Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Chorvatsko: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Chorvatsko

Poslední aktualizace před 6 let
starletstarletČlen
Přidáno před 6 let
Zdravím všechny, od 7.7 bychom chtěli vyrazit někam k Dubrovníku na 14 dnů. Můžete mi, prosím, doporučit nějaký kemp u moře?
Taky jsme uvažovali o Pelješaci, nebo něco tam??
Děkuji
Luboš.
sonyboysonyboyČlen
Přidáno před 6 let
Na Pelješacu kemp Nevio u Orebiče. Přímo u moře
starletstarletČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

sonyboy napsal:

Na Pelješacu kemp Nevio u Orebiče. Přímo u moře


Ahoj,
Nemáš nějaké foto kempu?
Díky
benikfordbenikfordNováček
Přidáno před 6 let
Vřele doporučuji tento kemp u Dubrovníku http://www.orasac...dex_en.htm
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 6 let
Na par dnu jsme se vloni zastavili v kempu Paradiso na Peljesacu. Nam se tam libilo ;)
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
T
TandyČlen
Přidáno před 6 let
Tatifer
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 6 let
Kolem Dubrovníku je dosti velký výběr,problém asi bude s naplněním.Přeci jenom se již jedná o sezóní čas.Poslední před Černou Horou jsou kempy v Molunatu.Jsou 4m od moře,které je klidné,písečné a mělké.Pak je tam několik kempů směrem z pět. Následně Slano,je to taková zátoka kde je také několik kempů. Na zmiňovaném Pelješacu je kempů několik,stačí si vybírat. Možná pomůže i tato stránka http://www.avtoka...
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Mirek a Jirinka napsal:

Kolem Dubrovníku je dosti velký výběr,problém asi bude s naplněním.Přeci jenom se již jedná o sezóní čas.Poslední před Černou Horou jsou kempy v Molunatu.Jsou 4m od moře,které je klidné,písečné a mělké.Pak je tam několik kempů směrem z pět. Následně Slano,je to taková zátoka kde je také několik kempů. Na zmiňovaném Pelješacu je kempů několik,stačí si vybírat. Možná pomůže i tato stránka http://www.avtoka...



Jen se zeptám. Funguje v Molunatu kemp Monika ? Je to ve stráni v úplným koutě zálivu a jsou tam terasy na kterých se stojí . Mám info, že tam ukončili provoz, ale stoprocentní jistotu nemám.
T
tomas86Člen
Přidáno před 6 let
Před dvěma lety jsem byl pár dní v kempu prapratno na pelješaci. Vyloženě doporučit si ho netroufnu, tak aspoň shrnu fakta. písčitá pláž, od kempu oddělená plotem. většina stání ve stínu pod stromy, tenisový kurt, obchůdek, restaurace, bankomat. Celkově asi průměr-žádný luxus. Je tam klid a všechny cesty odsud vedou do kopce, takže na kola to moc není. Pěkný je ostrov Mljet naproti, kam jezdí trajekt.
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 6 let
jj kemp Monika je podle informací zavřený ?? 1917 Jinak mnohem lepší než tento jsou ty dva Adriatiky,jeden má na starosti otec a druhý syn.Nové sociálky,stání pod pergolou z kivi a sedíte u zídky a máte pod sebou hned moře. Jinak hned vedle je ještě jeden,takže jsou na jednom místě tři. Jinak je to velice klidné místo s nějakým obchůdkem a pár restaurací.Nějaké fotky máme na rajčeti.Byly jsme tam několikrát a můžeme jen dát palec nahoru.Zmiňované Praprátno také známe,ale je to již velký kemp,hezká písečná pláž,ze vším všudy,ale samozřejmě tomu odpovídá i cena.V podstatě jsme projeli celý poloostrov a prohlédli prakticky všechny kempy.Největší soustředění kempů je asi až za Orebičem,je jich tam spousta,nejsou skoro nikde uváděny, poněvadž jsou určeny surfařům a některé jsou jen na louce u apartmánu.Poslední jsou v Lovište,pak je již konec.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
starletstarletČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Mirek a Jirinka napsal:

