Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Paddleboard - nový, levně!: BURZA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Paddleboard - nový, levně!

Poslední aktualizace před 5 let
M
mariaČlen
Přidáno před 6 let
na webu měli dlouho uvedeno" již brzy", potom to upravili na červenec...

Paddlů je všude mraky, ale ta cena za komplet včetně pádel, sedátka atd je úplně někde jinde.

Rád bych si na něj počkal, ale dovolenou kvůli tomu neodložím
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 6 let
Ještě mají tento krapet dražší nižší nosnost
https://www.lidl-...p100240807
Mondeo combi 2,0 154Kw + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2 + 1
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj , uz jsou skladem !!! A rovnou jsem si jeden objednal
Mondeo combi 2,0 154Kw + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2 + 1
Petr ZPetr ZČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Valteracci napsal:

Ahoj , uz jsou skladem !!! A rovnou jsem si jeden objednal


Jak jsem psal mohu jen doporučit:^
Petr, Lenka děti 3,7,17 :_
copycopyČlen
Přidáno před 6 let
na webe zatiaľ stále píšu, že sú "na ceste" ?!
CaraBLANSKOCaraBLANSKOČlen
Přidáno před 6 let
Mate někdo zkušenosti s rozměrem pro druhem/neoriginalnim složení? Tedy jak je to velké pro přepravu v karavanu (nemyslím padla, ty se nacpou vždy někam).
!y!^ OPEL ASTRA J + WEINSBERG
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

CaraBLANSKO napsal:

Mate někdo zkušenosti s rozměrem pro druhem/neoriginalnim složení? Tedy jak je to velké pro přepravu v karavanu (nemyslím padla, ty se nacpou vždy někam).


Vzdy to cele slozis do toho prepravniho batohu co je v origo baleni
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
copycopyČlen
Přidáno před 6 let
Môžem si ho objednať zo Slovenska a dať doručiť napr. do Breclavi?
ferlichferlichČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

CaraBLANSKO napsal:

Mate někdo zkušenosti s rozměrem pro druhem/neoriginalnim složení? Tedy jak je to velké pro přepravu v karavanu (nemyslím padla, ty se nacpou vždy někam).



Prosím o to, zda by někdo z vlastníků mohl ten největší vak změřit. Potřebují zjistit zda se mi vleze pod sedačku.
Děkuji
CibiCibiČlen
Přidáno před 6 let
sportissimo také nabízí:

https://www.sport...ce/190611/
VW LT 35 maxi
RadimboRadimboČlen
Přidáno před 6 let
Prosím o to, zda by někdo z vlastníků mohl ten největší vak změřit. Potřebují zjistit zda se mi vleze pod sedačku.
Děkuji[/quote]

max. rozměry jsou 90x50x25cm
Radim & Veronika (44), Daník (10) & Elen (7) + foxlík (5) - Fiat Ducato, CI Elliot 5
Fotogalerie https://www.zonerama.com/Link/Account...unt/171110
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Radimbo napsal:

Prosím o to, zda by někdo z vlastníků mohl ten největší vak změřit. Potřebují zjistit zda se mi vleze pod sedačku.
Děkuji


max. rozměry jsou 90x50x25cm[/quote]

Tak bagl ma cca 90x45x30cm, kdyz das pumpu mimo, tak 90x45x25. Ononhodne zalezi jak tam mas poskladane padlo a a jak ten bagl stahnes
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
B
BobrobertNováček
Přidáno před 6 let

Citovat

Radimbo napsal:

Prosím o to, zda by někdo z vlastníků mohl ten největší vak změřit. Potřebují zjistit zda se mi vleze pod sedačku.
Děkuji


max. rozměry jsou 90x50x25cm[/quote]

Pls - mám ho objednaný.... Má ta pumpa manometr, abych nepřefoukl, nebo se nebál dofouknout? A za druhé - bezpečnostní leash - popruh na kotník je součástí? Nerad bych, aby mi ve vlnách uplaval... ;-) Díky Bob
patapataČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj
mam ho cca 3tydny a plul jsem na nem na rece i na mori ...
Kdyz jsem ho koupil a nafouknul tak jsem zjistil ze ma mikro dirku tu jsem zalepil, vrchni neklouzava pena co se na ni stoji byla spatne prilepena ... prilepil jsem ...
Padlo jsem trochu ohnul pri poradnem zaberu ... o koleno jsem srovnal ...
Jinak pluje dobre .... a zaver ... idealni prvni SUP ... pokud chytne koupis si vice profi
Pata
copycopyČlen
Přidáno před 6 let
tak zase "v polovině července". Asi si ho kúpim pod vianočný stromček.
M
mariaČlen
Přidáno před 6 let
pumpa má manometr, souprava obsahuje leash. V našem balíku chyběla opora pro nohy a skutečné provedení oček se liší od obrázku na krabici.

Podařilo se nám ulomit aretace kačeny, je to debilně vyřešený detail.

V Globusu jsem v časové tísni koupil další - Ocean. Mají na tom trošku jinou koncovku na obou koncích hadice. Nepasuje ani do druhého pdlb ani do druhé pumpy. Takže vozím dvě pumpy.
B
BobrobertNováček
Přidáno před 6 let

Citovat

maria napsal:

pumpa má manometr, souprava obsahuje leash. V našem balíku chyběla opora pro nohy a skutečné provedení oček se liší od obrázku na krabici.

Podařilo se nám ulomit aretace kačeny, je to debilně vyřešený detail.

V Globusu jsem v časové tísni koupil další - Ocean. Mají na tom trošku jinou koncovku na obou koncích hadice. Nepasuje ani do druhého pdlb ani do druhé pumpy. Takže vozím dvě pumpy.



Perfekt - díky moc za odpověď.... :^
Petr ZPetr ZČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

maria napsal:

pumpa má manometr, souprava obsahuje leash. V našem balíku chyběla opora pro nohy a skutečné provedení oček se liší od obrázku na krabici.

Podařilo se nám ulomit aretace kačeny, je to debilně vyřešený detail.

V Globusu jsem v časové tísni koupil další - Ocean. Mají na tom trošku jinou koncovku na obou koncích hadice. Nepasuje ani do druhého pdlb ani do druhé pumpy. Takže vozím dvě pumpy.


opora na nohy je z části pádla - s rukojetí na to nasadíš molitanový návlek - je v balení.. pasuje přesně. Já jsem si ještě udělal dirky na otáčivé nastavení pádla - jsem zvyklý z kajaku. A funguje vše ok. PEtr
Petr, Lenka děti 3,7,17 :_
SadySadyČlen
Přidáno před 6 let
Lidl opět naskladnil paddleboard F2. :-)
Nissan Pathfinder + Abbey Aventura 318
Gdysi Bohouš (Wartburg 353W) + Wenzel
Lukas99Lukas99Člen
Přidáno před 6 let
Sleduji 5x denně, dám do košíku, platba a vyprodáno :-/
Lukas 39 + Pavla 38 + Matej 6 a Viki 2
-------------
Madarska Insignia 4x4 a cesky Bürstner Averso Top 520 TK
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,365,587 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.25426 sekund | Průměrně za: 0.25426 (0) sekund | Dotazy: 147 | Použitá paměť: 2.33MB/2MB