Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Cesta do Řecka přes Makedonii: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Cesta do Řecka přes Makedonii

Poslední aktualizace před 6 let
Jarda BorekJarda BorekČlen
Přidáno před 6 let
Dobrá zpráva otevřen v Fyrom-Makedonii nový úsek dálnice 28km. Odkaz s videem.

https://www.egis-...-macedonia
!z!)Smile
P
PeterSČlen
Přidáno před 6 let
Super Správa! Ďakujeme Jardo! Cez Macedonsko je teda už komplet dialnica - orig text:
Táto diaľničná časť s dĺžkou 28 km bola doteraz chýbajúca spojka na transeurópskom dopravnom koridore X, ktorý prechádzal Macedónsko od severu k juhu. Jeho dokončenie teraz zabezpečuje plynulé diaľničné spojenie medzi strednou Európou a prístavom Solún v Grécku.
Petr ZPetr ZČlen
Přidáno před 6 let
[quote]trend napsal:

Super Správa! Ďakujeme Jardo! Cez Macedonsko je teda už komplet dialnica - orig text:
Táto diaľničná časť s dĺžkou 28 km bola doteraz chýbajúca spojka na transeurópskom dopravnom koridore X, ktorý prechádzal Macedónsko od severu k juhu. Jeho dokončenie teraz zabezpečuje plynulé diaľničné spojenie medzi strednou Európou a prístavom Solún v Grécku.[/quote

Ahoj, ted jsem projel, cesta naprosto super, čekaní Hu-srb 5min na dalnici, Srbsko -Mak 15 min. V Makedonii se jede ješte kousek po starý. Ahoj Petr ]
Petr, Lenka děti 3,7,17 :_
Kofa72Kofa72Nováček
Přidáno před 6 let

Citovat

Petr Z napsal:

[quote]trend napsal:

Super Správa! Ďakujeme Jardo! Cez Macedonsko je teda už komplet dialnica - orig text:
Táto diaľničná časť s dĺžkou 28 km bola doteraz chýbajúca spojka na transeurópskom dopravnom koridore X, ktorý prechádzal Macedónsko od severu k juhu. Jeho dokončenie teraz zabezpečuje plynulé diaľničné spojenie medzi strednou Európou a prístavom Solún v Grécku.[/quote

Ahoj, ted jsem projel, cesta naprosto super, čekaní Hu-srb 5min na dalnici, Srbsko -Mak 15 min. V Makedonii se jede ješte kousek po starý. Ahoj Petr ]



Zdar Petře. Dík za informaci. Můžeš sem napsat zhruba v kolik hodin si ty hraniční přechody projížděl? Já jsem si loni postál od 5 ráno na Hu-Srb přechodu asi 4 hodiny. Takže nic příjemného a rád bych se tomu pokud možno letos vyhnul. Mám nachystáno a zítra se pokusím odlepit z místa.. !y
Knaus 450
TivatTivatČlen
Přidáno před 6 let
Hraniční přechod H-SRB Horgoš není o tom, v kolik hodin, ale v jakém období. Když začnou táhnout Turci ze západní Evropy na prázdniny domů za příbuznými, což je hlavně červen a srpen, je tam fronta téměř nonstop ve dne v noci a čeká se od jedné do osmi hodin. Samozřejmě víkendy jsou nejhorší.
T
TompetrČlen
Přidáno před 6 let

Citovat




Zdar Petře. Dík za informaci. Můžeš sem napsat zhruba v kolik hodin si ty hraniční přechody projížděl? Já jsem si loni postál od 5 ráno na Hu-Srb přechodu asi 4 hodiny. Takže nic příjemného a rád bych se tomu pokud možno letos vyhnul. Mám nachystáno a zítra se pokusím odlepit z místa.. !y


Je potřeba sledovat informační tabule na dálnici. Jakmile je na nich čekací doba nad 60 min, pak se vyplatí jet na přechod Bački Vinogradi https://www.google.cz/maps/place/Gran...19.8446909je to sice malá zajížďka, ale nečeká se tam tak dlouho, protože je to přechod pouze pro auta do 3,5 t.

Loni jsme to projeli a zatímco na Horgoši to bylo na 3 hodiny, tak na Bački pouze 45 minut.

PS: Na Bački se dá odbočit nejpozději z ČS OMV těsně před HU-SRB hranicemi
Všude dobře, tak co doma?

www.mahari.cz - Indické nástěnné dekorace
Petr ZPetr ZČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Kofa72 napsal:

Citovat

Petr Z napsal:

[quote]trend napsal:

Super Správa! Ďakujeme Jardo! Cez Macedonsko je teda už komplet dialnica - orig text:
Táto diaľničná časť s dĺžkou 28 km bola doteraz chýbajúca spojka na transeurópskom dopravnom koridore X, ktorý prechádzal Macedónsko od severu k juhu. Jeho dokončenie teraz zabezpečuje plynulé diaľničné spojenie medzi strednou Európou a prístavom Solún v Grécku.[/quote

Ahoj, ted jsem projel, cesta naprosto super, čekaní Hu-srb 5min na dalnici, Srbsko -Mak 15 min. V Makedonii se jede ješte kousek po starý. Ahoj Petr ]


Ahoj, na Hu-srb jsme byli okolo poledne a srb -Mak okolo 10 hod. Spali jsme ve Enigma Vranje, pohodička klidek, grilovana křidelka za 8 eur, ktere jsme ani vsichni 4 nesnědli Velky talíř i hranolkama. Tak ahoj Petr

Zdar Petře. Dík za informaci. Můžeš sem napsat zhruba v kolik hodin si ty hraniční přechody projížděl? Já jsem si loni postál od 5 ráno na Hu-Srb přechodu asi 4 hodiny. Takže nic příjemného a rád bych se tomu pokud možno letos vyhnul. Mám nachystáno a zítra se pokusím odlepit z místa.. !y
Petr, Lenka děti 3,7,17 :_
Jarda BorekJarda BorekČlen
Přidáno před 6 let
Kamery on line přechod HU je tam Horgoš

https://kamere.am...
!z!)Smile
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Jarda Borek, PeterS, Petr Z, Kofa72, Tivat, Tompetr

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,050,847 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23673 sekund | Průměrně za: 0.23673 (0) sekund | Dotazy: 88 | Použitá paměť: 1.91MB/4MB