Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Itálie - Chorvatsko: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Itálie - Chorvatsko

Poslední aktualizace před 6 let
EmhEmhČlen
Přidáno před 6 let
Zajímavé porovnání
Třeba někoho zaujme před létem
http://magazin.cz...-dovolenou
Míra + Eliška
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 6 let
Článek mě zaujal a proto jedeme do Řecka !!!!!!! :D
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 6 let
Článek mě zaujal, proto jedeme do Litvy !!!
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 6 let
Zajímavé porovnání, které potvrzuje naši volbu = Itálie :^
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
T
TandyČlen
Přidáno před 6 let
Článek mne zaujal. Moje volba Slovensko.
Tatifer
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 6 let
Z těchto dvou u mě vyhrává Itálie.Nejezdím do kempů takže jasná volba.Míro dík za zajímavý článek.

Automatické sloučení 14.05.2018 19:53:
Z těchto dvou u mě vyhrává Itálie.Nejezdím do kempů takže jasná volba.Míro dík za zajímavý článek.
Upravil zemanekpetr dne 14.05.2018 18:53, před 6 let
mbmbČlen
Přidáno před 6 let
Taky jsem pro Itálii, ale ta pro mnohé, včetně mně začíná pod ŘÍMEM...Je to dál, ale úplně něco jiného! :^
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
H
hugo 007Člen
Přidáno před 6 let
Tak každý jede podle svého, rozhodující je počet a stáří dětí, každý si asi vzpomene
na otázku po 30kilometrech (kdy už tam budem?), případně pokašlávání a smrkání-
chřipka nebo jen angína? zprvu jsem jezdil na noc, aby to děti prospali.
Nepopiratelný fakt je, že jadran je nejteplejší, nejčistčí a nejkrásnější moře ale hlavně nejbližší a chorvati toho samozřejmně využívají. O tom je kapitalismus.
Do toho migrační krize a s tím spojené létání, kanáry narvané Egypt Turecko Tunis atd. propad.
Takže spousta evropanů do Hr. A strávit půlku dovolené na cestách s dětmi?
Jo až budu v důchodu a náhodou na to budu mít to bude jiná.
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

mb napsal:

Taky jsem pro Itálii, ale ta pro mnohé, včetně mně začíná pod ŘÍMEM...Je to dál, ale úplně něco jiného! :^


Možná máš částečně i pravdu, ale pěkný kemp, super pláž pěkné moře a nějaký ten noční život najdeš zrovna tak i okolo Carole a nemusíš jezdit žádnou dálku, ale ať si každý vybere podle svého.
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 6 let
Určitě máš pravdu. S dětmi bohatě stačí 900 km na Istrii a člověk toho cestování má až nad hlavu. Chorvatsko je relativně blízko a navíc moře je fakt čisté a teplé, ale tím pro nás všechny výhody končí. Neskutečné ceny, kamenité pláže, přecpané kempy a přístup chorvatů k turistům nás prostě od cesty do Chorvatska odradily.
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 6 let
Ano,Chorvatsko fajn ale chorvaty nemusím.
pe3ikpe3ikČlen
Přidáno před 6 let
Tak toto je ozaj dilema. Raz som sa na Krku pýtal Talianov z Neapola prečo dovolenkuju v Chorvatsku. Odpovedali že je to niečo lacnejšie ale že hlavne preto aby sa aj z dovolenky mohli tešiť na návrat domov. ;)
Jednoducho Talianska gastronomia je lepšia , pamiatky , príroda , mentalita , atmosfera . Ale more si viac našinec užije na Jadrane, len treba mať nejaké to plavidlo.!i
Karin Já a Rudolf - Mis van Techno 2018
mbmbČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Citovat

mb napsal:

Taky jsem pro Itálii, ale ta pro mnohé, včetně mně začíná pod ŘÍMEM...Je to dál, ale úplně něco jiného! :^


Možná máš částečně i pravdu, ale pěkný kemp, super pláž pěkné moře a nějaký ten noční život najdeš zrovna tak i okolo Carole a nemusíš jezdit žádnou dálku, ale ať si každý vybere podle svého.


No právě, na ty přecpaný pláže a silnice nejsem zvědav...,ale jak píšeš, ať si každý vybere. Je pravda, že s malými dětmi bych na jih asi taky nejel...
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
CibiCibiČlen
Přidáno před 6 let
Kvůli vzdálenosti to asi bude opět Chorvatsko. Děti zatím moc památky neocení a tak severní Dalmácie je naprosto dostačující destinace.
VW LT 35 maxi
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Emh, Tomik Kralu, Miroslav6, Zdenek a Alena, Tandy, zemanekpetr, mb, hugo 007, pe3ik, Cibi

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,044,254 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18040 sekund | Průměrně za: 0.1804 (0) sekund | Dotazy: 108 | Použitá paměť: 2.04MB/2MB