Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Kde koupit Francouzskou emisní známku??: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Kde koupit Francouzskou emisní známku??

Poslední aktualizace před 6 let
K
KoralovciČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj!

Až ted jsem se dozvěděl, že do centra Paříže je vyžadována emisní plaketa... Vím,je to moje chyba,a ted se snažím tuto situaci vyřešit.

Kupoval někdo tuto zámku ve Francii? Je to vůbec možné? Případně kde se kupuje a je k tomu povinné něco jiného než velký TP? Kolik stojí?
Kupoval tuto známku někdo z ČR a trvalo dodání méně než cca 20 dní? Našel jsem stránky, kde jí lze objednat, ale dodání do 30 dní, což je pro mě moc...

díky
SlawczoSlawczoČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, ja som kupoval tu:

www.green-zones.eu

Do tyzdna mi prisla postou aj fyzicky. Cenu presne nepamatam, ale okolo 35€. Pokial viem, tak plati nielen v centre Pariza, ale aj v Štrasburgu. Postupne budu tie zony urcite pribudat.
Slawczo, Tina, Zuzka, Vilko - Burstner Viseo
K
KoralovciČlen
Přidáno před 6 let
Díky za zprávu, předpokládám, že jsi jí objednal na této stránce:

https://www.crit-...lshop.html ???

Doručení jsi dal standart nebo expres? Díky
SlawczoSlawczoČlen
Přidáno před 6 let
Praveze som to neobjednaval cez francuzsku stranku, ale cez tu nemecku: green-zone. Oni totiz robia skoro vsetky emisne zony snad s vynimkou UK. Dorucenie bolo asi standardne- nepamätam.
Slawczo, Tina, Zuzka, Vilko - Burstner Viseo
E
erboreNováček
Přidáno před 6 let
www.certificat-ai... 3,62€ primo na vládních stránkách
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Koralovci, Slawczo, erbore

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,817,869 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14342 sekund | Průměrně za: 0.14342 (0) sekund | Dotazy: 68 | Použitá paměť: 1.77MB/4MB