jj kemp Monika je podle informací zavřený ?? 1917 Jinak mnohem lepší než tento jsou ty dva Adriatiky,jeden má na starosti otec a druhý syn.Nové sociálky,stání pod pergolou z kivi a sedíte u zídky a máte pod sebou hned moře. Jinak hned vedle je ještě jeden,takže jsou na jednom místě tři. Jinak je to velice klidné místo s nějakým obchůdkem a pár restaurací.Nějaké fotky máme na rajčeti.Byly jsme tam několikrát a můžeme jen dát palec nahoru.Zmiňované Praprátno také známe,ale je to již velký kemp,hezká písečná pláž,ze vším všudy,ale samozřejmě tomu odpovídá i cena.V podstatě jsme projeli celý poloostrov a prohlédli prakticky všechny kempy.Největší soustředění kempů je asi až za Orebičem,je jich tam spousta,nejsou skoro nikde uváděny, poněvadž jsou určeny surfařům a některé jsou jen na louce u apartmánu.Poslední jsou v Lovište,pak je již konec.


Díky, můžeš mi dát nějakkou bližší adresu?
Děkuji
Luboš
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 6 let
Jakou adresu ?? Na nějaké kempy ??
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
copycopyČlen
Přidáno před 6 let
https://sk.campin...

keď tam napíšem do okienka "Dubrovnik" tak mi vyskočí 111 kempov v okolí.. aj s cenami, fotkami a recenziami
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 6 let
Jestli jde o kempy tak je těch adres několik,mimo tu co uvedl kolega tak ještě jednou http://www.avtoka...p;drzava=2 nebo https://www.park4...
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
starletstarletČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

starlet napsal:

Citovat

Mirek a Jirinka napsal:

jj kemp Monika je podle informací zavřený ?? 1917 Jinak mnohem lepší než tento jsou ty dva Adriatiky,jeden má na starosti otec a druhý syn.Nové sociálky,stání pod pergolou z kivi a sedíte u zídky a máte pod sebou hned moře. Jinak hned vedle je ještě jeden,takže jsou na jednom místě tři. Jinak je to velice klidné místo s nějakým obchůdkem a pár restaurací.Nějaké fotky máme na rajčeti.Byly jsme tam několikrát a můžeme jen dát palec nahoru.Zmiňované Praprátno také známe,ale je to již velký kemp,hezká písečná pláž,ze vším všudy,ale samozřejmě tomu odpovídá i cena.V podstatě jsme projeli celý poloostrov a prohlédli prakticky všechny kempy.Největší soustředění kempů je asi až za Orebičem,je jich tam spousta,nejsou skoro nikde uváděny, poněvadž jsou určeny surfařům a některé jsou jen na louce u apartmánu.Poslední jsou v Lovište,pak je již konec.


Díky, můžeš mi dát nějakkou bližší adresu?
Děkuji
Luboš


Ahoj, myslel jsem tyto dva: dva Adriatiky,jeden má na starosti otec a druhý syn
Díky
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 6 let
copycopyČlen
Přidáno před 6 let
Najlepšie, ako každý zháňa tipy na nejaký kemp. Ale napísať recenziu a pridať pár fotiek, to sa nechce nikomu..
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

tomas86 napsal:

Před dvěma lety jsem byl pár dní v kempu prapratno na pelješaci. Vyloženě doporučit si ho netroufnu, tak aspoň shrnu fakta. písčitá pláž, od kempu oddělená plotem. většina stání ve stínu pod stromy, tenisový kurt, obchůdek, restaurace, bankomat. Celkově asi průměr-žádný luxus. Je tam klid a všechny cesty odsud vedou do kopce, takže na kola to moc není. Pěkný je ostrov Mljet naproti, kam jezdí trajekt.


