Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Podlaha obytňáků: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Podlaha obytňáků

Poslední aktualizace před 6 let
PremekPremekNováček
Přidáno před 6 let
Zdravím všechny obytkáře,

a mám jeden dotaz na který nikde nemůžu najít odpověď. Uvažuji o koupi novější obytky a pokukuji po nějakém Italovi. Nyní mám němce (Burstner) a kamarád mě zrazuje abych to nedělal, že Italové mají překližkové podlahy a že mě to shnije. Nevíte jak je to s výrobci obytek? Kteří výrobci mají podlahu z laminátu a kteří pořád ještě používají překližku? Nejvíce by mě zajímal McLouis, ale jde mi o vsechny značky. Případně které Italy nekupovat a důvod.

Moc děkuji Přemek
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let
Můj Ital má podlahu laminátovou. Nevím o žádné běžné značce, která by ještě používala překližku. !o
Fun
Smile
K
KoralovciČlen
Přidáno před 6 let
Loni jsem na vlastní oči viděl nový integrovaný Hymer za 2,5 mil a měl dřevěnou podlahu... Toho kamarada už neposlouchej
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Premek, Fun, Koralovci

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,723,788 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.10846 sekund | Průměrně za: 0.10846 (0) sekund | Dotazy: 61 | Použitá paměť: 1.72MB/2MB