Mediální partner

Přihlášení

Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem

Zapomněli jste heslo?
Klikněte sem.
www.karavanypro.cz

Kdo je on-line

· Hosté on-line: 19

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 11,437
· Nejnovější člen: jsetkova

Nástěnka

Abyste mohli napsat zprávu, musíte se nejprve přihlásit.

Jergusaci 1719
13.06.2018 16:52
Ahoj vyrazime 10.7. smer Atheny nechce se nekdo pridat

cestaci
12.06.2018 14:22
Michale, děkujeme za super víkend v Komoči, velmi se nám líbilo. mavam

fun
21.05.2018 09:45
V OASE bylo s vámi moc fajn. Díky. Ok

DavidJanaNikiVendy
20.05.2018 21:14
Velké díky za zorganizování vyjezdu do Oasy v Praze moc se to povedlo a počasí také vyšlo na jedničku bylo to super

Miroslav6
25.04.2018 16:37
Děkuji všem kamarádům a známým, za přání a za to, že si na ty moje dvě pětky vzpoměli.

campi-shop.cz

Číst diskuzi

Vytisknout diskuzi
Rád Chorvatsko
Nemáte prosím někdo zkušenosti s kempy na RABu?
Jsou tam i nějaké pěkné kempy mimo těch dvou velkých.
Mám strach že budou plné na přelomu prázdnin a bude problém narychlo večer něco sehnat.
SunlightSmile

Upravit
neviem ako kempy, ale hlavne si rezervuj dostatok času na čakanie na trajekt.

webkamery: Rab https://www.skyli...sland.html

trajekt na Rab:
www.hak.hr/info/kamere/235.jpg

trajekt z Rabu na pevninu:
www.hak.hr/info/kamere/238.jpg

Upravit
Milujeme more a jak jak jinak Chorvatsko je blizko a krasne. Nebudu vyjmenovavat co za uskali na cestach smerem tam za ty leta pribylo a jak se zvedly ceny za dvacet let co tam jezdime. Nicmene deti vyrostly a letos budeme slavit a to jednu zasadni a zakladni vec, ze do Chorvatska jedeme naposledy v sezone !!!!! Tak ze stejne jako nez zacly deti chodit do skoly, uz mne nikdy nikdo do Chorvatska v sezone nedostane ani parem volu. Byl jsem tam minuly ty den sam bez rodiny a nadhera, uzasny klid, vsude jsem projel, ubytoval se kde se mne chtelo, kde jsem si usmyslel.Vsichni mili,usmevavi, odpocati cekajici na sezonu.Projel jsem se po pobrezi od Rjeky az za Zadar podel pobrezi a prazdno,zadna kolona,cestou koupacka kde se dalo, zaparkovani ve mestech bez problemu. Jedu nyni naposledy s rodinou v den vysvedceni a uz ted z toho mam osipky a husi kuzi. Kdybych nejel na robinzonadu na ostrov vzdal bych to Smile Budu jak loni vyjizdet ve ctvrtek,horsi to bude zpet to je odjezd v sobotu.Co se tyce trajektu jezdil jsem hodne na Cres a na trajektech to byla sazka do loterie, nekdy fakt kolony obrovsky,ale jezdil jsem kemp Cikat na Losinu a nikdy nebyl s karavanem problem, vzdy jsem se vesel. Pred tremi lety ale u Rjeky, jsem se vecer kdyz uz jsem byl utahanej dostal az do tretiho kempu. Pokud to jde a vis kdy a kam jedes a mas to jasne dany doporucuji si rezervaci v kempu hodit. Na strankach maji mapu parcel a.tak budes na miste ktere se ti libi a ne u vchodu k zachodum Smile Stastnou cestu Tom

Upravit
Na Čikatu jsme byli vloni , trajekt v neděli pohoda (30min. čekání). Přejezd po ostrově zejména přez Osor byl ale nekonečná kolona. V kempu totálně přeplněno, personál nic moc. Jinak aquapark a zátoka ke koupání v pohodě. Zdálo se mi trochu draho v restauraci oproti Itálii. A nebo jsme byli více rozežraný
SunlightSmile

Upravit
Přejít na fórum:
Vygenerované za: 1.00 sekund
168,737,502 návštěv