!Zúčastněte se prázdninové soutěže!

Mediální partner

Přihlášení

Jméno

Heslo

Nejste členem?
Klikněte sem

Zapomněli jste heslo?
Klikněte sem.
hvcaravans.cz

Kdo je on-line

· Hosté on-line: 27

· Členové on-line: 3
PetrM, md, fun

· Registrovaní členové: 11,675
· Nejnovější člen: Hrachovinova

Nástěnka

Abyste mohli napsat zprávu, musíte se nejprve přihlásit.

libor1964
16.08.2018 09:39
Vítáno Shock Shock

libor1964
16.08.2018 09:37
Zdravím,potřebuji poradit nějaký slušný kemp v západních Čechách.Máme pejska.Tak ať nemáme problém.Koupání výtáno.Libor

Michal Levice
14.08.2018 17:16
Rýchla pozvánka víkend Oáza kemp Komoča dobrá strava pekná pláž super voda .

Majli
14.08.2018 12:29
@ ZdendaAla : D1 pokud teda máš auto do 7 osob . Kup ji tady: https://ematrica..
..tiutdij.hu

ZdendaAla
13.08.2018 22:19
Ahoj,jel teď někdo obytným autem do 3,5t po maďarské dálnici? Platí známka D1 nebo D2? díky za info

www.karavanypro.cz

Číst diskuzi

Caravan24 » OSTATNÍ » Pokec
 Vytisknout diskuzi
SACC a Klub mototuristika
Vedel by mi niekto vysvetliť výhody členstva v SACC (Slovenská asociácia campingu a caravaningu) alebo v Klube mototuristika pod ÚAMK?
Aké je ročné členské a prípadné ďaľšie povinnosti, a naopak, aké výhody budem môcť ako člen využívať?

Upravit
Klub mototuristika to ma na stranke uvedene, poplatok je 15e/ rok a vyhody veskere ziadne.... 10% zlava na odtah od jednej firmy mi pride fakt malo....
No a u SACC to bude asi podobne, myslim ze u nas tieto institucie "neziju" tak ako by mohli ale je to dane aj nasou naturou....
BMW530D + TEC 530 Weltbummler

Upravit 1
Klub Mototuristika je nejaká amatérčina, ročne dostanú príspevok (poukázanie 2% dane) okolo 300 €, k tomu nejaké členské príspevky - ale neviem, od koho, a načo by si tam niekto platil členské. Webstránka z roku 5, a oni ako benefit ponúkajú inzerciu na nej. Aha, ešte 10% zľavu na odťahovku Havaria Trans - tá ale sídli v Bytči, takže keď sa mi pokazí auto v Budapešti, tak spravia 2x toľko kilometrov, ako odťahovka z BA.

Upravit
No to je možné ale máš to so zľavou...!t
Inak niečo také funkčné by nebolo odveci a rád by som bol členom aj za vyššie členské ak by to stálo za to....:x
BMW530D + TEC 530 Weltbummler

Upravit
mototuristika.sk je úplne k ničomu.

SACC na Slovensku združuje karavanistické kluby, a od 2006 je jediným distribútorom (sprostredkovateľom) kariet CCI na Slovensku. A aspoň web stránku majú priebežne aktualizovanú, ale nájsť na ich stránke podmienky na získanie karty, alebo výšku ročného členského, sa mi nepodarilo.

Upravit
Přejít na fórum:
Vygenerované za: 0.43 sekund
172,620,610 návštěv