Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 par dotazu nez zacnu rezat: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

par dotazu nez zacnu rezat

Poslední aktualizace před 6 let
D
DrromanNováček
Přidáno před 6 let
zdravim,koupil jsem si klimu do obytky a potrebuju poradit nez zacnu delat diru.
1-jakym zpusobem zjistim kudy vedou nejake pricky v tom sendvici,popr jak byvaji huste?jde mi o to se trefit mezi ne pokud to pujde,mam euramobi s plechem na strese.
2-kdyz udelam otvor,musim do neho delat vyztuzovaci ramecek?jde mi o to aby se ten sendic nevymackal az tam tu klimu stahnu.
3-mam na strese dva solary a jeden musim presunout kvuli te klime-muzu ho normalne odpojit a sundat,nebo jsou na to nejake pravidla,napr nesundavat kdyz sviti slunko?
dik za cenne rady
GardaGardaČlen
Přidáno před 6 let
1. Ja zjistuji pricky poklepem zevnitr auta. Pak cca 1mm vrtacek abych se ujistil.
2. Ramecek urcite ano. Pod nej penu a boky prilepit.
3. Solar odpoj kdykoliv pokud mozno nezkratovat. I kdyz solary jsou konstrukcne delane ze zkrat vydrzi.
Miloš
D
DrromanNováček
Přidáno před 6 let
dekuju Milosi:g
P
pavel2Člen
Přidáno před 6 let
Rozmístění příček ve střeše je vidět snad i na plechu (mám laminát) brzo ráno - když je slabá rosa, tak na příčkách je bez orošení nebo obráceně -v ploše na izolaci není, ale celý rastr je viditelný pak stačí udělat tužkou značky a řezat.
Pavel
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Drroman, Garda, pavel2

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,654,310 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.10771 sekund | Průměrně za: 0.10771 (0) sekund | Dotazy: 60 | Použitá paměť: 1.71MB/2MB