Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Chybí malý TP k přihlášení: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Chybí malý TP k přihlášení

Poslední aktualizace před 6 let
T
TteviNováček
Přidáno před 6 let
Dobrý den, prosíme o pomoc. Koupili jsme starší karavan v německu a k němu dostali pouze velký TP. U nás jsme šli na evidenční kontrolu, kde nám k tomuto TP vystavili ještě jeden papír - jakýsi dodatek v češtině a velkým TP to máme jít přihlásit. Na úřadě nám to ale bez malého TP nechtějí přihlásit. Co teď máme dělat? :-/
P
petakČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, já kdysi bohužel koupil přívěs v Praze od jednoho podvodníka bez malého TP, který mně byl přislíben, že mi ho pošle poštou, k čemuž nikdy nedošlo. Zbyla jen jedna varianta a to přihlásit ho jako vlastní stavbu přes jednu firmu, která se tím zabývá. Je to teda asi dvacet let zpět
a to přihlášení stálo 15 000,-.
Takže jestli to jde, tak sežeň ten malý TP od koho jsi to koupil.
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 6 let
Malý TP, tedy Osvědčení o registraci pouze potvrzuje, že k vozidlu je vydán platný velký TP a vozidlo je registrováno. Registrace je prováděna na základě předložení právě velkého TP. Když Osvědčení např. ztratíš, tak by na DI po předložení TP bez větších problémů měli vydat Osvědčení nové.
Zdraví
Luboš a Dáša
hakishakisČlen
Přidáno před 6 let
Pro Ttevi: musíš jet do SRN na úřad a nechat vystavit malý TP.Vem s sebou kupní smlouvu,že jsi tam vlek koupil.Jednou jsem narazil na nějakou aktivní úřednici a chtěla po mně plnou moc od bývalého majitele.Otázka je,zda je vlek vůbec odhlášený v SRN-jak si ho vezl?A nejdřív zavolej tam,kde jsi vlek koupil-třeba se tam někde válí nebo ti pomůže získat nový.
hákis
Upravil hakis dne 04.06.2018 20:25, před 6 let
G
gutČlen
Přidáno před 6 let
Koupili jsme minulý rok karavan z německa . Bez malého techničáku .
Zulassungsbescheinigung Teil 1

Taky jsme si dopisovali dva měsíce přes překladač a email. Um mich in der Tschechischen Republik anzumelden, brauche ich eine kleine Zulassungsbescheinigung Teil 1.

Po zaslání doporučeného dopisu prodejci i majiteli se podařilo a techničák poslali.

Taky se bez malého techničáku nechtěli se mnou vůbec bavit o přihlášení.

Držím palce nebylo mi taky veselo.

Gut
Denke daran: Amateure bauten die Arche, Profis die Titanic!!
T
TteviNováček
Přidáno před 6 let
Děkuji všem za odpovědi. Prodejci - bazar - jsme včera zaslali kupní smlouvu a kopii velkého TP. Dnes mají volat. Smutné je to že za necelý měsíc máme odjíždět s karavanem na dovolenou :-( :-( bývalého pana majitele nevíme jak bychom dohledávali :-( na TP sice adresa je, ale hledejte ho po německu :-D prosím ať se válí někde v bazaru :-(

Automatické sloučení 05.06.2018 08:53:
Luboš a Dáša : potvrdili nám to i na jiných úřadech. Bez velkého a malého TP to nepříhlásí :-(je to prej nějaká asi 5 let stará "novinka" EU :c
Upravil Ttevi dne 05.06.2018 08:53, před 6 let
R
RudyČlen
Přidáno před 6 let
Domnívám se, že v případě že autobazar doklady pro přihlášení vozidle nedodá, lze odstoupit od kupní smlouvy z důvodu podstatné vady koupené věci. Dovolenou to sice nezachrání ale peníze snad ano.
Držím palce :_
Ro-MiRo-MiČlen
Přidáno před 6 let
Zdravím, přiznám se že nevím jak je to u přihlašování auta z ciziny, ale pokud je již auto registrované v CZ, tak lze přepis udělat bez malého TP. Nahlásí se pouze ztráta a stojí to 50 kč. Dělám to takhle několik let několikrát do roka a nikdy nebyl problém.
Romča + Míra + Kubík pes Márty a Raf, Rimor Europeo 98
upmanupmanČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Ttevi napsal:

Děkuji všem za odpovědi. Prodejci - bazar - jsme včera zaslali kupní smlouvu a kopii velkého TP. Dnes mají volat. Smutné je to že za necelý měsíc máme odjíždět s karavanem na dovolenou :-( :-( bývalého pana majitele nevíme jak bychom dohledávali :-( na TP sice adresa je, ale hledejte ho po německu :-D prosím ať se válí někde v bazaru :-(

Automatické sloučení 05.06.2018 08:53:
Luboš a Dáša : potvrdili nám to i na jiných úřadech. Bez velkého a malého TP to nepříhlásí :-(je to prej nějaká asi 5 let stará "novinka" EU :c


No stress, ja jezdil 1/2 roku po cele Evrope vcetne Turecka bez papiru od auta, pac jsme je nechali doma a nic se nestalo :D
Sport freaks family, havlicekpetr.cz, Dethleffs Globebus i 11 2010, ročně +100 dní v průměru na cestách, free camping rulez
T
TteviNováček
Přidáno před 6 let
My ale nemame ani spz. V cr to registrovane neni. Chceme to prave prihlasit ted. Jenze kdyz pro to chlapi byli,tak si ten malej tp neohlidali,spis asi nevedeli ze to maji ohlidat. Mysleli ze velkek k prihlaseni staci. Mame evidenci i pojistku a seklo se to na prihlaseni
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Ttevi, petak, Lubos a Dasa, hakis, gut, Rudy, Ro-Mi, upman

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,689,481 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17412 sekund | Průměrně za: 0.17412 (0) sekund | Dotazy: 90 | Použitá paměť: 1.94MB/4MB