Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 VYFUK - co je smejd?: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

VYFUK - co je smejd?

Poslední aktualizace před 6 let

Anketa: Kterou znacku vyfuku na Kosmika?

    Bosal [1/8]13 %
    Walker [1/8]13 %
    Polmostrow [6/8]75 %
    Eberspacher [0/8]0 %
M
matorskČlen
Přidáno před 6 let
Tak beriem spet co som pisal, v piatok po ceste z madarska mi odpadol druhy tlmic, zlomil sa na zvare, nastastie hned odpocivadlo, tak som to nejako poriesil ale v ten den mi nejake kamienky ktore odletely spoza oproti iduceho auta rozbili celne sklo na 3 miestach, no proste krasny piatok 13 :-D, idem skusit reklamaciu a rovno skusim bosal.
hmozdahmozdaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

floridan79 napsal:

Tak jsem zpet s otazkou. Ma byt vyfuk (oba tlumice) naskrz pruhledne? Ze trubka nekonci ve vyfuku a vedle ni nezacina druha ale ze proste derovana vede skrz v jednom kuse? V prilohach posilam pruhled druhym dilem vyfuku a klasickej ocekavatelnej stav svaru bez osetreni. Ale co bych za ty penize mohl ocekavat ze?

Hlavne me zajima proc vidim skrz jestli je to normalni a ma to tak byt.


Ahoj, mám tam přesně to stejné, již asi 5 let a je jako nový. Na jaře to přeběhnu a odrbu, zastříknu zinkovým sprejem. Trošku se mi zdá že je to náchylnější ve svárech ale jinak OK. Dával jsme si ho tam sám, i když jsme uplný technický neumětel. Spíš mám problém s těmi gumičkami co výguk drží, originál jsou děsný a nevím čím to nahradit. Každý druhý závěs jsme přidrátoval, bojím se že to upadne.

Mne u všech aut proreznul výfuk zevnitř ven. Jen u Docata ho to sežralo z venku dovnitř.
H.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete upravit anketu v tomto vlákně.
Vy nemůžete hlasovat v anketě v tomto vlákně
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: floridan79, matorsk, Cibi, DavidF, jarous350, Sheba, _P_H_, copy, JiPe Highlanders, Pilotek, Biimbo, Martin Mrak, Dan LT35, hmozda

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,718,774 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.11968 sekund | Průměrně za: 0.11968 (0) sekund | Dotazy: 57 | Použitá paměť: 1.69MB/2MB