!Zúčastněte se prázdninové soutěže!

Mediální partner

Přihlášení

Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem

Zapomněli jste heslo?
Klikněte sem.
www.karavanypro.cz

Kdo je on-line

· Hosté on-line: 20

· Členové on-line: 3
md, Nemilany, Mysak

· Registrovaní členové: 11,676
· Nejnovější člen: arecuk

Nástěnka

Abyste mohli napsat zprávu, musíte se nejprve přihlásit.

libor1964
16.08.2018 09:39
Vítáno Shock Shock

libor1964
16.08.2018 09:37
Zdravím,potřebuji poradit nějaký slušný kemp v západních Čechách.Máme pejska.Tak ať nemáme problém.Koupání výtáno.Libor

Michal Levice
14.08.2018 17:16
Rýchla pozvánka víkend Oáza kemp Komoča dobrá strava pekná pláž super voda .

Majli
14.08.2018 12:29
@ ZdendaAla : D1 pokud teda máš auto do 7 osob . Kup ji tady: https://ematrica..
..tiutdij.hu

ZdendaAla
13.08.2018 22:19
Ahoj,jel teď někdo obytným autem do 3,5t po maďarské dálnici? Platí známka D1 nebo D2? díky za info

campi-shop.cz

Číst diskuzi

Caravan24 » OSTATNÍ » Pokec
 Vytisknout diskuzi
Bezkouřový gril FLORABEST
Na tento gril z Lidlu pasuje poklice o průměru 32cm. Koupil jsem ji dnes v Kauflandu a je dobrá při grilování masa na tomto grilu.
sejba přiloženo následujícíobrázek:
1c59b742945b7b26ba6cbc373a80a74f.jpeg

Upravil/a fun dne 07.06.2018 13:14

Upravit
Jak prosim vypada? Znam jen tu od lotusgrill

Upravit
Je to normální skleněná poklice o průměru 32 cm s kovovým okrajem. Pasuje přesně na koš grilu jako skleněná poklice lotusgrilu. Není sice tolik vypouklá jako originál, ale nestojí 1600Kč ale 135Kč

Upravit
Dík za tip...
Mondeo combi 2,2 Aut. + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2

Upravit
Taky děkuji za tip.:^:^:g
Roman/Renča/,,Pažout"!y!r!f

http://romansheba.rajce.idnes.cz/ Upravit
Ahoj, v úterý také koupena v akci za 60Kč Smile Luboš

Upravit
Ahoj, môžete dať niekto aj foto ako "sedí" poklička na grile? Díkes. L

Upravit
V balení je i návod a do něj vloženo výrazné upozornění na potřebu používat v tomto grilu - pouze dřevěné uhlí. Ne brikety!
Ví někdo proč a v čem je rozdíl?

Upravit
Brikety v něm nehoří, jenom čoudí. Tedy trochu hoří, ale nic moc a hlavně fakt dost čoudu. Uhlí se rozpálí do ruda a pěkně peče.

Upravit
mám tento gril a používám kvalitní kokosové brikety a nemám problém s kouřivostí, pouze chvilku při rozpalování

Upravit
allfa napsal:

Brikety v něm nehoří, jenom čoudí. Tedy trochu hoří, ale nic moc a hlavně fakt dost čoudu. Uhlí se rozpálí do ruda a pěkně peče.

Teď už chápu, proč nabízejí i lopatku s drtičem uhlí. Asi by to šlo použít i na brikety.
fun přiloženo následujícíobrázek:
20180615_143521.jpg

Upravil/a fun dne 15.06.2018 14:36
Fun
Míra a Šárka, polointegrál Mobilvetta

Upravit
Uhli jsme vyresili. Cim ale dobre a snad vycistit ten nerez na Lotusu? To je otazka.
Koupim-li klobasky jine nez moje oblibene tak uz se stalo ze byli dosti spekate. Ten ten z nich se nevypari. Natece dolu, a zde pokud to neumejete po grilovani zacne kourit tak jako tak pri dalsim grilovani. Navic my grilujeme hodne zeleniny masa a tak i dosypavam kos uhlim za chodu a tim jak griluju dlouho se vse spece dole. Sad

Brikety jsem zkousel. Jde to ale spatne hori a je znich po jednom kosi 1/4 popela coz po drevenym uhli neni. Doporucuji tedy to uhli.
Mondeo combi 2,2 Aut. + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2

Upravit
Valteracci napsal:

Uhli jsme vyresili. Cim ale dobre a snad vycistit ten nerez na Lotusu? To je otazka.
Koupim-li klobasky jine nez moje oblibene tak uz se stalo ze byli dosti spekate. Ten ten z nich se nevypari. Natece dolu, a zde pokud to neumejete po grilovani zacne kourit tak jako tak pri dalsim grilovani. Navic my grilujeme hodne zeleniny masa a tak i dosypavam kos uhlim za chodu a tim jak griluju dlouho se vse spece dole. Sad

Brikety jsem zkousel. Jde to ale spatne hori a je znich po jednom kosi 1/4 popela coz po drevenym uhli neni. Doporucuji tedy to uhli.
Ahoj vylož misku alobalem a nemusíš nic mýt umyješ to jarem a vodou
David!yJana!!l lNiki a Vendyp)

Upravit
Noo koukam ze mam mezery ve vzdelani. Takze ji vydhnuu a mam po problemu Smile
Diky

Upravit
Gril po výjezdu do myčky ( samozřejmě chromované části ) a je jako nový.
Místo alobalu, dolů naleju 2 dcl vody. Po akci vyleju a vytřu papírovou utěrkou.

Krom toho teď mají na Lidl shopu i jiné varianty tohoto grilu. S nožičkama, hranatý...........
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER

SAMOLEPÍCÍ NÁPISY A GRAFIKA
www.svetnapisu.cz

http://www.frmol.cz Upravit
Ahoj,
již to tu bylo i v jiném vlákně. Osobně doporučuji od napájení vytáhnout USB kabel a místo baterií používat powerbank. Ač jsem dříve používal baterie dobíjecí, připadá mi toto řešení lepší.

Upravit
Přejít na fórum:
Vygenerované za: 0.54 sekund
172,681,715 návštěv