Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Gumak 3m + 5hp motor v Grecku: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Gumak 3m + 5hp motor v Grecku

Poslední aktualizace před 6 let
R
Roman MarsalaČlen
Přidáno před 6 let
Zdravim všetkých. Prehladal som web, ale nic aktualne, alebo co by jednoznačne hovorilo o tom, ake doklady su nutne k plavbe na gumaku v Grecku, som nikde nenašiel. Preto poprosim skúsených o info, co je nutne mat, aby som mohol trosku pobehať z gumákom popri brehu v Grecku. Mam preukaz VMP. Dakujem.
H
hugo 007Člen
Přidáno před 6 let
Ahoj, potřebuješ pouze vmp, doklady od člunu, a doporučil bych pojištění
člunu ohledně škod způsobených provozem, celoroční sjednáš i u nás
R
Roman MarsalaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, a bude stačiť VMP len na vnútrozemské vodné cesty? Sa mi zdá, ze vy to mate v CR trosku ináč. Mam VMP A,B. Dik. Roman
PepiPepiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Roman Alasram napsal:

Zdravim všetkých. Prehladal som web, ale nic aktualne, alebo co by jednoznačne hovorilo o tom, ake doklady su nutne k plavbe na gumaku v Grecku, som nikde nenašiel. Preto poprosim skúsených o info, co je nutne mat, aby som mohol trosku pobehať z gumákom popri brehu v Grecku. Mam preukaz VMP. Dakujem.
Ahoj v řecku do 12m délky po tobě nikdo nic nebude chtít,toto mi zdělil i na kap.v řecku, je dobré něco mít,ale nejdůležitější je zajít na kapitanán pro tel číslo,kdyby nějaká porucha,není to chorvatsko,lodí mín,pomoci méně.sami mě na to upoozornili.:_
H
hugo 007Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Roman Alasram napsal:

Ahoj, a bude stačiť VMP len na vnútrozemské vodné cesty? Sa mi zdá, ze vy to mate v CR trosku ináč. Mam VMP A,B. Dik. Roman

Já se přiznám, že nevím jaké kategorie máte na Slovensku, ale u takto malého plavidla jim
stačí něco kde jsou tvoje nacionále, vlastnictví člunu
ale fakt bych nepodcenil to pojištění, jakákoliv škoda jde u lodí do závratných výšek,
s tím chorvatskem má Pepi pravdu, ale zase mají pro člun zábavnější pobřeží.
V
victy a bearČlen
Přidáno před 6 let
ahoj, na tvoj gumák nepotrebuješ v GR nič. Preukaz potrebuješ až od 15PS. Mám rovnakú kombináciu (čln, motor) ako ty, je to vhodné na plavbu pri pobreží.
b.
GardaGardaČlen
Přidáno před 6 let
Recko neni Chorvatsko. Pokud se budes chovat normalne tak si te tam nikdo nevsimne. Je na tobe aby jsi zajistil svou bezpecnost a zbytecne nehazardoval. Myslim tim vyjizdet dal na more s takto malym vykonem motoru. Jinak se niceho neobavej. Rekove jsou pohodovi.
Miloš
DyndasDyndasČlen
Přidáno před 6 let
Taky mam otázku abych nezakládal nové téma. Jak je to na moři v Polsku s 3m gumáket a 4Hp motorem? Taky jsem nikde nic nenašel.
Bürstner AMARA 4722 R.v. 1998

http://www.kite-r...ytne-vozy/
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Roman Marsala, hugo 007, Pepi, victy a bear, Garda, Dyndas

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,052,374 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18658 sekund | Průměrně za: 0.18658 (0) sekund | Dotazy: 87 | Použitá paměť: 1.91MB/2MB