Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Elekro termostat: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Elekro termostat

Poslední aktualizace před 6 let
MichalllMichalllČlen
Přidáno před 6 let
Zdravim, hledám pro výrobu elektro boileru poslední součástku a to nějaký termostat který bude nastavitelný na teplotu cca. 40 - 60 º . Potřebuju něčím regulovat 12V ohřev , mělo by to být elektro se sondou ( mechanický tam už bude na 220V). Nemusí být silový. Pokud by byl tak na cca do 600W.
DiscoverfunDiscoverfunČlen
Přidáno před 6 let
Zdravim, Ja jsem zrovna pristrojoval muj Truma-Boiler na elektricke ohrivani vody se 700W patronou, a tou kapilarni regulaci teploty
s cidlem na medene trubicce a s regulaci teploty 0 - 100 'C, jiny jsem nenasel, trubicka cidla je 40 cm dlouha a ovladani se da zabudovat
do panelu, nabytku, a.t.d., kdyz je k dispozici pripojka proudu, da se voda v kombinaci plynu a el.ohrivani ohrat za pulku casu, a ta
regulace hlida presne +/- 2'C teplotu vody ! K ohrivani jsem pouzil Patronu s Nerezu, v prumeru 8 mm a 100mm dlouhou, do boileru jsem
zavaril 12 mm tubicku se zavrenym koncem do ktere jsem potom zastrcil tu patronu a zajistil vysokoteplotnim silikonem proti
vytazeni a muj samodelany ohrev vody funguje perfektne.Kapilarni regulaci jsem koupil u firmy Conrad-Elektronik
Honza/Discoverfun
haskyhaskyČlen
Přidáno před 6 let
Hasky
B
BeryČlen
Přidáno před 6 let
Já mám takovejhle: https://www.ebay....SwjVVV1E3b
Hysterezi to má tuším nastavitelnou od dvou stupňů a výstup je relátko údajně na 10A, ale radši s ním spínám jenom cívku 30A autorelé, což mi navíc šetří silný dráty, protože ohřívač mám s relátkem hned u baterky, ale termostat jinde.
Predom Prespol N126a (1976) a Beyerland Vitesse 4.00 CT (1987) za utahanou Octavkou 1,6 LPG ... samozřejmě ne současně :-)
Ondra, Kačula, Franísek, Mařenka a chlupatej hlídač Bobinka
GardaGardaČlen
Přidáno před 6 let
Vezmi nejaky ze stareho bojleru. Na kazdem zbernem dvore je vyber :^
Miloš
MichalllMichalllČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Discoverfun napsal:

Zdravim, Ja jsem zrovna pristrojoval muj Truma-Boiler na elektricke ohrivani vody se 700W patronou, a tou kapilarni regulaci teploty
s cidlem na medene trubicce a s regulaci teploty 0 - 100 'C, jiny jsem nenasel, trubicka cidla je 40 cm dlouha a ovladani se da zabudovat
do panelu, nabytku, a.t.d., kdyz je k dispozici pripojka proudu, da se voda v kombinaci plynu a el.ohrivani ohrat za pulku casu, a ta
regulace hlida presne +/- 2'C teplotu vody ! K ohrivani jsem pouzil Patronu s Nerezu, v prumeru 8 mm a 100mm dlouhou, do boileru jsem
zavaril 12 mm tubicku se zavrenym koncem do ktere jsem potom zastrcil tu patronu a zajistil vysokoteplotnim silikonem proti
vytazeni a muj samodelany ohrev vody funguje perfektne.Kapilarni regulaci jsem koupil u firmy Conrad-Elektronik
Honza/Discoverfun


Tenhle systém se zavařenou trubičkou bude na 220V a do ní 1kw těleso ( původně s origo mechanickým termostatem , ale vidím že se dá digitál i na 220V) Na 12V budou 4x žhavičky po 150W a zapojím podle baterie 1 - 4 až jak to bude zvládat ..... celý buď z nerezu nebo plastu a objem cca 15l.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Michalll, Discoverfun, hasky, Bery, Garda

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,038,442 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14066 sekund | Průměrně za: 0.14066 (0) sekund | Dotazy: 69 | Použitá paměť: 1.77MB/2MB