Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Zkušenosti s eshopem: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Zkušenosti s eshopem

Poslední aktualizace před 6 let
C
ChenilleNováček
Přidáno před 6 let
Zdravím, jaké máte prosím zkusenosti s eshopem svetkaravanu.cz? Konkretne jak s vami komunikovali?

Diky moc
NemaludNemaludČlen
Přidáno před 6 let
Jen ty nejlepší :-)

rychlé objednání, informování, dodání dle uvedených termínů (skladem, do 10. dnů atd.)

Za mě naprostá spokojenost

PS: otevřeli novou prodejní halu, která posunula nákup v tomto e-shopu zase o kus dál
tomkoptomkopČlen
Přidáno před 6 let
Za nás OK, vždy vše dle dohody, i vracení zboží bez problému.
haskyhaskyČlen
Přidáno před 6 let
Až na nějaké malé drobnosti(jsme lidi a někdy prostě chybujeme) vždy v pohodě.
Hasky
lejkrslejkrsNováček
Přidáno před 6 let
Doporučuji vše v naprostém pořádku.:^
!MMartin,Gabča,Marťas,karavan LMC+ Alhambra!f
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 6 let
Za mě také OK.
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 6 let
Nákup vždy v pořádku, co se ti přihodilo?
Mondeo combi 2,0 154Kw + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2 + 1
Jirka VospalekJirka VospalekČlen
Přidáno před 6 let
Několikrát nakoupeno, vždy v pořádku. Řekl bych lepší a lepší, když jsem potřeboval něco expres před výjezdem, odeslali druhý den. Jindy jsem si nebyl jistý pozickou ( atyp. a tvarově více druhů, objednal jsem díky fotografii a konzultaci, sedla perfektně). Za mě můžu doporučit. Pravý opak mého bývalého mateřského servisu na Černém Mostě :). Tam je vše na týdny dopředu a problém .
Ixeo 710 i, Fiat
C
ChenilleNováček
Přidáno před 6 let
Diky za info. Asi jsem narazila na pana se spatnou naladou. Snad to bude priste lepsi.
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Chenille napsal:

Diky za info. Asi jsem narazila na pana se spatnou naladou. Snad to bude priste lepsi.


Špatnou náladu máme občas všichni, za mě již roky pro Burimex palec nahoru.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
dukeczdukeczČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, objednávám tam od začátku - (6. nejstarší recenze na Heurece je moje) a vždy dobrý. Na otázky odpovídají. Zrovna tak mám velmi dobré zkušenosti s Karavan.cz, naopak velmi špatné zkušenosti s Hellors.cz - prodali mi špatně zapojený prodlužovací kabel a když jsem jej vrátil a upozornil je na to, tak ze mě dělali blbce. Komunikace strašlivá.
haskyhaskyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

dukecz napsal:

Ahoj, objednávám tam od začátku - (6. nejstarší recenze na Heurece je moje) a vždy dobrý. Na otázky odpovídají. Zrovna tak mám velmi dobré zkušenosti s Karavan.cz, naopak velmi špatné zkušenosti s Hellors.cz - prodali mi špatně zapojený prodlužovací kabel a když jsem jej vrátil a upozornil je na to, tak ze mě dělali blbce. Komunikace strašlivá.


V jakém smyslu špatně zapojený prodlužovák?Jímá mě zvědavost.
Hasky
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Chenille, Nemalud, tomkop, hasky, lejkrs, Tomik Kralu, Valteracci, Jirka Vospalek, Miroslav6, dukecz

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,675,217 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20677 sekund | Průměrně za: 0.20677 (0) sekund | Dotazy: 102 | Použitá paměť: 2.01MB/4MB