Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Destinace pro začátečníky: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Destinace pro začátečníky

Poslední aktualizace před 6 let
V
VezeKminNováček
Přidáno před 6 let
Ahojky cestovatelé,
jsme mladý pár s malým prckem a novým obytňákem (Ford Rinen). Máme celý červenec na cestování, naším snem byla Francie a Itálie, ale po dnešním večeru stráveném zde na foru asi neusnu, když čtu vykrádačky,mafiáni atp. Před dítětem jsme cestovali většinou osobákem a na blind, ale s prckem a fungl novou károu už to bude jiné. Nenahodili byste nějaké tipy na destinaci, kde nás někdo "nesežere" na prvním rohu?:he
HrenyHrenyČlen
Přidáno před 6 let
za mne jednoznačně skandinávie, co se týče bezpečnosti, přístupu, parkování a pod. Vzal bych to přes německo a lodí rovnou do Norska :D.

Automatické sloučení 24.05.2018 01:38:
Kdyby jste se rozhodli pro to norsko, byl jsem tam loni, můžu hodně poradit.
Upravil Hreny dne 24.05.2018 01:38, před 6 let
GardaGardaČlen
Přidáno před 6 let
Neprespavejte na dalnicich, kolem velkych mest a nelente si zajet do mensich mest a vesnic. Tam byva bezpecneji.
Na puste plazi strach nemam. Na dalnicnim parkovisti ano.
Miloš
HrenyHrenyČlen
Přidáno před 6 let
Jo a místo na spaní hledat za světla.
V
VezeKminNováček
Přidáno před 6 let

Citovat

Hreny napsal:

za mne jednoznačně skandinávie, co se týče bezpečnosti, přístupu, parkování a pod. Vzal bych to přes německo a lodí rovnou do Norska :D.

Automatické sloučení 24.05.2018 01:38:
Kdyby jste se rozhodli pro to norsko, byl jsem tam loni, můžu hodně poradit.



Joooo,to se přesně čekala, že někdo doporučí Skandinavii, ta mě teda láká hodně, otec jezdil do Norska na ryby a byl unešený. Letos však chceme moře, sluníčko, památky...chtě nechtě tedy budu muset mrknout po nějakých kempech, aby bylo bezpečné stání a udělat itinerář cesty, čemuž jsme se právě chtěli vyhnout a jet na pohodu a neřešit termíny....

Automatické sloučení 24.05.2018 13:23:

Citovat

Garda napsal:

Neprespavejte na dalnicich, kolem velkych mest a nelente si zajet do mensich mest a vesnic. Tam byva bezpecneji.
Na puste plazi strach nemam. Na dalnicnim parkovisti ano.


díky za radyB) pustá pláž je naším snem!n
Upravil VezeKmin dne 24.05.2018 13:23, před 6 let
HrenyHrenyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

VezeKmin napsal:
díky za radyB) pustá pláž je naším snem!n


Nevim, jestli se vam tohle povede v tuhle roční dobu,....

Pokuď teda chcete k moři a za teplem doporučuji spíš západní pobřeží itálie a azurové pobřeží francie.
sipadansipadanČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Hreny napsal:

Citovat

VezeKmin napsal:
díky za radyB) pustá pláž je naším snem!n


Nevim, jestli se vam tohle povede v tuhle roční dobu,....

Pokuď teda chcete k moři a za teplem doporučuji spíš západní pobřeží itálie a azurové pobřeží francie.


Ahoj,

pokud pusté pláže, tak zrovna Côte d'Azur nebude dobrý směr obávám se, na mě to působí spíš hororově.
Mám zřejmě špatný názor na tuto část světa, jelikož se tam líbí tolika lidem, že to až není hezké.
Je jich tam jak mravenečků a předpokládám tedy, že atraktivní to je z jiných důvodů, ale prázdné pláže tam fakt nemají (v létě).

Ono to s pustými plážemi a teplým mořem včetně stání obytky poblíž v Evropě moc jednoduché není a největší šance spíše vidím v jihovýchodní části (Řecko, Albánie).

:_
4.114683,118.628756
HrenyHrenyČlen
Přidáno před 6 let
Z mé zkušenosti: východní pobřeží itálie je celkem hnus, pokuď chcete k hezkému moři, tak zajít dál směrem na jih Řecka.

Západní pobřeží itálie a azurové ve francie mají krásné moře.

