Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Truma C3400 - prepinani rezimu: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Truma C3400 - prepinani rezimu

Poslední aktualizace před 13 let
H
hasicihkČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj vsem,

mam nasledujici dotaz, pred par dny jsem zjistil, ze mame pravdepodobne problem s topenim Trumy.
Chova se to tak, ze pri zapnuti zacne bezet vetrak nicmene prijde mi ze se nesepne druhy topny rezim.

V pripade, ze zapnu v zime topeni, z nuly se behem hodiny vytopi auto na cca 20... Nicmene moc dobre si neumim predstavit vetsi zimu... Auto mame cca 5,6m, zda se mi ze je topeni slabe jak kozi dech...

V dokumentaci jsem se dozvedel, ze Truma bezi v rezimu 2kW a 3,4kW. Nesetkal se s tim uz nekdo ? Netusite cim by to mohlo byt ?

Predem diky za Vase zkusenosti, zejmena zkusenosti tech co c3400 maji taky...
Je slyset cvaknuti pri prechodu z jednoho rezimu do druheho ?
G
GULIČlen
Přidáno před 14 let
AHOJKY LIDI :_
U mě, při přidání vyššího výkonu zhruba tak stupeň 5-6 to blafne a přidá se (jakoby) druhá část hořáku.
H
hasicihkČlen
Přidáno před 14 let
To vypada, ze me to prave neblafne a jede to porad na ten prvni stupen...
Jak to mate s vytopenim ? Jste schopni vytopit auto i treba v -10 ?
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 14 let
to hasič: je to tak - je tam jeden hořák ale dva jehlové ventily, nejprve naběhne jeden (2kW) a pak se přidá druhý proud plynu a zvedne výkon hořáku na 3,4kW. Patrně bude nemocné čidlo nebo i deska s procesorem. Zajeď do Velimi. To doma neopravíš. nebo vyndej topení a pošli jim ho ale bacha na obal,... já tam topení na servis (z důvodu poškození poštou) raději vozím.
H
hasicihkČlen
Přidáno před 14 let
Tak jsem mluvil s panem Cechem a po vymene propan butanu za propan, se problem vyresil...
Kdyby nekdo mel stejny problem a nepomohl by cisty propan, vymena desky kostuje + - 7 000,- bez dph
mejte se fajn a diky za rady...
PetrKPetrKČlen
Přidáno před 13 let
Rád bych využil tohle téma, zakoupil jsem obyt. auto, kde je toto topení. V původním jsem měl jiný typ, tak nevím přesně, jak má toto topení fungovat.

Pokud topení zapnu na ohřev vody + topení, termostat dám na minimum, tak topení blafne, rozfuk neběží, pomalinku přidávám na termostatu, rozjede se nejprve rozfuk a když ještě přidám, tak v topení lupne a asi jak zde bylo napsáno, zapne se druhý hořák, jde to i slyšet.

Jen mě překvapilo, že se nezvedly otáčky větráku pro rozfuk, je to normalní?

tedy větrák rozfuku má jen jednu rychlost a buď hoří jeden hořák, nebo se přídá druhy, je to tak?
Nebo až se topení pořádně rozpálí tak se rychlost rozfuku zvedne?
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: hasicihk, GULI, Karel Prokop, PetrK

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,705,486 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14245 sekund | Průměrně za: 0.14245 (0) sekund | Dotazy: 73 | Použitá paměť: 1.79MB/4MB