U Kempu Praratno je veřená pláž. Takže se tam stahují lidé na koupání z okolí, aniž by v kempu bydleli. V sezoně hodně plná, nám to nevyhovuje někomu možná ano.
Hezká pláž je DUBA Pelješka, ke které se dotanete z Trpanj. Je tam i kemp, nemám zkušenost.
Pláž se láme cca v polovině, takže na své si přijdou jak ti co mají rádi vlny tak i ti co je nemusí. Stačí popojít jen několik desítek metrů.
Cestou k ní je taky kemp, ale zdál se mě hodně plný.
Mondeo combi 2,0 154Kw + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2 + 1
starletstarletČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

starlet napsal:

Citovat

starlet napsal:

Citovat

Mirek a Jirinka napsal:

jj kemp Monika je podle informací zavřený ?? 1917 Jinak mnohem lepší než tento jsou ty dva Adriatiky,jeden má na starosti otec a druhý syn.Nové sociálky,stání pod pergolou z kivi a sedíte u zídky a máte pod sebou hned moře. Jinak hned vedle je ještě jeden,takže jsou na jednom místě tři. Jinak je to velice klidné místo s nějakým obchůdkem a pár restaurací.Nějaké fotky máme na rajčeti.Byly jsme tam několikrát a můžeme jen dát palec nahoru.Zmiňované Praprátno také známe,ale je to již velký kemp,hezká písečná pláž,ze vším všudy,ale samozřejmě tomu odpovídá i cena.V podstatě jsme projeli celý poloostrov a prohlédli prakticky všechny kempy.Největší soustředění kempů je asi až za Orebičem,je jich tam spousta,nejsou skoro nikde uváděny, poněvadž jsou určeny surfařům a některé jsou jen na louce u apartmánu.Poslední jsou v Lovište,pak je již konec.


Díky, můžeš mi dát nějakkou bližší adresu?
Děkuji


Luboš


Ahoj, myslel jsem tyto dva: dva Adriatiky,jeden má na starosti otec a druhý syn
Díky


Jen jsem chtěl, aby mi někdo doporučil kemp, podle svých zkušeností. Z katalogu vybírat taky umím, ale nechce se mi jezdit a vyhledávat, na to dovolená není. Z fotek nic nevybereš, fotka je jedná věc a realita druhá.
Jde mi o kemp, aby byl kousek od moře a měl čisté sociálky.
Ale pochopil jsem to, nikdo nechce dát tip na dobrý kemp, protože, co kdyby přijel a bylo plno.
Takže díky za katalogy.
Luboš.
T
tomas86Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Valteracci napsal:

Citovat

tomas86 napsal:

Před dvěma lety jsem byl pár dní v kempu prapratno na pelješaci. Vyloženě doporučit si ho netroufnu, tak aspoň shrnu fakta. písčitá pláž, od kempu oddělená plotem. většina stání ve stínu pod stromy, tenisový kurt, obchůdek, restaurace, bankomat. Celkově asi průměr-žádný luxus. Je tam klid a všechny cesty odsud vedou do kopce, takže na kola to moc není. Pěkný je ostrov Mljet naproti, kam jezdí trajekt.


U Kempu Praratno je veřená pláž. Takže se tam stahují lidé na koupání z okolí, aniž by v kempu bydleli. V sezoně hodně plná, nám to nevyhovuje někomu možná ano.
Hezká pláž je DUBA Pelješka, ke které se dotanete z Trpanj. Je tam i kemp, nemám zkušenost.
Pláž se láme cca v polovině, takže na své si přijdou jak ti co mají rádi vlny tak i ti co je nemusí. Stačí popojít jen několik desítek metrů.
Cestou k ní je taky kemp, ale zdál se mě hodně plný.


Což plná byla, ale to jsou v chorvatsku asi všechny 4 písečný pláže ;-)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: starlet, sonyboy, benikford, JiPe Highlanders, Tandy, Mirek a Jirinka, Tomik Kralu, tomas86, copy, Valteracci

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,684,573 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.30150 sekund | Průměrně za: 0.3015 (0) sekund | Dotazy: 143 | Použitá paměť: 2.33MB/2MB