Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Palanda: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Palanda

Poslední aktualizace před 5 let
P
PeterLČlen
Přidáno před 6 let
Tak nakoniec som sa do toho pustil.... Už to vyzeralo že s našim karavanom sa budeme musieť rozlúčiť, pretože deti nechcú prestať rásť. Bolo nám to všetkým ľúto, mne pretože som už na ňom kadečo porobil a strávil more času a manželka s deťmi ho majú proste radi, pre všetky tie zážitky čo sme spolu zažili... Stolárčina nieje moja obľúbená, ale keď mi brácho povedal - "neboj, to dáme", bolo rozhodnuté...

Tak sa podelím o zopár fotiek, dielo ešte nieje dokonané, koncom týždňa by mal byť hotový matrac, tak finálne fotky doplním potom.

N prvej fotke je pôvodný stav, na druhej odstránená skrinka vzadu aby sme získali miesto, no a na poslednej už záťažová skúška mojimi 85kg ;) (fotky sú v opačnom poradí)

Automatické sloučení 08.05.2018 21:19:
doplnenie
Peter, Zuzka a deti
Upravil PeterL dne 08.05.2018 20:19, před 6 let
PeterL Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
P
PipiNováček
Přidáno před 6 let
Moc pěkné. Budeme taky dělat palandu v Jumperu. Jaké rozměry trámečků jste prosím použil, aby vás to udrželo?
P
PeterLČlen
Přidáno před 6 let
zvisle "nohy" su 3x4cm myslim a nosna priecka je 4x6cm postavena na kant... je to kvoli tomu ze som musel obkrocit spodnu dvojpostel ktora je 140cm siroka. Na druhej strane je postel ukotvena k pevnej medzistene troma skrutkami M8

Automatické sloučení 22.05.2018 20:50:
Mimochodom aj matrac uz mame, len som to zabudol odfotit....:x
Peter, Zuzka a deti
Upravil PeterL dne 22.05.2018 19:50, před 6 let
L
ludvaČlen
Přidáno před 5 let
Jo - ta palanda se mi líbí. Ale mám takový problém: palandu bych chtěl nad stávající místo s klasickým stolem. Jak zjistím kda jsou v konstrukci karavanu příčky na které je možno umístit základy na palandu? Nejsme zrovna éterická rodina a bojím se abych nepoškodil přívěs (Caravelair Corail 390/1996), ba co víc, aby se palanda nezhroutila na níže spícího. Popravdě řečeno, když jsem viděl konstrukci spaní z hranolků 2x2cm, tak jsem tomu ani nechtěl věřit, že to něco vydrží.
P
PeterLČlen
Přidáno před 5 let
Presne to som chcel aj ja a kedze som nevedel kde do steny mozem upevnit pevny bod, rozhodol som sa pre riesenie kde palanda vlastne stoji na podlahe... Inak ked sme pozerali v bratovom Knause original palandu, tak je to tak ako pises - hranolcek 4x4cm naskrutkovany do steny kupelne samorezkami a na tom drzi palanda....
Peter, Zuzka a deti
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: PeterL, Pipi, ludva

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,037,842 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14529 sekund | Průměrně za: 0.14529 (0) sekund | Dotazy: 63 | Použitá paměť: 1.72MB/2MB