Co se týče lidí, na sever od neapole bude na každé pláži v létě lidí jak na Václaváku, takže je to jedno.
roman29roman29Nováček
Přidáno před 6 let
Juzne francuzsko nie je len pobrezie mora ale aj levandulove polia,krasne jazera kde sa citite okrem slanej vody ako pri mori a bez preplnenych plazi.a bezpecnejsie ako na pobrezi.my sme boli s malymi detmi aj aj a odporucam.ak more tak mozno o nieco blizsie a nie tak preplnene su plaze pri provance v taliansku(stredozemne more nie jadran).ale my sme vacsinou v kempoch tak ak chcete na divoko tak neviem velmi poradit.
citroen jumper, vestavba rv2003,dethlefs
HrenyHrenyČlen
Přidáno před 6 let
My jsme byli tady:
43°09'27.1"N 6°27'48.1"E
43°15'47.1"N 6°35'29.9"E

ve spicce sezony, prekvapive tam skoro nikdo nebyl, nejezdete do velkych mest, doporucuji navstivit vnitrozemi

Abbaye de Sénanque, Gordes, Pont du Gard, Vienne.

z Italie, Cinque Terre (trochu problém parkovat), toskánsko, nebo pak sever itálie, Dolomity nenavštěvuje podle mne nikdo a je tam opravdu krásně
pedapedaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

VezeKmin napsal:

Ahojky cestovatelé,
jsme mladý pár s malým prckem a novým obytňákem (Ford Rinen). Máme celý červenec na cestování, naším snem byla Francie a Itálie, ale po dnešním večeru stráveném zde na foru asi neusnu, když čtu vykrádačky,mafiáni atp. Před dítětem jsme cestovali většinou osobákem a na blind, ale s prckem a fungl novou károu už to bude jiné. Nenahodili byste nějaké tipy na destinaci, kde nás někdo "nesežere" na prvním rohu?:he


Měli jsme to podobně.....
Novej bydlík(rok starý), dvě malé děti a hned tři týdny Francie....Remeš, Disneyland,Paříž,Saint Malo,Saint Michel, zámky na Loiře,Orange,Avignon,Saint Tropez....poznávačka i pár dní u moře bez vykrádaček a mafiánů....
Rok na to jsme se vraceli ze Skotska a potkal nás pokus o vykradení v Německu.....v noci navrtanej zámek nástavby....
Sleduju na netu jedny bydlíkáře ze Švýcarska....Projeli celou Skandinávii, Pobaltí, Polsko a vykradli je na cestě zpět domů v kempu Yachtklub v Praze 29.4.2018!!!!...
...a teď si vyber
Mimochodem....Na Zemi dopadá každý rok velké množství meteoritů - takže prodej bydlíka, postav bunkr a nevycházej ven,ať tě ňjákej netrefí ..... My jsme v Paříži spali tři dny v Buloňském lesíku na ulici-všude okolo sociální terapeutky a spousta lidí co mají pokožku hoodně spálenou od slunce(rozumíš), celej den byl bydlík zamčenej a my v Paříži na výletě...a nic se nestalo...
Chci tím jenom říct...předvídej, koukej okolo sebe, ale stejně univerzální návod kde a jak stát neexistuje...
Hodně happy km !!
HrenyHrenyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

peda napsal:

Citovat

VezeKmin napsal:

Ahojky cestovatelé,
jsme mladý pár s malým prckem a novým obytňákem (Ford Rinen). Máme celý červenec na cestování, naším snem byla Francie a Itálie, ale po dnešním večeru stráveném zde na foru asi neusnu, když čtu vykrádačky,mafiáni atp. Před dítětem jsme cestovali většinou osobákem a na blind, ale s prckem a fungl novou károu už to bude jiné. Nenahodili byste nějaké tipy na destinaci, kde nás někdo "nesežere" na prvním rohu?:he


Měli jsme to podobně.....
Novej bydlík(rok starý), dvě malé děti a hned tři týdny Francie....Remeš, Disneyland,Paříž,Saint Malo,Saint Michel, zámky na Loiře,Orange,Avignon,Saint Tropez....poznávačka i pár dní u moře bez vykrádaček a mafiánů....
Rok na to jsme se vraceli ze Skotska a potkal nás pokus o vykradení v Německu.....v noci navrtanej zámek nástavby....
Sleduju na netu jedny bydlíkáře ze Švýcarska....Projeli celou Skandinávii, Pobaltí, Polsko a vykradli je na cestě zpět domů v kempu Yachtklub v Praze 29.4.2018!!!!...
...a teď si vyber
Mimochodem....Na Zemi dopadá každý rok velké množství meteoritů - takže prodej bydlíka, postav bunkr a nevycházej ven,ať tě ňjákej netrefí ..... My jsme v Paříži spali tři dny v Buloňském lesíku na ulici-všude okolo sociální terapeutky a spousta lidí co mají pokožku hoodně spálenou od slunce(rozumíš), celej den byl bydlík zamčenej a my v Paříži na výletě...a nic se nestalo...
Chci tím jenom říct...předvídej, koukej okolo sebe, ale stejně univerzální návod kde a jak stát neexistuje...
Hodně happy km !!


