Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Bezkouřový gril FLORABEST: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Bezkouřový gril FLORABEST

Poslední aktualizace před 5 let
sejbasejbaČlen
Přidáno před 6 let
Na tento gril z Lidlu pasuje poklice o průměru 32cm. Koupil jsem ji dnes v Kauflandu a je dobrá při grilování masa na tomto grilu.
Upravil Fun dne 07.06.2018 12:14, před 6 let
sejba Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
hamonyhamonyČlen
Přidáno před 6 let
Jak prosim vypada? Znam jen tu od lotusgrill
sejbasejbaČlen
Přidáno před 6 let
Je to normální skleněná poklice o průměru 32 cm s kovovým okrajem. Pasuje přesně na koš grilu jako skleněná poklice lotusgrilu. Není sice tolik vypouklá jako originál, ale nestojí 1600Kč ale 135Kč
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 6 let
Dík za tip...
Mondeo combi 2,0 154Kw + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2 + 1
ShebaShebaČlen
Přidáno před 6 let
Taky děkuji za tip.:^:^:g
Vozidlo : Ludwik XV (Citroen Jumper L2H1, r.v.2010)
Posádka: Já a moja
L
LubosČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, v úterý také koupena v akci za 60Kč :) Luboš
LerryLerryČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, môžete dať niekto aj foto ako "sedí" poklička na grile? Díkes. L
Z
zdehaČlen
Přidáno před 6 let
V balení je i návod a do něj vloženo výrazné upozornění na potřebu používat v tomto grilu - pouze dřevěné uhlí. Ne brikety!
Ví někdo proč a v čem je rozdíl?
allfaallfaČlen
Přidáno před 6 let
Brikety v něm nehoří, jenom čoudí. Tedy trochu hoří, ale nic moc a hlavně fakt dost čoudu. Uhlí se rozpálí do ruda a pěkně peče.
B
BurnsČlen
Přidáno před 6 let
mám tento gril a používám kvalitní kokosové brikety a nemám problém s kouřivostí, pouze chvilku při rozpalování
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 6 let

Citovat

allfa napsal:

Brikety v něm nehoří, jenom čoudí. Tedy trochu hoří, ale nic moc a hlavně fakt dost čoudu. Uhlí se rozpálí do ruda a pěkně peče.

Teď už chápu, proč nabízejí i lopatku s drtičem uhlí. Asi by to šlo použít i na brikety.
Fun
Smile
Upravil Fun dne 15.06.2018 13:36, před 6 let
Fun Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 6 let
Uhli jsme vyresili. Cim ale dobre a snad vycistit ten nerez na Lotusu? To je otazka.
Koupim-li klobasky jine nez moje oblibene tak uz se stalo ze byli dosti spekate. Ten ten z nich se nevypari. Natece dolu, a zde pokud to neumejete po grilovani zacne kourit tak jako tak pri dalsim grilovani. Navic my grilujeme hodne zeleniny masa a tak i dosypavam kos uhlim za chodu a tim jak griluju dlouho se vse spece dole. :(

Brikety jsem zkousel. Jde to ale spatne hori a je znich po jednom kosi 1/4 popela coz po drevenym uhli neni. Doporucuji tedy to uhli.
Mondeo combi 2,0 154Kw + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2 + 1
DavidJanaNikiVendyDavidJanaNikiVendyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Valteracci napsal:

Uhli jsme vyresili. Cim ale dobre a snad vycistit ten nerez na Lotusu? To je otazka.
Koupim-li klobasky jine nez moje oblibene tak uz se stalo ze byli dosti spekate. Ten ten z nich se nevypari. Natece dolu, a zde pokud to neumejete po grilovani zacne kourit tak jako tak pri dalsim grilovani. Navic my grilujeme hodne zeleniny masa a tak i dosypavam kos uhlim za chodu a tim jak griluju dlouho se vse spece dole. :(

Brikety jsem zkousel. Jde to ale spatne hori a je znich po jednom kosi 1/4 popela coz po drevenym uhli neni. Doporucuji tedy to uhli.
Ahoj vylož misku alobalem a nemusíš nic mýt umyješ to jarem a vodou
David!yJana!!l lNiki a Vendyp)
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 6 let
Noo koukam ze mam mezery ve vzdelani. Takze ji vydhnuu a mam po problemu :)
Diky
Mondeo combi 2,0 154Kw + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2 + 1
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 6 let
Gril po výjezdu do myčky ( samozřejmě chromované části ) a je jako nový.
Místo alobalu, dolů naleju 2 dcl vody. Po akci vyleju a vytřu papírovou utěrkou.

Krom toho teď mají na Lidl shopu i jiné varianty tohoto grilu. S nožičkama, hranatý...........
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
M
mirda-cbČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
již to tu bylo i v jiném vlákně. Osobně doporučuji od napájení vytáhnout USB kabel a místo baterií používat powerbank. Ač jsem dříve používal baterie dobíjecí, připadá mi toto řešení lepší.
T
TonnyNováček
Přidáno před 5 let

Citovat

sejba napsal:

Na tento gril z Lidlu pasuje poklice o průměru 32cm. Koupil jsem ji dnes v Kauflandu a je dobrá při grilování masa na tomto grilu.


Koupeno loni na podzim na LetGo kvůli poslednímu výletu a... nic. Výlet se nekonal, takže stojí na půdě a čeká na svou letošní premiéru. Tak snad bude funkční. Kdyby jste měli někdo na prodej nepotřebnou poklici, ozvěte se mi prosím do zpráv.
Na zahradu teď budu kupovat plynový gril Broil King www.grilguru.cz/broil-king-crown-clas...lassic-410 Jsem zvyklý na takové malé škopky :D , tak jsem zvědav jak se sžijeme. Ale byl mi doporučen známým, tak snad budu spokojený i já.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 5 let
Včera na mně vybafla zajímavá varianta tohoto grilu tak to sem dám kdyby to někoho zaujalo, mně se na tom líbí že to má litinový gril. rošt.

https://www.bonam...gIDV_D_BwE
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,039,960 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21947 sekund | Průměrně za: 0.21947 (0) sekund | Dotazy: 131 | Použitá paměť: 2.21MB/4MB