Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Sardinie a Kosika 2018: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Sardinie a Kosika 2018

Poslední aktualizace před 6 let
benikfordbenikfordNováček
Přidáno před 6 let
Ahoj,

chystáme se na začátku července na sardinii a korsiku, chtěl bych Vás poprosit o typy na kempy popřípadě na stání na divoko, popřípadě jak je to s kempováním na trajektu + plus nějaké Vaše další info o cestě na tyto ostrovy.

Díky, za info.

Míla+Dáda
CibiCibiČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, v tomto období to na divoko moc nepůjde, možná někde přespat a ráno odjet.

Stellplatzů pro karavany je relativně dost, ceny byly 15-20 euro. Jsou značené.
VW LT 35 maxi
Petr ZPetr ZČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, v červenci moc nepočítej na divoko. My jedeme 14. 6 . , také spíš kempy, s ACSI jsou i dost levné.
Jinak trajekty z Livorna nemají Camp on the board - alespon jsem nenašel. Na Sardinii jsem jel přes noc cca 8 hodin a spali jsme v kajutě a na Korsiku 4,5 hodin jsem vyjel ráno a okolo 13 jsme sjížděli v BAstii. Oba ostrovy doporučuji . Měj se Petr
Petr, Lenka děti 3,7,17 :_
P
pajoviČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj.
Jedeme na Sardinii také, trajekt 5.7. Z Livorna. Bylo mi sděleno, že způsob přepravy v režimu camp on Board letos není k dispozici. Jinak spaní na Sardinii budeme řešit klasicky přes park4night. Karta ACSI je v tomto období, co jsem zatím hledal, tak nějak jen na výstavku.. :)
Tak třeba se potkáme. :_
benikfordbenikfordNováček
Přidáno před 6 let
Pravé, ze karta ACSI platí spíše mimo sezónu proto jsem zažádal o kartu CCI jsou tam slevy i v hlavní sezóně. :)

Jinak všem díky moc za info. :)
P
pajoviČlen
Přidáno před 6 let
CCI máme také, tak uvidíme, jak pochodíme.. :)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: benikford, Cibi, Petr Z, pajovi

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,405,863 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14954 sekund | Průměrně za: 0.14954 (0) sekund | Dotazy: 75 | Použitá paměť: 1.81MB/4MB