Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Strojservis - pomoc !!: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Strojservis - pomoc !!

Poslední aktualizace před 6 let
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 6 let
Obracím se na vás s žádostí o pomoc pro německého karavanistu. Měl v Praze nehodu a potřeboval by pomoci s opravou. Z referencí je mě nejlépe známý Strojservis, nikoho jiného z Fiatu neznám ( posledního Fiata jsem prodal v roce 2010 ) , není zde někdo, kdo by dokázal doporučit nakoho se v strojservisu obrátit ?
Prosím, kdo může pomoci, napište mě SZ ( - může se nám to stát každému a tak bych rád pomohl.
Díky
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
M
mileČlen
Přidáno před 6 let
Poslal jsem sz.
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 6 let
Diky vsem za reakce, zitra jedu s nemeckym kolegou do servisu, tak snad to dopadne a dojede domu po ose ...
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
F
fifa32Člen
Přidáno před 6 let
Fiaty by v Praze měla dělat také Imofa, ale vlastního bydlíka nemaje byť poslední dobou už (docela zoufale) sháněje nemám osobní zkušenost ani s touto firmou.

Ahh, těsně jsme se minuli s příspěvkem, tak hodně štěstí v Strojservisu :-).
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

fifa32 napsal:

Fiaty by v Praze měla dělat také Imofa, ale vlastního bydlíka nemaje byť poslední dobou už (docela zoufale) sháněje nemám osobní zkušenost ani s touto firmou.

Ahh, těsně jsme se minuli s příspěvkem, tak hodně štěstí v Strojservisu :-).


Imofa ale nema myslim Fiat Profesional (tedy dodavky) ja bych dokazal zaridit pomoc na Srba Servisu Jilovise, tam maji Fiat Profesional
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 6 let
Ještě jednou díky za pomoc, dnes kontrola ve Strojservisu - naprosto profesionální přístup, kontrola auta včetně důkladné zkušební jízdy a instalace zrcátka.

Auto by opatrnou jízdou mělo dojet domu po ose ( zdravé není, ale jede ) . Díky všem co se angažovali, jsem pyšný, že se budou vracet s pocitem, že je karavanisté v Čechách v tom nenechali ( vaše reakce reakce jsem jim zprostředkoval ) .

Přeju všem ať dojedete domů bez podobných zážitků - když jsem tak u toho všeho byl, není o co stát a to šlo tentokrát jen o " plechy ". VH :_

Automatické sloučení 02.06.2018 18:48:
Němečtí karavanisté jsou doma a tak předávám jejich vzkaz....

@Vlasty Bitte auch einen Dank weitergeben an die Kollegen im Tschechischen Forum für die Unterstützung!
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
Upravil Vajglon Hnuson dne 02.06.2018 18:48, před 6 let
JabberwockyJabberwockyČlen
Přidáno před 6 let
Narazil jsem na tohle téma tady i tam a je skvělé, jak Vajglon pomohl. Palec nahoru!
VIRIBVS VNITIS
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Vajglon Hnuson, fifa32, Dudla, mile, Jabberwocky

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,286,247 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22151 sekund | Průměrně za: 0.22151 (0) sekund | Dotazy: 82 | Použitá paměť: 1.88MB/4MB