Souhlas, tady v Brně taky ukradli bydlík z parkoviska u UniHobby,...stát se to může kdekoliv
Jirka VospalekJirka VospalekČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

VezeKmin napsal:

Ahojky cestovatelé,
jsme mladý pár s malým prckem a novým obytňákem (Ford Rinen). Máme celý červenec na cestování, naším snem byla Francie a Itálie, ale po dnešním večeru stráveném zde na foru asi neusnu, když čtu vykrádačky,mafiáni atp. Před dítětem jsme cestovali většinou osobákem a na blind, ale s prckem a fungl novou károu už to bude jiné. Nenahodili byste nějaké tipy na destinaci, kde nás někdo "nesežere" na prvním rohu?:he


Ahoj, zkuste zauvažovat nad Maďarskem a Slovinskem. Termály, památky, jezera, rafty atd. Maďarsko i cenově velice zajímavé.
Ixeo 710 i, Fiat
sipadansipadanČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Hreny napsal:

My jsme byli tady:
43°09'27.1"N 6°27'48.1"E
43°15'47.1"N 6°35'29.9"E

ve spicce sezony, prekvapive tam skoro nikdo nebyl, nejezdete do velkych mest, doporucuji navstivit vnitrozemi

Abbaye de Sénanque, Gordes, Pont du Gard, Vienne.

z Italie, Cinque Terre (trochu problém parkovat), toskánsko, nebo pak sever itálie, Dolomity nenavštěvuje podle mne nikdo a je tam opravdu krásně


Ahoj Hreny,

neber moji reakci nikterak zle, jen ty souřadnice výše přesně zobrazují to, co mi na tom Azur cost vadí.
Mám rád klid a přírodu, takže odmítám stát ve městech, nebo těsně u nich.
Hledal jsem po celém pobřeží až po Perpignan a bylo mi z toho fakt ouzko.
Samozřejmě se sem tam něco naskytne, ale více méně je to jen menší zlo.

Naopak s Cinque Terre souhlasím, celá obast na mě vždy působí velice příjemným dojmem a i ty pláže jsou lépe situované ..... a má to i jiný rozměr co se podívané týče.

:_
4.114683,118.628756
H
hymer662Člen
Přidáno před 6 let
Není destinace pro začátečníky nebo pokročilé...
Jeď tam, kde srdce táhne.
Zloduši jsou všude, vždy si myslíme, že preventivně něco děláme dobře, ale vždy nás někdo překvapí... .
HrenyHrenyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

sipadan napsal:

Citovat

Hreny napsal:

My jsme byli tady:
43°09'27.1"N 6°27'48.1"E
43°15'47.1"N 6°35'29.9"E

ve spicce sezony, prekvapive tam skoro nikdo nebyl, nejezdete do velkych mest, doporucuji navstivit vnitrozemi

Abbaye de Sénanque, Gordes, Pont du Gard, Vienne.

z Italie, Cinque Terre (trochu problém parkovat), toskánsko, nebo pak sever itálie, Dolomity nenavštěvuje podle mne nikdo a je tam opravdu krásně


Ahoj Hreny,

neber moji reakci nikterak zle, jen ty souřadnice výše přesně zobrazují to, co mi na tom Azur cost vadí.
Mám rád klid a přírodu, takže odmítám stát ve městech, nebo těsně u nich.
Hledal jsem po celém pobřeží až po Perpignan a bylo mi z toho fakt ouzko.
Samozřejmě se sem tam něco naskytne, ale více méně je to jen menší zlo.

Naopak s Cinque Terre souhlasím, celá obast na mě vždy působí velice příjemným dojmem a i ty pláže jsou lépe situované ..... a má to i jiný rozměr co se podívané týče.

:_


To jsou vesnice,... U toho Saint Tropez nás tam bylo snad 50 lidí,... je třeba si umět najít pláž, nejezdit na ty "profláklý" já taky nejedu do rimini, nebo bibione,....

A pokuď někdo hledá pláž jen pro sebe, tak to hold musí hodně daleko

Foto k 9.8.16:
https://m4th.rajce.idnes.cz/Saint_Tro...133400.jpg
https://m4th.rajce.idnes.cz/cavalaire...132243.jpg
Upravil Hreny dne 26.05.2018 20:28, před 6 let
C
ChenilleNováček
Přidáno před 6 let
Ahoj,
nám na jižní Francii asi nejvíc vadilo, že po velké části východního pobřeží vede železnice. Nejvíc bychom pro cestu s prckem doporučili Lac D´Annecy, což je sice ve vnitrozemí kousek od Švýcarska, ale vypadá to tam jako u moře:-) Nádherné pláže s pískem u sladkovodního jezera obklopené horami, krásné město Annecy, cyklostezka kolem celého jezera a v kempu i super zázemí s bazénem. :) http://www.campin... kdybyste měli nějaké dotazy určitě napište - máme jižní Francii procestovanou s karavanem.
KTM
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: VezeKmin, Hreny, Garda, sipadan, roman29, peda, Jirka Vospalek, hymer662, Chenille

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,692,773 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22371 sekund | Průměrně za: 0.22371 (0) sekund | Dotazy: 130 | Použitá paměť: 2.24MB/4MB