Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Revize plynu/elektriky jihocesky kraj: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Revize plynu/elektriky jihocesky kraj

Poslední aktualizace před 6 let
M
mariaTNováček
Přidáno před 6 let
Zdravím :_ Nevite nekdo o servisu nebo jinem miste pro revizi plynu a elektriky nejlepe jihocesky kraj? Prohledala jsem toho dost, ale budto to nedelaji oficialne, zkontroluji ale nedaji razitko, nebo je doba cekani tri tydny.
nejake doporuceni? :)
J
jenykoNováček
Přidáno před 6 let
Zdravím, mám stejný problém a jsem z Plzně. Prosím tě proto alespon o kontakt na servis, kde je čekací doba 3 týdny, to bych ještě přežil, a Jihočeský kraj nemám zas tak daleko .... díky moc předem.;)
STMaxSTMaxČlen
Přidáno před 6 let
Tak si udělejte výlet na Jižní Moravu a revizi uděláme. :)
NytrakNytrakČlen
Přidáno před 6 let
Revize plynu by asi uměl pan Hodina z Rudolfova.
Y
YenkeeČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

jenyko napsal:

Zdravím, mám stejný problém a jsem z Plzně. Prosím tě proto alespon o kontakt na servis, kde je čekací doba 3 týdny, to bych ještě přežil, a Jihočeský kraj nemám zas tak daleko .... díky moc předem.;)


Já být Vámi tak bych zkusil firmy co dělají přestavbu na LPG zda by Vám revizi plynu neudělali. Třeba WAPOS Vochov a na elektriku kdejakého elektrikáře který má papír na revizi. Nemusí to být zrovna nějaké karavanové centrum, aby Vám tyto věci na karavanu udělali.
J
jenykoNováček
Přidáno před 6 let
To je dobrá rada, děkuji za ni, myslel jsem, že to smí udělat jen autorizovaná firma na obytná auta, tohle by bylo dobré řešení, zkusím to.
simchasimchaČlen
Přidáno před 6 let
Může to udělat v podstatě každý revizní technik plynu, nebo elektro s příslušným oprávněním. (samozřejmě, pokud by se mu do toho chtělo)
Není třeba hledat nějaký speciální karavanistický servis.
KarciKarciČlen
Přidáno před 6 let
Doporučuju MAT servis ze Zlína a jen musím konstatovat, že když dva dělají toté, není to totéž. Chápu, že to je z ruky, ale spojit to s výletem je dobrý nápad.
STMaxSTMaxČlen
Přidáno před 6 let
Pánové nepleťte si revizáka vyhrazených plynových zařízení který může dělat karavany s revizákem na LPG pro pohon vozidel, který nemá patřičné oprávnění a jeho revize na karavanu je neplatná.

V karavanu se provádí tlaková zkouška a na autech s LPG zkouška těsnosti. Pro někoho stejná věc, pro odborníka dvě diametrálně odlišné věci.

Revizáků, kteří mají oprávnění dělat Propan Butan vyhrazených zařízení je jako šafránu a těch co skutečně znají normy a předpisy platné v karavanu byste možná napočítali na jedné ruce. :(
P
paragČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

jenyko napsal:

Zdravím, mám stejný problém a jsem z Plzně. Prosím tě proto alespon o kontakt na servis, kde je čekací doba 3 týdny, to bych ještě přežil, a Jihočeský kraj nemám zas tak daleko .... díky moc předem.;)


V Plzni by měl dělat plyn p.Novák tel.602446263
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: mariaT, jenyko, STMax, Nytrak, Yenkee, simcha, Karci, parag

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,725,116 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15625 sekund | Průměrně za: 0.15625 (0) sekund | Dotazy: 97 | Použitá paměť: 1.99MB/2MB