Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Itálie s dětmi v srpnu: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Itálie s dětmi v srpnu

Poslední aktualizace před 6 let
P
PrettorianČlen
Přidáno před 6 let
Zdravím všechny. Letos bychom chtěli poprvé vyrazit obytňákem na 14 dni do Itálie. Plán byl první nic Rakousko, pak pár dnů Garda, následně níže do Follonicy k moři a pak postupně zpět.
Je mi jasný, že srpen bude nátřesk. Ale zatím to vypadá, že je plné všude a všechno a navíc rezervace jen na týden apod. Zkusil jsem Korsiku, tam rezervace na 10 dní ( zatím jeden kemp). Ŕíkám si, k čemu mi ten obytňák je, když bych měl všechno naplánovat dopředu. Já bych rad jezdil nezávisle a moc neplánoval. Jen nevím , jestli to jde s dětmi zvládnout takto bez kempů, jestli se vůbec dostaneme blíže k moŕi atd.
Nějaké praktické tipy? Díky.
R
RadovanČlen
Přidáno před 6 let
Můžeš-li,jeď jindy...
Radovan,Zuzana,Peugeot Partner,Coachman Pastiche
H
hymer662Člen
Přidáno před 6 let
Bude to náročnější, ale když jiný termín nemáš nedá se nic dělat.
Právě obytko ti umožní změnit místo, podle situace. Nakonec místo najdeš.
TIP:
-přijet do kempu v týdnu, ne v SO,NE někde i PA,
-nebo vybrat kemp co má i STLP, počkáš na místo v kempu na STLP.
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 6 let
Když máš obytku nepotřebuješ kemp.Děcka se rychle a rády přizpůsobí a manželka?to ti neporadím.
bazenovavodabazenovavodaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj právě jsem v Caorle a je tu místa dost.
S
Slavek81Nováček
Přidáno před 6 let
Ahoj, taky jsme v Caorle, resp. kousek niz, v Pra delle Torri. Nejake misto se tu najde, ale moc ho neni. My prijeli ve ctvrtek a chytli jsme druhou radu od more.:)
EdaZEdaZNováček
Přidáno před 6 let
Ahoj, my vyrážíme teď v neděli. Plán máme Slovinské hory, pak sever Itálie, do kempu, tak na 7 dní, aby si i děti přišli na své. Dál bychom chtěli do Pisy a akvária v Janově. když bude čas, tak ješte Lago di Como. Dvakrát jsme v srpnu přijeli s bydlíkem do Pra delle Torri. Dali nás na plochu ke golfovému hřišti (můžeš čerpat veškeré výhody kempu) a tak do dvou dnů nám vždy našli místo v kempu :-) Pěknou dovolenou :-)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Prettorian, Radovan, hymer662, zemanekpetr, bazenovavoda, Slavek81, EdaZ

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,031,892 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14390 sekund | Průměrně za: 0.1439 (0) sekund | Dotazy: 74 | Použitá paměť: 1.81MB/2MB