Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Páté místo v integráči?: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Páté místo v integráči?

Poslední aktualizace před 6 let
P
PrettorianČlen
Přidáno před 6 let
Je možné legálně a bezpečně dodělat páté místo v integráči? Konkrétně Bürstner Lyseo i728G.
Nejde mi o to, že bych tam chtěl vozit dospělé,ale spíše další dítě, napŕ. dítě od známých atd. Ideálně kdyby tým byl další isofix a připnula by se tam sedačka.
V integráčích jsem páté místo prakticky neviděl.
Díky za uvedeni do problematiky.
vsazavskyvsazavskyČlen
Přidáno před 6 let
Musíš namontovat schválenou sedačku s pásy podle schváleného ukotvení. U Dethlefse to dovozce umí.
Vladimír + Ivana, Dethleffs + Boom
P
PrettorianČlen
Přidáno před 6 let
Prodejce Bürstner mi tvrdí, že to nejde, ale jeden známý mi říkal, že to četl tady na fóru, že to některé firmy dělají i se zapsáním do TP. Nemůžu to zde ale dohledat, tak se zkouším takto ptát. Máme model Lyseo i 728 G.
Tomas17Tomas17Člen
Přidáno před 6 let
Ja jsem to pred rokem poptaval u p. Kahouna https://www.tom-c... Vyslo by to cca na 80tkc.
Fiat Ducato Carado A464
P
PrettorianČlen
Přidáno před 6 let
Díky, už jsem s ním mluvil. Pošlu mu podklady.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Prettorian, vsazavsky, Tomas17

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,032,309 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15017 sekund | Průměrně za: 0.15017 (0) sekund | Dotazy: 62 | Použitá paměť: 1.71MB/2MB