Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Cesta ze Senje přes hory k dálnici: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Cesta ze Senje přes hory k dálnici

Poslední aktualizace před 6 let
T
TFeitČlen
Přidáno před 6 let
Zdravím, chci se zeptat, budu se přesouvat z Istrie k Dalmácii a chci jet ze Senje přes hory k nájezdu na dálnici u Žuta Lokva. Pojedu z karavanem ( souprava Š Yeti 2,0 + 1400 karavan), jak velké je tam stoupání ?? Silnice je vedena jako mezinárodní, tzn předpokládám, že se na ní pohybují i kamiony. Předem díky za odpověď.
Tomáš
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
tu trasu mám projetou několikrát nahoru i dolů se soupravou 2,0 vcdi 110kw Chevrolet + 1400kg přívěs. Je to maso. Vždy jsem to vyjel i sjel a nikoho jsem extrémě nezdržoval. Tam má každý starosti sám se sebou a těch pár místních závodníků přežiješ.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
H
hugo 007Člen
Přidáno před 6 let
Dá se v pohodě, silnice je široká nezapomen se zastavit úplně nahoře na vyhlídce.
jezdím s 2.0+1360kg
Pokud nepojedeš v sezoně jel bych po pobřeží, kochačka a provoz v pohodě a na dálnici
bych najel až u Zadaru.
T
TFeitČlen
Přidáno před 6 let
pojedu začátkem června. Po pobřeží jsem to projel naposledy v roce 2002. Co si pamatuju, tak magistrála byla ještě v původním asfaltem z dob Tita, takže místy to nebylo nic moc. Ale údajně mají po celém pobřeží danný nový asfalt, je to tak ??
H
hugo 007Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

TFeit napsal:

pojedu začátkem června. Po pobřeží jsem to projel naposledy v roce 2002. Co si pamatuju, tak magistrála byla ještě v původním asfaltem z dob Tita, takže místy to nebylo nic moc. Ale údajně mají po celém pobřeží danný nový asfalt, je to tak ??

Většinou kvalitní asfalt, doporučil bych ale najet na dálnici sjezd č. 15, u maslenického mostu,
ze Senje totiž nejsou kromě Karlovaku větší města, takže s dálnicí to časově +- vyjde nastejno a navíc je na co koukat. V Seline hezký kemp Pisak na rovině, v Hr docela zvláštnost.!f A v Paklenici bude v tuto dobu krásně
Pod Zadarem je to po pobřeží docela zdlouhavé, záleží jak pospícháš.
Upravil hugo 007 dne 27.05.2018 22:14, před 6 let
hugo 007 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
CibiCibiČlen
Přidáno před 6 let
Než jež ze Senje na Žlutou Lokvu, tak to je lepší po pobřeží. Těch cca 150 km má hezký asfalt, jen to je hodně klikaté, jedeš pomalu. Ale výhledy pro posádku perfektní, vpravo je vidět Pag. Časově tě to vyjde nastejno, jen jak jsem psal - opatrně. Jeli jsme to naposledy předloni, když byl zavřený tunel Sveti Rok i stará cesta na Plitvice, tak tohle byla jediná cesta, kudy odjet z Paklenice. Míchám tedy směry, ty jedeš dolů, my odjížděli nahoru domů. Ale platí to, co jsem napsal.
VW LT 35 maxi
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: TFeit, Miroslav6, hugo 007, Cibi

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,251,121 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17881 sekund | Průměrně za: 0.17881 (0) sekund | Dotazy: 77 | Použitá paměť: 1.83MB/4MB