdit pak po ostrově nějakým autobusem (třeba do Cresu) jezdí tam vubec něco ?
Nevím, jestli bude ještě volná nějaká parcela a nebudeme mít jen nějaké neoznačené místo o které bychom mohli přijít, když by jsme ten flek opustili s autem ve kterém i spíme na nějaký delší výlet.

Autobus jsem jedou řešil,ale jezdí po ostrově pouze linka Rjeka- Velký Lošin a to 4x za den.Když máš malé auto zkus i jiné kempy je jich na Cresu a Lošini dost .Osobně jsem byl v Cikatu jednou a nějak mě velkokapacitní ubytovna nenadchla tak jezdime do těch menších.

Když budeš chtit zavolej,byl jsem na Lošini opravdu dost často

Jirka

tel 777779913
JmcicaJmcicaNováček
Přidáno před 6 let
ahoj,

v sobotu 7.7.jsem se vrátil z čikatu. Kemp plný tak ze 70%, obsazeny hlavně parcely u moře.
Sociálky byly v naprosté pohodě, ještě jsme se ženou říkaly, že to zvládají udržovat.
Bazén s atrakcemi taky v pohodě, bufet u bazénu jen fast food.
Spodní restaurace dražší, jídlo bylo dobré.

Jinak ve městě, dále od přístavu jsou restaurace o 30% levnější.
Personál kempu mi přišel na Chorvaty úplně v pohodě, milí, vstřícní, vždy poradily.
Na nákupy 800m Lidl a 1km Konzum, ten je lepší. A samozřejmě levnější než v kempu.
Bohužel jsme museli vyhledat lékařskou pomoc, děti odjížděli domů a angínou.
Ale opět všichni milí a pomohly. Skůtr mi půjčili na 2hodiny, abych mohl děti odvézt k doktorovi.
Cesta:
dle informací místních je dobré o víkendu na trajekt vyrazit buď brzy - první dva a nebo večer poslední dva.

Já v klidu vyrazil v 17hod 1.7. z Prahy a ve 3ráno jsem stál u trajektu- cesta úplná pohoda a trajektem 5:30 na Cress.
zpět jsem jel v pátek posledním trajektem ve 23hod a v 1:30hod jsem byl na Postajna jama stlp.
opět provoz nula. Ráno pak dále přes Loibltunel po volných silnicích až do Linze.
Jirka 40,Bára 32,Šimon 7,Amálka 3
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: sunlight, copy, ramtlah1, Marlo, maria, jirkaj, Jmcica

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,024,911 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20297 sekund | Průměrně za: 0.20297 (0) sekund | Dotazy: 91 | Použitá paměť: 1.93MB/4MB