Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 koupě karavanu Hobby excellent 540 uff 2015 nebo Swift Challenger 635 2017: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

koupě karavanu Hobby excellent 540 uff 2015 nebo Swift Challenger 635 2017

Poslední aktualizace před 6 let
Z
zdenecekprahaČlen
Přidáno před 6 let
Jsme tu úplně noví a tak vás chceme všechny pozdravit - AHOJ.A samozřejmě máme,spíše by jsme chtěli radu.V našich letech(56 a 50)jsme se rozhodli ke koupi karavanu.Co chceme,co by měl mít atd,v tom již máme celkem jasno a délka max.8.00 metru.Máme dva adepty.Jeden je Hobby excellent 540 uff 2015 a druhý Swift Challenger 635 2017.Je zde možnost získat názory na tyto dvě značky?Předem vám moc děkujeme za případné názory.Zdenek a Alena
Upravil Fun dne 23.05.2018 11:31, před 6 let
haskyhaskyČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj.Poslal jsem ti SZ
Hasky
A
allroadČlen
Přidáno před 6 let
Podvozkovo su dnes vsetky nove karavany rovnake teda od Alka, cize rozdiel bude len v konstrukcii budy a vybave. Kym Hobby je stara drevena konstrukcia v peknom kabate a Swift je z Pur panelov a poly panelov plus je to anglican a v zaklade bude mat lepsiu vybavu, podla mna nieje co riesit.
copycopyČlen
Přidáno před 6 let
Porovnávaš dva veľmi rozdielne prívesy - rozdiel v dĺžke nástavby je skoro meter, Swift má dve nápravy - to je podstatný rozdiel pri jazde aj manévrovaní. A je medzi nimi 400 kg váhový rozdiel. Cenový rozdiel určite tiež značný. Čím to budeš ťahať?

Automatické sloučení 24.05.2018 00:29:
ten váhový rozdiel je nesprávne, je to okolo 200 kg
Upravil copy dne 23.05.2018 23:29, před 6 let
Z
zdenecekprahaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj.

1-váha není rozhodující
2-ceny obou jsou pro nás akceptovatelné
3-tahat se bude Transportér nebo Renault Trafic
4-jízdní vlastnosti jedno a dvou náprav - s tím si poradím
5-délku akceptuji do osmi metrů - v tomto vyhovují oba

Jest-li tedy mohu,otázku položím jinak - co je dle zkušených lepší po stránce technické,vybavení atd.Hobby rv.2015 nebo Swift rv.2017.
Upravil zdenecekpraha dne 24.05.2018 05:07, před 6 let
RadoRadoČlen
Přidáno před 6 let
Podľa mňa Swift, len každopádne by som ho doplnil kvalitným moverom a preferoval by som typ určený pre Európu s dverami na strane ku krajnici.;)
K O C Ú R K O V O
Z
zdenecekprahaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Kocurkovo napsal:

Podľa mňa Swift, len každopádne by som ho doplnil kvalitným moverom a preferoval by som typ určený pre Európu s dverami na strane ku krajnici.;)


Ahoj.Jelikož nemám sebemenší problémy z couváním,přesto Mover budu zvažovat.Dveře - pokud se pro Swifta rozhodneme,řešit je nebudeme.Této věci nepřikládám důležitost - z auta také vystupuji do silnice.Přesto děkuji za názor.
clintkrclintkrČlen
Přidáno před 6 let
ahoj,
Šel bych do Swiftu,kvalita Hobby je hodně mizerná oproti starším karavanům,dveře bych taky neřešil,pojezd určitě-lepší manipulace v kempu nebo doma.
Z
zdenecekprahaČlen
Přidáno před 6 let
Všem děkuji za názory,za rady a za SZ.Máme rozhodnuto a zítra si pro něj odjíždíme.
haskyhaskyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

zdenecekpraha napsal:

Všem děkuji za názory,za rady a za SZ.Máme rozhodnuto a zítra si pro něj odjíždíme.


Ahojky.A který adept nakonec vyhrál?
Hasky
Z
zdenecekprahaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

hasky napsal:

Citovat

zdenecekpraha napsal:

Všem děkuji za názory,za rady a za SZ.Máme rozhodnuto a zítra si pro něj odjíždíme.


Ahojky.A který adept nakonec vyhrál?


Vyhrála Anglie.Mám tam kousek rodiny,tak budeme kupovat tam.Už jsme na cestě.

Automatické sloučení 02.06.2018 10:44:
Ahoj.Tak swift challenger 635 2017 je doma.Vše projité,odzkoušené a funkční.Jen mám dotaz na měnič 12-230.Je tam tento měnič - https://www.herma..._inverters
Otázka - je vhodný pro TV,PC atd?Zkoušel jsem malou flexu a žárovku - točila se a svítlila.Ale pro sichr se ptám na jemnou elektroniku.Předem vám děkuji za odpověď.
Upravil zdenecekpraha dne 02.06.2018 09:44, před 6 let
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 6 let
Gratuluji ke Swiftu a vítej v klubu, dobře jste udělali.

Neznám a nepoužívám měnič, zatím nebylo potřeba jej řešit.
Mondeo combi 2,0 154Kw + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2 + 1
Z
zdenecekprahaČlen
Přidáno před 6 let
Je tam již ve výbavě originál,tak proč ho v nějakém případě nepoužít?Proto se ptám zda je vhodný i pro jemnou elektroniku.
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 6 let
Pokud je ve výbavě, tak určitě používat, spíš jsem ragoval na koupi.
My měnič nemáme :( Třeba tedy poradí někdo jiný.
Mondeo combi 2,0 154Kw + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2 + 1
Z
zdenecekprahaČlen
Přidáno před 6 let
Měl jsem krapet obavy z přihlášením karavanu,jak jsem již psal,koupeného v Anglii.Ale dopadlo to nad mé očekávání - přišel jsem,raději z ofiko přeloženou kupní smlouvou,a vše totálně bez problémů.TP nahrazovala jedna A4,kterou si okopírovali a vystavili mi náš kalsický velký i malý TP.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: zdenecekpraha, hasky, allroad, copy, Rado, clintkr, Valteracci

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,031,840 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21447 sekund | Průměrně za: 0.21447 (0) sekund | Dotazy: 112 | Použitá paměť: 2.06MB/4MB