Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Revize / Tlaková zkouška - Hliníková plynová láhev ALUGAS 11 kg SRN norma: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Revize / Tlaková zkouška - Hliníková plynová láhev ALUGAS 11 kg SRN norma

Poslední aktualizace před 6 let
vacekovacekoČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,

netušíte někdo kdo by nejlépe v rámci Středních Čech nebo Prahy dělal revize - tlakové zkoušky na hliníkové láhev ALUGAS 11 kg SRN norma ?
Mám je skoro 10 let a termín se blíží ...

předem díky za typ
vaceko Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
EmhEmhČlen
Přidáno před 6 let
zeptej se na www.autoknor.cz Tomas tyto lahve prodava a rikal ze bude zajistovat i revize
Míra + Eliška
H
hymer662Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

vaceko napsal:

Ahoj,

netušíte někdo kdo by nejlépe v rámci Středních Čech nebo Prahy dělal revize - tlakové zkoušky na hliníkové láhev ALUGAS 11 kg SRN norma ?
Mám je skoro 10 let a termín se blíží ...

předem díky za typ


Vyřešil bych to tak, že zajedu do DE a v hobby marketu vyměním, hold zaplatíš náplň v EUR, ale získáš láhev s revizí.
vacekovacekoČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Nemilany napsal:

Citovat

vaceko napsal:

Ahoj,

netušíte někdo kdo by nejlépe v rámci Středních Čech nebo Prahy dělal revize - tlakové zkoušky na hliníkové láhev ALUGAS 11 kg SRN norma ?
Mám je skoro 10 let a termín se blíží ...

předem díky za typ


Vyřešil bych to tak, že zajedu do DE a v hobby marketu vyměním, hold zaplatíš náplň v EUR, ale získáš láhev s revizí.


Tam mají v hobbby marketech hliníkové lahve ??? Nejde o klasické kovové a ještě jsou na "čistý" PROPAN ne PB. Nemecké země nejsou naší častou destinací
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

vaceko napsal:
Tam mají v hobbby marketech hliníkové lahve ??? Nejde o klasické kovové a ještě jsou na "čistý" PROPAN ne PB. Nemecké země nejsou naší častou destinací

Flaškám je jedno, co do nich natlačíš. Je to jenom o poměru Propanu ku Butanu a nebo naopak.
Řešil jsem stejný problém ... vyřešil jsem u firmy Flaga v Šakvicích. Až pojedeš na Nové Mlýny, tak si to naplánuj na nějaký pracovní den ... :_
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
Lada a VendulkaLada a VendulkaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, v OBI nebo v Hornbachu v SRN mění i hliníkové.
Láďa a Vendulka
vacekovacekoČlen
Přidáno před 6 let
Díky za typy :-)
H
hymer662Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

vaceko napsal:

Citovat

Nemilany napsal:

Citovat

vaceko napsal:

Ahoj,

netušíte někdo kdo by nejlépe v rámci Středních Čech nebo Prahy dělal revize - tlakové zkoušky na hliníkové láhev ALUGAS 11 kg SRN norma ?
Mám je skoro 10 let a termín se blíží ...

předem díky za typ


Vyřešil bych to tak, že zajedu do DE a v hobby marketu vyměním, hold zaplatíš náplň v EUR, ale získáš láhev s revizí.


Tam mají v hobbby marketech hliníkové lahve ??? Nejde o klasické kovové a ještě jsou na "čistý" PROPAN ne PB. Nemecké země nejsou naší častou destinací


Ano v DE mění hliníkové nebo koupíš na zálohu s obsahem (propan)

Automatické sloučení 04.05.2018 14:27:
Zde s cenami:

https://www.hornb...tikel.html
Upravil hymer662 dne 04.05.2018 14:27, před 6 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: vaceko, Emh, hymer662, Hatiti, Lada a Vendulka

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,317,416 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18307 sekund | Průměrně za: 0.18307 (0) sekund | Dotazy: 92 | Použitá paměť: 1.95MB/4MB