Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Revízia plynu - akú máte nálepku?: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Revízia plynu - akú máte nálepku?

Poslední aktualizace před 6 let
copycopyČlen
Přidáno před 6 let
Chcem sa spýtať, akú nálepku ste dostali po revízii plynu v obytnom aute/ prívese?

Má niekto fotku?
M
Michal a EditaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, žádnou, jen razítko do nějakého nesmyslného tp pro vozidla s pohonem LPG.
P
PeterLČlen
Přidáno před 6 let
Takúto, minulú sezónu som to už nechal tak, teraz sa chystám znova....
Peter, Zuzka a deti
PeterL Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
copycopyČlen
Přidáno před 6 let
Vďaka za odpovede, to ma presne zaujíma - že keď sa na recepcii kempu spýtajú, či mám v poriadku plyn, tak čo im ukázať.
Pepa z PlznePepa z PlzneČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

copy napsal:

Vďaka za odpovede, to ma presne zaujíma - že keď sa na recepcii kempu spýtajú, či mám v poriadku plyn, tak čo im ukázať.


Koupil jsem nové obytné auto před 10-ti lety v SRN. Mám na něm také tuto nálepku, kterou zajišťoval prodejce. Za 10 let jsem byl skoro ve stovce kempů. Nikdy nikdo se mne neptal na revizi plynu. A v kempu jsem byl možná v 15-ti státech.
skutečně se to někomu stalo? A když ano, bylo by možné napsat, kde?

Pepa
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 6 let
Naše nálepka, ale ještě k ní máme protokol z měřáku se stejným číslem jako je na nálepce:
Zatím v žádném kempu to nikoho nezajímalo a nechtěli to vidět /Itálie, Maďarsko, Německo/
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Zdenek a Alena Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
pedapedaČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Pepa z Plzne napsal:

Citovat

copy napsal:

Vďaka za odpovede, to ma presne zaujíma - že keď sa na recepcii kempu spýtajú, či mám v poriadku plyn, tak čo im ukázať.


Koupil jsem nové obytné auto před 10-ti lety v SRN. Mám na něm také tuto nálepku, kterou zajišťoval prodejce. Za 10 let jsem byl skoro ve stovce kempů. Nikdy nikdo se mne neptal na revizi plynu. A v kempu jsem byl možná v 15-ti státech.
skutečně se to někomu stalo? A když ano, bylo by možné napsat, kde?

Pepa


Ahoj Pepo,
mě se to stalo u Attersee v Rakousku, Camping Grabner. Bylo to v létě 2016, kemp totálně plnej. Na revizi plynu se ptal "mladík" u vjezdu-spíš orientačně, neprudil, na recepci se už nikdo neptal. Auto bylo nové koupené v Německu, takže jsem tu samolepku měl aktivní. Před tím a ani nikdy potom (Itálie, Rakousko,Francie,Anglie,Irsko,CZ,Rusko, Bělorusko)se mě už nikdy nikdo neptal. Na Německém foru jsem četl tak rok zpátky, že se s tím setkávají Němci jedině v Rakousku.
Samolepku už mám prošlou a řešit to nebudu....letos to v Maroku uritě chtít nebudou :-)

V Německu na STK neprojdeš s bydlíkem pokud nemáš revizi plynu. V Rakousku to bude asi stejné.

Mnoho happy km!
G
gutČlen
Přidáno před 6 let
.Musím se pochlubit ,máme taky krásnou.
Voní novotou, máme vše v pořádku.

Pěkný den Ales Gute
Denke daran: Amateure bauten die Arche, Profis die Titanic!!
Upravil gut dne 31.05.2018 17:10, před 6 let
gut Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: copy, Michal a Edita, PeterL, Pepa z Plzne, Zdenek a Alena, peda, gut

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,374,136 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14934 sekund | Průměrně za: 0.14934 (0) sekund | Dotazy: 92 | Použitá paměť: 1.94MB/2MB