Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Řecko 2018: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Řecko 2018

Poslední aktualizace před 6 let
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 6 let
Včera jsme dorazili do Řecka - Olymské riviéri. Cesta super. Dálnice prázdné, jen před Budapešťí lehké zdržení. Zdržení na hranicích do 10 min. pouze HU - SRB 40 min. Ve čtvrtek jsme vyjížděli v 5 ráno z Prahy a nocovali jsme v Srbsku u pumpy od 21 h po cca 1100 km. Pátek jsme vyjížděli v 7 h a pod Olymp jsme dorazili cca ve 14 h. - najeto cca 550 km. Čistý čas jízdy 23 h 36 min komplet. Náklad na cestu (nafta + poplatky) 7 700 Kč - VW Transportér + karavan.
Petr ZPetr ZČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj díky za info, jedeme v úterý:-) ale asi jen okolo Chalkidiki
Petr, Lenka děti 3,7,17 :_
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 6 let
A kam máte namířeno ? My jsme pod Olympem jen na zotavení po cestě a zatím nevíme kam pojedeme dál tak potřebujeme nějakou inspiraci.
Petr ZPetr ZČlen
Přidáno před 6 let
Loni jsem projeli západní pobřeží - teda kousíček:-) od Iqumenitsa, Lefkada na sever Pelopones - v červnu vrcholí sklizen melounů , takže jsem zastavili u sběračů a většinou nám za € nebo i gratis dali kolik jsme chtěli:-) Ted chceme zkusit "prsty" a podívat se na Meteory. Jestli jste na Olympské tak je hezký výlet na Olymp nahoru na Skalu 2886n.m Mytikas jen s výbavou.Dole bylo 35 st nahoře 4 st:-) sice budou lidi , ale od hospody cca 2100 m.n.m už vás půjde jen pár a nádherný výhledy. Ahoj Petr
Petr, Lenka děti 3,7,17 :_
Upravil Petr Z dne 11.06.2018 06:22, před 6 let
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 6 let
Na Chalkidiki doporučuji kemp Lacara na prostředním prstu. Sice jsou tam slabší sociálky ( to nám s karavanem nevadí ), ale je tam klid a s kartou ACSI za 17 €.
OldJuhyOldJuhyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Tomik Kralu napsal:

Na Chalkidiki doporučuji kemp Lacara na prostředním prstu. Sice jsou tam slabší sociálky ( to nám s karavanem nevadí ), ale je tam klid a s kartou ACSI za 17 €.



... tam máme namířeno no pravou stranu do kempu Mitari (ACSI 17€), už dříve nám ho někdo doporučil a recenze ho hodnotí spíš plusově. Jedeme na tři týdny, tak nám čas umožní aby jsme to objeli celý dokola výletem.
Beru dva pruty a harpunu, slíbil jsem dobré večeře, tak doufám, že tam nepojdem hlady :)
Citroen C5 Tourer 2,2 HDi + Hobby Excellent 495 UFE
☆☆☆ CB - 10 ☆ PMR 1/7 ☆☆☆ volačka « oldjuhy boršov »
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 6 let
Vzal jsem si také nějaké to rybářské náčiní, ale ještě jsem ho nepoužil. Ono neuškodí když se budeme chvíli postit, i když jsme už nějakou tu potvoru z moře vytaženou pozřeli v místní taverně.
Petr ZPetr ZČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj , ted jsme se vrátili z Chalkidiki. Cesta úplně v pohodě. Jen mám dotaz pro zkušené - hledali jsme pláže s jemným pískem - pro děti na stavění hradů a příjemné na procházky- něco jako na Peloponesu - tam jsem byli loni okolo Gastouni, ale ne ostrý písek jako př. Thalatta. Dejte tipy - nebo východní pobřeží pevnina ?

Díky Petr
Petr, Lenka děti 3,7,17 :_
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Tomik Kralu, Petr Z, OldJuhy

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,029,096 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17817 sekund | Průměrně za: 0.17817 (0) sekund | Dotazy: 76 | Použitá paměť: 1.8MB/2MB