Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Záhadný karavanistický předmět: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Záhadný karavanistický předmět

Poslední aktualizace před 6 let
Martin75Martin75Člen
Přidáno před 6 let
Ahoj,

před sedmi lety jsem koupil obytku - Fiat Ducato s nástavbou Dethleffs. Rok výroby 1997. Obytka byla dovezená z Německa a prázdná.

Dosud jsem nepřišel na co je předmět (dva kusy), která jsem tam našel. Nemá někdo představu?

Na držátku je německy "nicht uberthitzen achtung gebrauchs ameitung beachten" což mi pan goodle translator vtipně přeložil jako "Nepoužívejte pozornost k použití".

Dle rozkazu to tedy nepoužívám, ale zajímalo by mne, k čemu to vlastně je.
Martin75 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
MajliMajliČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, tipoval bych držáky na teplé hrnce. V němčině se píše že je nemáš přehřívat a máš dodržovat návod na jejich použití. :)
Martin75Martin75Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Majli napsal:

Ahoj, tipoval bych držáky na teplé hrnce. V němčině se píše že je nemáš přehřívat a máš dodržovat návod na jejich použití. :)


Hrnec se tím sundat nedá, ale mohlo by to být na nějakou manipulaci s grilem? Sundání mřížky nebo přesun grilu? Gril tam tedy nebyl, ale možná to tam někdo zapomněl...
J
JaromirNováček
Přidáno před 6 let
Jsou to držadla od sady kempingového nádobí, které namá ucha, aby se dalo poskládat do sebe. Máme takové v karavanu už mnoho let. Je lehké a skladné.
SapukiSapukiČlen
Přidáno před 6 let
Tak se přidám. Našel jsem při úklidu garáže tuto věc. Netuším k čemu to je. U otvoru je gumové těsnění, možná WC??
Sapuki Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Martin75, Majli, Jaromir, Sapuki

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,934,304 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.11242 sekund | Průměrně za: 0.11242 (0) sekund | Dotazy: 73 | Použitá paměť: 1.78MB/2MB